Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

6 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Are Mama O Strumfita, scolarita
G.Raluca
postare Sep 13 2010, 02:47 PM
Postare #11


Mamica de printisorica
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,697
Inscris la: 8-March 08
Din: Verona IT
Membru nr.: 17,216



QUOTE(Theo @ Sep 13 2010, 01:00 PM) *
Ce scolarita minunata,plina de veselie...se citeste bucuria in ochisorii ei.
Mult,mult succes in primul an scolar !
E minunata mami drag,ai un soare in casa!
Pupam cu drag o mamica emotionata dar fericita tzuc.gif love1.gif hug.gif

Multumesc scumpa noastra! partners.gif

QUOTE(Luka @ Sep 13 2010, 01:02 PM) *
Am citit si aveam un gol in stomac , de emotie ! yes.gif
Am vazut uniforma , ca sta in prima banca , ca in prima zi toate sunt roz-bombon , ea toata numai un zambet , am simtit ca tu ai avut mai multe griji doh.gif si uite asa traim si noi alaturi de voi , clipe de viata ! love1.gif
Sa fie intr-un ceas bun , sa-i fie scoala de folos si nu pot sa nu ma abtin si sa spun ca-mi pare rau ca atatia copii nu fac scoala acasa in tara lor .... dar asta e o alta poveste iar ei nu au nici o vina ......
Deci Raluca ai reinceput clasa intai !? liwlol.gif hi.gif hug.gif


Multumesc Luka ca ai fost alaturi de noi hug.gif love1.gif
Ca bine zici unsure.gif chiar ca am inceput clasa intai... invat o data cu Vane ...si tare multe vom avea de invatat
...matematica,geometrie,italiana,engleza,desen,muzica,religie,informatica,geogra
ie,istorie,stiinte,engleza si sport wacko.gif

Si primele teme...ca doar e prima zi si suntem constincioase biggrin.gif






--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Luka
postare Sep 13 2010, 03:59 PM
Postare #12


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,435
Inscris la: 25-June 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 27,660



QUOTE(G.Raluca @ Sep 13 2010, 03:47 PM) *
Multumesc scumpa noastra! partners.gif



Multumesc Luka ca ai fost alaturi de noi hug.gif love1.gif
Ca bine zici unsure.gif chiar ca am inceput clasa intai... invat o data cu Vane ...si tare multe vom avea de invatat
...matematica,geometrie,italiana,engleza,desen,muzica,religie,informatica,geogra
ie,istorie,stiinte,engleza si sport wacko.gif

Si primele teme...ca doar e prima zi si suntem constincioase biggrin.gif





Deja ???? wacko.gif
Premiante cu coronita o sa va vad ! eusa_clap.gif hi.gif floare2.gif
Uite asa aveam si eu biroul dupa o biblioteca , langa geam ...
Bafta la invatat !

Multe materii , religia romano-catolica ?
Un lucru e cert: la sport stai foarte bine pentru ca arati foarte bine ! nanner.gif bananab.gif yes.gif


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
meaw_ela
postare Sep 13 2010, 04:23 PM
Postare #13


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,306
Inscris la: 3-April 07
Din: Toronto
Membru nr.: 3,020



WOW ce frumusete de solaritza strumfitza!!! M-ai emotzionat toata...desi si eu simt cam ce simtzi tu doar ca a mea incepe JK= gradinitza....azi... in doua ore o sa se urce pentru prima oara in school bus...si eu o sa sar in masina sa -l urmaresc..LOL...
Dar sa ne intoarcem la Vanessa- partners.gif partners.gif partners.gif ii doresc din toata inima mult succes in primul an si in urmatorii- sa fie silitoare si sa va mandritzi cu ea forever and ever! va iubim!!!!!!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
G.Raluca
postare Sep 13 2010, 04:23 PM
Postare #14


Mamica de printisorica
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,697
Inscris la: 8-March 08
Din: Verona IT
Membru nr.: 17,216




QUOTE(Luka @ Sep 13 2010, 03:59 PM) *
Deja ???? wacko.gif
Premiante cu coronita o sa va vad ! eusa_clap.gif hi.gif floare2.gif
Uite asa aveam si eu biroul dupa o biblioteca , langa geam ...
Bafta la invatat !

Multe materii , religia romano-catolica ?
Un lucru e cert: la sport stai foarte bine pentru ca arati foarte bine ! nanner.gif bananab.gif yes.gif

Ce draguta esti tzuc.gif cu coronita sigur nu o sa ne vezi...aici nu este ca la noi.
Multumim,o sa ne dam silinta rolleyes.gif cel putin eu.
Da religia catolica...eu am fost deacord inca de la gradi sa o invete .
Deci la sport chiar am fost buna ...la timpul meu biggrin.gif
Te pupic!


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
G.Raluca
postare Sep 13 2010, 04:32 PM
Postare #15


Mamica de printisorica
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,697
Inscris la: 8-March 08
Din: Verona IT
Membru nr.: 17,216



QUOTE(meaw_ela @ Sep 13 2010, 04:23 PM) *
WOW ce frumusete de solaritza strumfitza!!! M-ai emotzionat toata...desi si eu simt cam ce simtzi tu doar ca a mea incepe JK= gradinitza....azi... in doua ore o sa se urce pentru prima oara in school bus...si eu o sa sar in masina sa -l urmaresc..LOL...
Dar sa ne intoarcem la Vanessa- partners.gif partners.gif partners.gif ii doresc din toata inima mult succes in primul an si in urmatorii- sa fie silitoare si sa va mandritzi cu ea forever and ever! va iubim!!!!!!



Draga mea sti cum se zice...numai mama sa nu fi...mamele isi fac tot felul de griji pentru copilasi fie ei mici sau mari.Pacat ca mi-am dat seama de asta doar cand am devenit mamica...cate nopti nedormite si cate griji o fi avut si mama mea pentru mine.
Iti multumesc pentru urari si la randul nostru ii dorim Majei acomodare usoara la gradinita ,multi prieteni si prietene,educatoare dragastoase...stai linistita mami ca ai fetita mare ,descurcareata si isteata ca tine!Si noi va iubim! partners.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mih@ela
postare Sep 13 2010, 04:39 PM
Postare #16


MY BLUE SKY
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,520
Inscris la: 14-February 07
Din: .
Membru nr.: 2,096



love1.gif Frumusete de fetita ,de acum scolarita!Doamne,Ralu ce emotii pe tine!Cu acest topic ai trezit emotii si in scolarita din mine,mai ales in mama..ce emotii or sa ma astepte si pe mine cu Sebic in prima zi de scoala!Abia astept! yes.gif Este sclipitoare Vanesica ,i se vede doar bucurie pe chip!Sper din suflet sa aiba mult succes si doar calificative de f bine!Un an scolar frumos pentru toti,si ma refer si la tata si la tine,ca ati inceput si voi scoala! bananab.gif love1.gif hug.gif tzuc.gif Pupici multi cu mare drag!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Sep 13 2010, 05:04 PM
Postare #17


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(G.Raluca @ Sep 13 2010, 11:13 AM) *
13 septembrie 2010...o zi inceputa dis de dimineata somn.gif si cu mari emotii.Strumfita mea Vanessa de astazi este o scolarita super.gif .
Aseara dupa ce am pregatit gheozdanelul Vanessica a adormit bucuroasa ca astazi incepe scoala.Fetita a dormit bine toata noaptea insa mami nu...toata noaptea m-am foit si nu aveam somn...mari emotii rolleyes.gif .Asa ca dupa o noapte de nesomn a venit si dimineata ...cand a sunat ceasul, Vanessica a si fost in picioare si repede "calare" peste mine in pat...bravo mami vezi ca ai reusit sa te trezesti de dimineata anima1.gif sunt foarte fericita, mami ,ca astazi incep scoala si te iubesc si mai mult ca tu ma duci la scoala! love1.gif
Draga de ea a papat repede tot,s-a imbracat si gata de plecare...am ajuns primele la scoala biggrin.gif unde au inceput emotiile si pentru ea...era dezorientata deoarece nu vedea decat copii mai mari ,nu era nici unul care mergea in clasa cu ea(era devreme rolleyes.gif )...mami eu nu vreau sa merg cu ei ...statea lipita de mine...incet ,incet au venit si colegii de clasa si Vanessa si-a recapatat zambetelul.Diriginta ne-a insotit in clasa ...si au trecut emotiile biggrin.gif sper sa fie mereu incantata de scoala,strumfita mami iubita! love1.gif






Mult succes la scoala Vannesica mea iubita! Sa ai un an plin de note frumoase iar tu mami de satisfactii depline partners.gif E o dulceata , o fetita tare frumoasa si tare scumpa partners.gif Sigur va avea lipici si la dna. diriginta partners.gif pe mine m-a cucerit pentru totdeauna partners.gif Mami cunosc emotiile, le-am avut si eu de doua ori, dar trec cu timpul yes.gif Ai fetita mare!!! love1.gif love1.gif love1.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mikaell
postare Sep 13 2010, 05:21 PM
Postare #18


Mami de Printesica iubita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,401
Inscris la: 18-February 09
Din: Arges
Membru nr.: 72,774



Woaw ce scolarita frumoasa si silitoare am gasit eu aici...iti doresc multa bafta si multe realizari frumoase !!!Pupicei dulci tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Ps :Astazi am avut si eu emotii ci pitica mea,la noi a fost prima zii de gradinita smile.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lusha&Zbenguica
postare Sep 13 2010, 05:47 PM
Postare #19


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,589
Inscris la: 13-October 08
Din: Cluj-Napoca
Membru nr.: 42,418



Raluca ...acuma am editat mesajul
vroiam sa iti spun ca am fost extrem de emotionata cand am citit ceea ce ai scris si cand am vazut si pozele ...am ramas waaw
va doresc sa aveti succes si numai amintiri placute in aceasta noua etapa a vietii voastre
felicitari Vanessei pentru entuziasm si sper sa o tina tot asa

Aceasta postare a fost editata de Lusha&Zbenguica: Sep 13 2010, 05:56 PM


--------------------
2009 2010

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
G.Raluca
postare Sep 13 2010, 06:15 PM
Postare #20


Mamica de printisorica
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,697
Inscris la: 8-March 08
Din: Verona IT
Membru nr.: 17,216



QUOTE(Mih@ela @ Sep 13 2010, 04:39 PM) *
love1.gif Frumusete de fetita ,de acum scolarita!Doamne,Ralu ce emotii pe tine!Cu acest topic ai trezit emotii si in scolarita din mine,mai ales in mama..ce emotii or sa ma astepte si pe mine cu Sebic in prima zi de scoala!Abia astept! yes.gif Este sclipitoare Vanesica ,i se vede doar bucurie pe chip!Sper din suflet sa aiba mult succes si doar calificative de f bine!Un an scolar frumos pentru toti,si ma refer si la tata si la tine,ca ati inceput si voi scoala! bananab.gif love1.gif hug.gif tzuc.gif Pupici multi cu mare drag!



Multumesc,draga mea! trandafir.gif
Sper si eu sa mearga mereu cu placere la scoala si sa fie silitoare...Dumnezeu sa ne dea rabdare noua celor mari ...suntem toti trei in clasa intai biggrin.gif ...cu ocazia asta invatam si noi italiana rolleyes.gif corect.
Va pupic frumosilor! partners.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

6 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 02:24 AM