Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

6 Pagini V  « < 4 5 6  
Reply to this topicStart new topic
> In Amintirea Tatalui Meu:(, te voi iubi mereu tati
gabriela11
postare Oct 22 2009, 06:23 PM
Postare #51


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,565
Inscris la: 2-September 09
Din: tecuci acum firenze it
Membru nr.: 107,371



QUOTE(mamiralu @ Aug 5 2009, 03:01 PM) *
of draga mea...daca ti-as spune ca eu cunsoc ambele sentimente? ohmy.gif m-ai crede?pe mine nu m-a crescut tati....dar il vedeam mereu...chiar si cand trecea si nu ma baga in seama...chiar si cand venea sa ma ia de bunica mea si ma ascundeam in pdul casei sad.gif ((dar e tati....semna perfect cu el...era idolul meu....il idolatrizam in ciuda greselilor lui....si mi-e dorrrrr:(((mi-e atat de dor:((
la 2 luni dupa ce mi-a dat minunea de copil DD MI L-A LUAT PE TATI:((EXACT CAND ERAM CEA MAI FERICITA
:(DECI ITI SPUN DIN EXPERIENTA E MAI BN SDA STII CA NU II AI LANGA TINE DECAT SA II VEZI CUM II INGROPI IN PAMANT:(((



crybaby.gif of mamiralu nu te cunosc sunt mai noua pe forum de la mamici de ianuarie 2010 si e pima data cand intru la tine pe bloog dar a-m aflat acum ca inpartim aceasi durere din pacate si tatal meu a murit acum 3 ani (in noiembrie anul acesta ii inplineste)asa ca ai mare dreptate e foarte dureros sa iti inmormantezi eu si acum daca inchid ochii parca vad acea imagine orimila...DD sa-i odihneasca pe amandoi sa ne de-a putere sa trecep peste toate greutatile...imi este foarte dor de vocea lui mai mult de cat de faptul de al vedea fizic eram plecata de multi ani de acasa asa ca ma obisnuisem sa nu-l vad cu ani dar vb mereu la telefon si asta imi lipseste foarte mult...of nu vreau sa te intristez cu amintirile mele si nici eu nu vreau sa fiu trista ca simte bebe dar parca cate o data pic in putina....
ai un baiat frumos foc sa iti traiasca si sa te bucuri de fiecare miscare a lui....
te pup si iti urez multa sanatate... hug.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mamiralu
postare Oct 22 2009, 06:52 PM
Postare #52


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,045
Inscris la: 15-June 09
Membru nr.: 95,033



cand m-am operat de apendicita...tati a fost langa mn...plangea....
acum....nu a mai fost ....mi-a lipsit...as fi dorit din sufletul sa isi vada nepotelul...i-a dorit mult baieti...cand ne-am nascut eu si sora mea...dar amandoua i-am facut nepoti...si nu s-a bucurat de nici unul:((
mi-e dor...mi=-e greu....ma simt...fara putere...ma uit la poza si plang...cand deschid ochii pe tv vad tablloul meu cu el...sad.gif((sad.gif((e greuuuu ....


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mamiralu
postare Oct 22 2009, 06:54 PM
Postare #53


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,045
Inscris la: 15-June 09
Membru nr.: 95,033



pt asta traim?ca sa murim??????pt asta muncim??ca sa putrezim???/pt asta iubim??????ca sa suferim?????????atunci....urasc moartea/!!!!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gabriela11
postare Oct 22 2009, 07:01 PM
Postare #54


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,565
Inscris la: 2-September 09
Din: tecuci acum firenze it
Membru nr.: 107,371




si tati meu si-a dorit foarte mult un nepot dar din pacate si eu si fratele meu am inceput prea tarziu sa facem copii dar trag nadejde ca de acolo din cer el ne vede si se bucura alaturi de noi...si mia imi este dor dar hai sa fim puternice pentru puii nostri....pipicii


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mamiralu
postare Oct 27 2009, 09:43 AM
Postare #55


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,045
Inscris la: 15-June 09
Membru nr.: 95,033



mi-e dor ttati,,,,imi lipsesti mult...sad.gif((sad.gif((sad.gif((am ramas fara lacrimi...fara cuvinte....fara glas...am rams atat de singura...sad.gif((


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mamiralu
postare Mar 4 2010, 10:46 AM
Postare #56


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,045
Inscris la: 15-June 09
Membru nr.: 95,033



mi-a lipsit telefonul tau de ziua mea....mi-au lipsit gandurile tale bune....mi-ai lipsit tu tati...
mi-e dor....un dor nebun....si uneori nici nu cred ca nu mai esti pe acest pamant:((


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

6 Pagini V  « < 4 5 6
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 17th April 2024 - 12:42 AM