Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

4 Pagini V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Monica Columbeanu Vrea Sa Divorteze!
cristal
postare Mar 1 2011, 01:55 AM
Postare #11


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 421
Inscris la: 16-March 09
Din: londra
Membru nr.: 79,174



Nici sa traiasca toata viata alaturi de o persoana pt care nu simte nimic nu e drept.Nici macar de dragul copilului nu e recomandat sa stai intr-o casnicie nefericita,asta se va reflecta asupra copilului in timp.Ii doresc numai bine si sper sa obtina custodia fetitei pt binele amandurora.


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anku
postare Mar 4 2011, 12:54 PM
Postare #12


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



ohmy.gifIrina Columbeanu nu vrea să stea cu Monica: "Nu vreau cu mami, pentru că mă bate!"

Irinel Columbeanu cere ca Monica să fie decăzută din drepturile părintești, deoarece a aflat de la socara lui că diva o bătea pe Irina, iar micuța nu mai vrea să stea cu mama ei sau să plece cu aceasta în SUA.

Irina Columbeanu nu vrea să stea cu Monica: "Eu vreau cu tine, nu vreau cu mami, pentru că mă bate", i s-ar fi plâns fetița de patru ani bunicii sale, potrivit Pro tv. Columbeanu speră că vineri, când este recursul cu privire la custodie, judecătoarea să nu i-o încredințeze pe Irina onicăi, deoarece aceasta nu mai aren ici măcar domiciliu, iar fiicei lor îi este frică de ea. Mai mult, mama Monicăi ar fi spus că fiica ei se purta cu ea ca și cu o servitoare.

Mai mult, în cererea pe care omul de afaceri a înaintat-o judecătorilor se menționează și că Monica dispărea pentru perioade lungi ca sa participe la petreceri în cluburi și uita să se mai întoarcă la fiica ei.

"Să te rogi la Doamne-Doamne să nu te bată mama. Orice se întâmplă, tu să spui la grădiniță", spunea mama Monicăi. "Când ea a plâns la grădiniță a pișcat-o atât de tare", mai spune femeia.

Nici când a fost ziua fotomodelului, Irina nu a vrut să îi transmită un mesaj, tot sub aceeași motivație, că "mami o bate".

Protecția Copilului va face o anchetă în acest caz.


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anku
postare Mar 4 2011, 12:58 PM
Postare #13


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



Monica Columbeanu a plecat cu frigiderul și cu cada

Monica Columbeanu și mama ei au părăsit, ieri, apartamentul din București, din Piața Victoriei, după ce donația făcută de Iri pe numele soției sale a fost revocată. Moni nu mai are nici mașină.
În parcare a ajuns o dubă inscripționată cu însemnele unei firme de pază, în care câțiva băieți au început să încarce toate bunurile Monicăi. Nu au uitat așternuturile, păturile cu care se învelea noaptea, păpușa preferată a Irinei, care rămăsese în apartamentul din Piața Victoriei, aspiratorul, dar nici frigiderul și cada cu jacuzzi.

Practic, Monica a făcut curățenie generală în apartament, semn că a luat de bună “invitația” executorului judecătoresc de a evacua imobilul. Atât Monica, cât și duba în care au fost încărcate obiectele din apartament au ajuns la vila din Pipera a prietenei “Scorpiei de la Izvorani”. “Monica nu vrea să vorbească cu nimeni”, ne-a declarat, ieri, Mădălina, patroana Clubului Bellagio, prietena doamnei Columbeanu.


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
floare_albastra
postare Mar 4 2011, 10:43 PM
Postare #14


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,981
Inscris la: 28-May 08
Din: bucuresti
Membru nr.: 24,671




Doamne Dumnezeule...

Eu sunt tare trista privind catre Monica si fetita ei... Dumnezeu sa-i ajute!

Nu stiu ce o fi si in capul lui Irinel, de-i face atat de mult rau Monicai si copilului. Un copil are nevoie de mama.

Cred ca pana la urma, o va lasa in fundul gol pe Monica si va obtine custodia fetei. sad.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Mar 4 2011, 11:16 PM
Postare #15


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



Nu-i iau apararea lui Irinel, pt ca se stie foarte bine ce fel de personaj este, dar, in acest caz, fetitei i-ar fi mai bine cu tatal ei. Foarte relevante pt asta sunt reactia Irinei cand aude de mama ei si marturiile facute de mama Monicai.










--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
floare_albastra
postare Mar 4 2011, 11:26 PM
Postare #16


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,981
Inscris la: 28-May 08
Din: bucuresti
Membru nr.: 24,671



Eu m-am documentat mai devreme despre ei...

Am vazut si filmuletele... Nu prea le musc. Mi se par regizate. Un copil care este terorizat la propriu, nu face precum Irina. I s-ar fi citit teama, frica si spaima pe chip. Si ar fi plans si tremurat. Mie mi s-a parut rasfatata si parca invatata sa zica lucrurile astea.

Cat despre mama Monicai. Nota 1. Dezgustator.

oFloare1.gif

Aceasta postare a fost editata de floare_albastra: Mar 4 2011, 11:26 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare Mar 5 2011, 12:24 AM
Postare #17


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



Mie nu mi se pare nici rasfatata, nici regizata treaba: e o atitudine perfecta de copil de 4 ani. La fel face si Lara: ROCHITE! ROCHITE!! ROCHITE!! ROCHITEEEE!!! E o dulceata! smile.gif

Nu are de sa fie nici traumatizata sa planga si sa tremure (mai mult decat cat a facut-o cand i s-a prezentat perspectiva intoarcerii la maica-sa), pentru ca nu cred ca Monica o snopeste cu program intens, ci doar o altoieste cand nu are chef de ea sau ii sta in drum. Insa clar o neglijeaza. sad.gif


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
floare_albastra
postare Mar 5 2011, 12:32 AM
Postare #18


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,981
Inscris la: 28-May 08
Din: bucuresti
Membru nr.: 24,671



QUOTE(dyana @ Mar 5 2011, 12:24 AM) *
Mie nu mi se pare nici rasfatata, nici regizata treaba: e o atitudine perfecta de copil de 4 ani. La fel face si Lara: ROCHITE! ROCHITE!! ROCHITE!! ROCHITEEEE!!! E o dulceata! smile.gif

Nu are de sa fie nici traumatizata sa planga si sa tremure (mai mult decat cat a facut-o cand i s-a prezentat perspectiva intoarcerii la maica-sa), pentru ca nu cred ca Monica o snopeste cu program intens, ci doar o altoieste cand nu are chef de ea sau ii sta in drum. Insa clar o neglijeaza. sad.gif


Nu stiu. Mie asa mi s-a parut. Avand in vedere faptul ca s-a spus ca o trage de par si o bate zilnic.

Nici nu mai conteaza. Chiar imi pare rau de ei.


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anku
postare Mar 5 2011, 02:25 PM
Postare #19


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



aoleooooooo...nici nu am stiut de video asta....
eu cred ca fetita ar tb sa ramana la Irinel....ea oricum are in cap numai cariera ei!!!ca sa nu mai punem la socoteala comp ei de mama dupa spusele copilei....


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anku
postare Mar 5 2011, 02:26 PM
Postare #20


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



QUOTE(floare_albastra @ Mar 4 2011, 10:26 PM) *
Eu m-am documentat mai devreme despre ei...

Am vazut si filmuletele... Nu prea le musc. Mi se par regizate. Un copil care este terorizat la propriu, nu face precum Irina. I s-ar fi citit teama, frica si spaima pe chip. Si ar fi plans si tremurat. Mie mi s-a parut rasfatata si parca invatata sa zica lucrurile astea.

Cat despre mama Monicai. Nota 1. Dezgustator.

oFloare1.gif

deci practic mama monicai a trecut in tabara cealalta???? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
ce rau tb sa se simta monica ohmy.gif


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

4 Pagini V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 08:05 PM