Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

213 Pagini V  « < 210 211 212 213 >  
Reply to this topicStart new topic
> Mamici Cu Bebelusi Din Martie 2008
alina gheorghita
postare Mar 8 2010, 04:25 PM
Postare #2111


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 749
Inscris la: 11-December 08
Din: Hunedoara
Membru nr.: 56,359



La multi ani ,dragele mele!!!!!!!!! Azi e ziua noastra,si va doresc din suflet numai bucurii ,sanatate si impliniri pe toate planurile alaturi de puiutii si sotii vostri. trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MERY
postare Mar 9 2010, 11:55 PM
Postare #2112


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 195
Inscris la: 2-October 08
Membru nr.: 40,131



ei ei, iar am lipsit cam multicel de pe aici, nu mai merge net-ul si folosesc din cand in cand calculatorul sotului meu .
LA MULTI ANI , SA CRESTETI MARI ,SANATOSI SI NOROCOSI CA FRUMOSI SUNTETI TOTI !!!!!!! TUTUROR SARBATORITILOR SA AVETI PETRECERE FRUMOASA SI SA VA DISTRATI DE MINUNE LA CEI DOI ANISORI !!!!!!! occasion.gif
NOI MAINE NE INTOARCEM LA BAIA MARE PENTRU CA SAMBATA SA-L SARBATORIM PE LUCA ,CU O PETRECERE FAINA ,MANCARE BUNA, MUZICA,JOCURI SI COPIII.DEABEA ASTEPT CLIPA.DESI LUCA E NASCUT PE DATA DE 17 MARTIE, AM PREFERAT SA SARBATORIM MAI DEVREME PUTIN PENTRU CA SA NE CADA BINE DISTRACTIA.NU DE ALTA DAR PE 18 DEJA TREBUIE SA REVIN IN CAMPUL MUNCII,ASTIA NICI CU O ZI IN PLUS NU MA SCUTESC. :nervi
Cine ne trece si pe noi in lista cu sarbatoritii acestei luni ?!?- Luca Alexandru 17 martie.Iar eu sunt Mery wub.gif
VA PUPAM SI NUMAI BINE IN VIATA !!!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MERY
postare Mar 9 2010, 11:58 PM
Postare #2113


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 195
Inscris la: 2-October 08
Membru nr.: 40,131



QUOTE(alina gheorghita @ Mar 8 2010, 06:25 PM) *
La multi ani ,dragele mele!!!!!!!!! Azi e ziua noastra,si va doresc din suflet numai bucurii ,sanatate si impliniri pe toate planurile alaturi de puiutii si sotii vostri. trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

MERSI DRAGA ALINA !!!!!
LA MULTI ANI PENTRU TOATE MAMICILE !!! DAR SI PENTRU BEBEIIII SI SOTIIII SA NE TRAIASCA MUUUUUUUUUULT SI BIIIINE !!! oFloare.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anabellero
postare Mar 11 2010, 01:42 PM
Postare #2114


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 153
Inscris la: 29-January 09
Membru nr.: 68,123




Salutare tuturor,

Am revenit in forta si pe forum si la job! Da de marti am inceput si serviciul si nu pot spune ca a fost chiar atat de greu. Ceva emotii, cateva balbaieli insa mi-am intrat destul de repede "in mana" cum se spune ... va doresc tuturor mamicilor sa aveti o revenire in activitate cat mai usoara si hai ca ne prinde bine si ceva socializare de tip profesional, nu? Tot casa, tot familie, aceeasi rutina de zi cu zi ... sa nu intelegeti gresit , m-am simtit excelent cei 2 ani acasa, insa acum constat ca e f. bine si la serviciu. Nu mi-e greu fara micuta, desi mi se spusese ca numai la ea-miva fi gandul, ma gandesc la ea insa nu la modul acela ... toate bune si frumoase!

Va pupam si inca odata va uram:
LA MULTI ANI TUTUROR!
Pupam pe rand pe fiecare, dupa cum urmeaza, am refacut listuta si am introdus si bebelul Luca Alexandru&Mery:
tzuc.gif 6 martie- Alexandru Bogdan (alina_gheorghita)
7 martie- Maria(Loredanna)
8 martie- ...........(cristina83)
12 martie-Alesia Maria (eli82)
13 marie- Alex Vlad (cameliap)
14 martie- Maria (Malex)-implineste 4 anisori
14 martie-Cristian Ionut(happy ever after)
15 martie- Bogdan Angelo (manu77)
17 martie-Victor Gabriel (santuzza)
17 martie – Luca Alexandru (Mery)
21 martie- Ana Alexandra (anabellero) - galuscuta mea!!!!
23 martie- Alex (malex)
23 martie- Daria Anamaria(popa_anca)
23 martie- Davide Vasile (mihaelaz)
24 martie-Rares Mihai ( mamicutza2008 )
26 martie- Dragos Gabriel (anairina)
26 martie -Teodora (eli82)
28 martie -Tamas(fenesimonica) tzuc.gif

Va dorim tot binele din lume! Si petreceri reusite! occasion.gif trandafir.gif

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu77
postare Mar 16 2010, 07:13 PM
Postare #2115


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 122
Inscris la: 16-November 08
Din: Timisoara
Membru nr.: 49,213



Ceau, la toata lumea !uau a trecut foarte mult de cand nu am mai intrat pe aici ,dar promit ca nu mai lipsim de la discuti.Alina merci mult pentru toate meilurile . Ieri ni-am sarbatorit , Bogdan a implinit 2ani ,am facut in familie pt ca el saracutul e bolnavior . Abia de o luna a inceput si Bogdan sa vorbeasca mai mult ,ca pana acum prea putin ,la fel ca si cu mersul a fost putin mai lenes ,asta e.Ma intorc in spate sa vad ce a-ti mai scris .La multi ani !!! la toti pitici occasion.gif occasion.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anabellero
postare Mar 17 2010, 03:42 PM
Postare #2116


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 153
Inscris la: 29-January 09
Membru nr.: 68,123



Buna tuturor,
Dorim sa uram La multi ani! lui Victor Gabriel (santuzza) si lui Luca Alexandru (Mery)! Sa cresteti mari si frumosi si sa va "bata binele"!

La multi ani si voua mamicilor si sa fiti sanatoase si felicitari ca ati dat nastere la puiuti asa de dulci!

Pupam pe toata lumea!
Si La multi ani! tuturor celor nascuti in luna aceasta!
oFloare1.gif

Aceasta postare a fost editata de anabellero: Mar 17 2010, 03:43 PM
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihaelaz
postare Mar 19 2010, 02:31 PM
Postare #2117


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 155
Inscris la: 27-November 08
Membru nr.: 51,671



La Multi Ani puiutilor sa cresteti mari si sanatosi occasion.gif occasion.gif occasion.gif .Imi cer scuze dar nu prea mai am timp sa intru pe forum,din cind in cind mai citesc ce ati mai scris.Va pupammmmmmmmmm dulce si sa auzim numai de bine ca asta e luna micutilor nostri,deja au trecut 2 ani tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu77
postare Mar 19 2010, 07:52 PM
Postare #2118


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 122
Inscris la: 16-November 08
Din: Timisoara
Membru nr.: 49,213



QUOTE(mihaelaz @ Mar 19 2010, 04:31 PM) *
La Multi Ani puiutilor sa cresteti mari si sanatosi occasion.gif occasion.gif occasion.gif .Imi cer scuze dar nu prea mai am timp sa intru pe forum,din cind in cind mai citesc ce ati mai scris.Va pupammmmmmmmmm dulce si sa auzim numai de bine ca asta e luna micutilor nostri,deja au trecut 2 ani tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

Fetelor ce repede au crescut puiutii nostri ,ma gandesc ca parca acum eram insarcinata . Nu mai intrati deloc,Alina pe unde esti ?

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alina gheorghita
postare Mar 23 2010, 09:43 AM
Postare #2119


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 749
Inscris la: 11-December 08
Din: Hunedoara
Membru nr.: 56,359



QUOTE(manu77 @ Mar 19 2010, 09:52 PM) *
Fetelor ce repede au crescut puiutii nostri ,ma gandesc ca parca acum eram insarcinata . Nu mai intrati deloc,Alina pe unde esti ?

La multi ani si din partea noastra scumpiceilor de martie 2008 ,sa creasca mari si sa fie sanatosi.Am inceput lucrul din 6 martie si ajung tot mai rar la calculator.Noi suntem bine ,Alex incepe si el sa vorbeasca din ce in ce mai bine insa tot puturos e ,dar nu-mi fac probleme pana se insoara va vorbi bine wink.gif ,e un nazdravan ,nu sta doua secunde in acelasi loc ,stiti cum este ... comportament tipic copiiilor sanatosi cum spune pediatra noastra.Am sa incerc sa intru mai des pt ca mi-e dor de voi . Acum ma duc sa-mi termin mancarea ca imediat plec la serviciu .Offffff timpul asta parca zboara. tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cameliap
postare Mar 26 2010, 08:32 AM
Postare #2120


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 157
Inscris la: 17-October 08
Din: oradea
Membru nr.: 43,133



Ciao fetelor,
Vad ca toate suntem destul de ocupate si intram cam rar pe aici. Insa cel mai important este ca mai intram din cand in cand sa ne salutam si pastram legatura. Noi va uram din suflet tuturor
6 martie- Alexandru Bogdan (alina_gheorghita)
7 martie- Maria(Loredanna)
8 martie- ...........(cristina83)
12 martie-Alesia Maria (eli82)
13 marie- Alex Vlad (cameliap)
14 martie- Maria (Malex)-implineste 4 anisori
14 martie-Cristian Ionut(happy ever after)
15 martie- Bogdan Angelo (manu77)
17 martie-Victor Gabriel (santuzza)
17 martie – Luca Alexandru (Mery)
21 martie- Ana Alexandra (anabellero) - galuscuta mea!!!!
23 martie- Alex (malex)
23 martie- Daria Anamaria(popa_anca)
23 martie- Davide Vasile (mihaelaz)
24 martie-Rares Mihai ( mamicutza2008 )
26 martie- Dragos Gabriel (anairina)
26 martie -Teodora (eli82)
28 martie -Tamas(fenesimonica)
LA MULTI ANI CU MULTA SANATATE SI BUCURII!!!SA CREASCA PUIUTII NOSTRI MARI, SA FIE ASCULTATORI SI CUMINTI
Va pupam dulce si sa ne auzim cu bine!


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post

213 Pagini V  « < 210 211 212 213 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 25th April 2024 - 12:22 PM