Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

> Candidoza Intestinala La Copii
TATA COSMIN
postare May 28 2008, 01:07 AM
Postare #1


Junior
*

Grup: Members
Postari: 4
Inscris la: 7-March 07
Membru nr.: 2,491



BUNA,numele meu este Cosmin si am si eu un baietel de 2 ani si 7 luni care tocmai a fost diagnosticat cu bacteria candida,in urma unui teste coprobacteorolgic deoarece facea des diaree si se plangea des ca il doare burtica.Stie cineva sami spuna ceva despre asta ,exista vreun tratament bun,(pt ca multi spun ca nu se mai vindeca niciodata ci doar se trateaza),s-a mai lovit careva dintre voi de aceasta boala sau ce-o fi?
va rog mult sa ma ajutati ,va multumesc si astept parerile voastre. notworthy.gif crybaby.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri (1 - 2)
ruxy
postare May 28 2008, 09:59 PM
Postare #2


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



Se poate folosi cu rezultate bune...ULTRALEVURE...de obicei da rezultate...este recomandabila alimentatia cu iaurturi cu fermentii vii, banane, afine(cat de multe),, carnitza de pui, si legume fierte sau la cuptor...
Aici puteti gasi niste informatii utile, cu privire la medicamentul de mai sus

http://209.85.129.104/search?q=cache:ptMPa...;cd=3&gl=ro

Va doresc multa sanatate si rabdare...vindecare usoara...mai recomand, pentru orice fel de probleme, Clinica Naturalia din Voluntari...doctorita Maria Chirila, un om minunat...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
blazi
postare Jun 20 2008, 10:36 AM
Postare #3


Junior
*

Grup: Members
Postari: 5
Inscris la: 20-June 08
Membru nr.: 27,042



Salut dragii mei. Eu sunt noua pe aici, ma numesc Blazi si am o fetita de 2 ani si 7 luni Briana. Ne confruntam cu aceasi problema, azi dimineata au diagnostificat-o cu candidiza intestinala. Sunt disperata si speriata. Asteptam rezultatele, asa ca o sa va scriu mai incolo la ce reactioneaza. In rest numai bine si ma bucur ca exista acest forum.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 17th April 2024 - 12:54 AM