Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

3 Pagini V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Aveti Obicei Sa Va Speriati Copiii
izuci
postare Jan 29 2009, 10:26 AM
Postare #1


Member
***

Grup: Members
Postari: 222
Inscris la: 12-September 08
Din: hungary
Membru nr.: 37,322



as fi curioasa sigur cu scuzele de rigoare daca exista deja acest topic daca va speriati copii de ex. vine cainele si te papa sau vine omul urat de sperietura de genul asta vb. eu ii mai speriu cateodata cand nu ma asculta ce parere aveti bananab.gif bananab.gif bananab.gif bananab.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Danutza_rge
postare Jan 29 2009, 10:32 AM
Postare #2



*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,683
Inscris la: 23-September 07
Din:
Membru nr.: 6,978



QUOTE(izuci @ Jan 29 2009, 12:26 PM) *
as fi curioasa sigur cu scuzele de rigoare daca exista deja acest topic daca va speriati copii de ex. vine cainele si te papa sau vine omul urat de sperietura de genul asta vb. eu ii mai speriu cateodata cand nu ma asculta ce parere aveti bananab.gif bananab.gif bananab.gif bananab.gif



eu pe nepotul meu pe vremea cand ieseam cu el in parc , intr-o zi la poarta parcului era un boschetar , si ala mic arunca cu nisip in copii si ia-m spus ca daca mai face asa il duc la poarta sa-l ia boschetarul, pe viitor numai cand ii spuneam'' te duc la poarta'' .......intepenea de frica liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif si uite asa stateam si eu linistita fara sa tip si sa alerg dupa el ..............DAR......................sincera sa fiu nu stiu daca as face asa cu baiatul meu , am auzit ca unii copii raman cu amintiri urate rolleyes.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danna68
postare Jan 29 2009, 10:59 AM
Postare #3


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 21,874
Inscris la: 3-February 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1,873



eu pe Deny nu prea am cu ce sa o sperii, nu-i e frica de nimic, nici nu mergea in picioare si i-am spus ca este bau bau in bucatarie si ea sa dus sa-l caute, il striga ... asa ca doh.gif ... nu-i e frica de intuneric, de animale ... iubeste paianjenii ... o supar doar daca ii zic ca plec la alt copil... insa cateva secunde... apoi rade si zice "nu peci" liwlol.gif


--------------------

Cand vei privi cerul, noaptea, pentru ca eu voi locui pe una din ele, pentru ca eu voi rade acolo, atunci pentru tine va fi ca si cum toate stelele ar rade. Tu vei avea stele care vor sti sa rada!
Antoine de Saint-Exupery - Micul Print
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Danutza_rge
postare Jan 29 2009, 11:14 AM
Postare #4



*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,683
Inscris la: 23-September 07
Din:
Membru nr.: 6,978




QUOTE(danna68 @ Jan 29 2009, 12:59 PM) *
eu pe Deny nu prea am cu ce sa o sperii, nu-i e frica de nimic, nici nu mergea in picioare si i-am spus ca este bau bau in bucatarie si ea sa dus sa-l caute, il striga ... asa ca doh.gif ... nu-i e frica de intuneric, de animale ... iubeste paianjenii ... o supar doar daca ii zic ca plec la alt copil... insa cateva secunde... apoi rade si zice "nu peci" liwlol.gif



doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif hai ca aia cu bau bau e tare rau


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danna68
postare Jan 29 2009, 11:25 AM
Postare #5


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 21,874
Inscris la: 3-February 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1,873



QUOTE(Danutza_rge @ Jan 29 2009, 11:14 AM) *
doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif hai ca aia cu bau bau e tare rau

tongue.gif noi radem si acum cand ne aducem aminte ... si adora melodia Mirunei oprea ... "nu mi-e frica de bau bau"


--------------------

Cand vei privi cerul, noaptea, pentru ca eu voi locui pe una din ele, pentru ca eu voi rade acolo, atunci pentru tine va fi ca si cum toate stelele ar rade. Tu vei avea stele care vor sti sa rada!
Antoine de Saint-Exupery - Micul Print
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CLAU_DITZA23
postare Jan 29 2009, 11:50 AM
Postare #6


MIHAI&GABRIEL
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 12,313
Inscris la: 15-February 07
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 2,119



QUOTE(danna68 @ Jan 29 2009, 10:59 AM) *
eu pe Deny nu prea am cu ce sa o sperii, nu-i e frica de nimic, nici nu mergea in picioare si i-am spus ca este bau bau in bucatarie si ea sa dus sa-l caute, il striga ... asa ca doh.gif ... nu-i e frica de intuneric, de animale ... iubeste paianjenii ... o supar doar daca ii zic ca plec la alt copil... insa cateva secunde... apoi rade si zice "nu peci" liwlol.gif

liwlol.gif si eu la fel imi mai ramasese doar varianta plec la alt copil si ai mei la fel doua secunde spun amandoi cuminte veau,ei nu spun stau cuminte spun cuminte veau dar in cinci secunde uita si o iau de la capat cu prostioarele in rest nu mai am cu ce sa ai sperii ca nu le este frica biggrin.gif tzuc.gif


--------------------

Mai bine sa invat din ce am facut,de cat sa regret ce as fi putut sa fac si n-am facut...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danna68
postare Jan 29 2009, 11:54 AM
Postare #7


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 21,874
Inscris la: 3-February 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1,873



QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Jan 29 2009, 11:50 AM) *
liwlol.gif si eu la fel imi mai ramasese doar varianta plec la alt copil si ai mei la fel doua secunde spun amandoi cuminte veau,ei nu spun stau cuminte spun cuminte veau dar in cinci secunde uita si o iau de la capat cu prostioarele in rest nu mai am cu ce sa ai sperii ca nu le este frica biggrin.gif tzuc.gif

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif


--------------------

Cand vei privi cerul, noaptea, pentru ca eu voi locui pe una din ele, pentru ca eu voi rade acolo, atunci pentru tine va fi ca si cum toate stelele ar rade. Tu vei avea stele care vor sti sa rada!
Antoine de Saint-Exupery - Micul Print
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare Jan 29 2009, 11:58 AM
Postare #8


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



cred ca mai rau imi e frica mie de bau bau decat Larei laugh.gif Oricum am mai multe fobii decat ea biggrin.gif


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danna68
postare Jan 29 2009, 12:17 PM
Postare #9


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 21,874
Inscris la: 3-February 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1,873



QUOTE(dyana @ Jan 29 2009, 11:58 AM) *
cred ca mai rau imi e frica mie de bau bau decat Larei laugh.gif Oricum am mai multe fobii decat ea biggrin.gif

liwlol.gif si eu la fel ... nu de bau bau ... insa imi este frica de caini si in ziua de azi ... in rest nu prea am temeri unsure.gif


--------------------

Cand vei privi cerul, noaptea, pentru ca eu voi locui pe una din ele, pentru ca eu voi rade acolo, atunci pentru tine va fi ca si cum toate stelele ar rade. Tu vei avea stele care vor sti sa rada!
Antoine de Saint-Exupery - Micul Print
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Danutza_rge
postare Jan 29 2009, 12:27 PM
Postare #10



*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,683
Inscris la: 23-September 07
Din:
Membru nr.: 6,978



QUOTE(dyana @ Jan 29 2009, 01:58 PM) *
cred ca mai rau imi e frica mie de bau bau decat Larei laugh.gif Oricum am mai multe fobii decat ea biggrin.gif



e bine de stiut rolleyes.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

3 Pagini V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 11:25 AM