Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

5 Pagini V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Carlos Gabriel - 1-2 Ani, Darul nostru de la Dumnezeu
ssimmona
postare Jan 19 2011, 02:27 PM
Postare #1


Mami de bebe dulce :)
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,457
Inscris la: 14-November 08
Din: Spain
Membru nr.: 48,765



Salutare!

Am inceput o noua etapa in dezvoltarea lui Carlos pe care o voi ilustra aici smile.gif ... noroc ca mi s-a atras atentia la timp sa fac un topic nou tzuc.gif ...

Prin urmare ... cateva imagini poznase rolleyes.gif ...

Lupta pentru supravietuire liwlol.gif ... oare ma vede cineva? anima1.gif





M-a descoperiiiiit ... mellow.gif



Ia sa-mi pun singur o poveste ... fac orice ca sa ajung acolo ... doh.gif





Va pupam si va asteptam aici! partners.gif







--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare Jan 19 2011, 03:32 PM
Postare #2


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



Doamne Doamne, o minunatie de baietel love1.gif Sa-i pup ochisorii, ce bine seamana cu tine Mami! yes.gif
Asteptam sa umpleti si acest nou topic de poze super frumoase, asa cum ne-ati obisnuit!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simina_ana
postare Jan 19 2011, 03:42 PM
Postare #3


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,115
Inscris la: 26-November 08
Din: Sibiu
Membru nr.: 51,486



QUOTE(ssimmona @ Jan 19 2011, 04:27 PM) *
Salutare!

Am inceput o noua etapa in dezvoltarea lui Carlos pe care o voi ilustra aici smile.gif ... noroc ca mi s-a atras atentia la timp sa fac un topic nou tzuc.gif ...

Prin urmare ... cateva imagini poznase rolleyes.gif ...

Lupta pentru supravietuire liwlol.gif ... oare ma vede cineva? anima1.gif





M-a descoperiiiiit ... mellow.gif



Ia sa-mi pun singur o poveste ... fac orice ca sa ajung acolo ... doh.gif





Va pupam si va asteptam aici! partners.gif



Copil descurcaret ...ce mai.....Instinctul de supravietuire e bine dezvoltat la finutzu liwlol.gif liwlol.gif....
Pup eu pe el de ochios.....

PS. te caut pe FB si vreau detalii despre carut...ca vreau si eu unul de ala....dar astept pareri....ca de frumos e frumos...acum vreau sa stiu si cat de practic e....
Dar iti scriu eu pe FB ce ma intereseaza...pup


--------------------


Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce isi doreste

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Jan 19 2011, 03:45 PM
Postare #4


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516




pupikkkkk pupikk la un puiut ce ne fura inimile tuturora!.....am inceput ziua frumos! love1.gif


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
madalinutzamamy
postare Jan 19 2011, 11:24 PM
Postare #5


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 131
Inscris la: 4-June 09
Din: sacele jud brasov
Membru nr.: 93,529



simo draga mea, iarta-ma ca desi am fost prima care l-a vazut, nu am apucat sa postez toate urarile mele de bine pentru un ingeras minunat:x
a fost un prim an frumos in care l-am cunoscut pe ingerasul tau(virtual-sper si la real, doar sa nu vie in van), an in care ma delectam zi de zi cu pozele voastre si-mi imaginam ca sunt cu voi. te-am cunoscut si pe tine mami, si am aflat cata bunatate poate incapea in imima ta, nu am vazut niciodata nici o urma de rautate, esti angelica:)
ma bucur ca va cunosc si ca m-ati primit in grupul vostru. am in cap o mie de ganduri bune pentru voi, nu mi-ar ajunge topicul sa le insir. sper doar ca Dumnezeu e bun si nu ne uita niciodata:) salutari de la brasov dragii mei:x


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cristinelll
postare Jan 22 2011, 01:20 AM
Postare #6


E fetita .. yupiiii
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,575
Inscris la: 23-June 09
Din: Brasov
Membru nr.: 96,297



QUOTE(ssimmona @ Jan 19 2011, 02:27 PM) *
Salutare!

Am inceput o noua etapa in dezvoltarea lui Carlos pe care o voi ilustra aici smile.gif ... noroc ca mi s-a atras atentia la timp sa fac un topic nou tzuc.gif ...

Prin urmare ... cateva imagini poznase rolleyes.gif ...

Lupta pentru supravietuire liwlol.gif ... oare ma vede cineva? anima1.gif



Va pupam si va asteptam aici! partners.gif

Ah ce dulce e oricand, oriunde si pozitia asta o ador wub.gif
Va pupam dulce cuscra biggrin.gif Deci aici te faceai tu "utila" tongue.gif

QUOTE(madalinutzamamy @ Jan 19 2011, 11:24 PM) *
simo draga mea, iarta-ma ca desi am fost prima care l-a vazut, nu am apucat sa postez toate urarile mele de bine pentru un ingeras minunat:x
a fost un prim an frumos in care l-am cunoscut pe ingerasul tau(virtual-sper si la real, doar sa nu vie in van), an in care ma delectam zi de zi cu pozele voastre si-mi imaginam ca sunt cu voi. te-am cunoscut si pe tine mami, si am aflat cata bunatate poate incapea in imima ta, nu am vazut niciodata nici o urma de rautate, esti angelica:)
ma bucur ca va cunosc si ca m-ati primit in grupul vostru. am in cap o mie de ganduri bune pentru voi, nu mi-ar ajunge topicul sa le insir. sper doar ca Dumnezeu e bun si nu ne uita niciodata:) salutari de la brasov dragii mei:x

Ce sweet blush.gif


--------------------







  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ssimmona
postare Jan 22 2011, 01:39 AM
Postare #7


Mami de bebe dulce :)
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,457
Inscris la: 14-November 08
Din: Spain
Membru nr.: 48,765



QUOTE(Alondra @ Jan 19 2011, 02:32 PM) *
Doamne Doamne, o minunatie de baietel Sa-i pup ochisorii, ce bine seamana cu tine Mami!
Asteptam sa umpleti si acest nou topic de poze super frumoase, asa cum ne-ati obisnuit!

wub.gif Frumoasa burtica, eu inca nu vad prea clar asemanarile cu unul dintre noi, parca e un amestec frumos rolleyes.gif ... oricum asta e important, sa fie sanatos, educat dar si placut ca infatisare ... conteaza mult ... Pupic la bobulet! wink.gif tzuc.gif

QUOTE(simina_ana @ Jan 19 2011, 02:42 PM) *
Copil descurcaret ...ce mai.....Instinctul de supravietuire e bine dezvoltat la finutzu ....
Pup eu pe el de ochios.....

PS. te caut pe FB si vreau detalii despre carut...ca vreau si eu unul de ala....dar astept pareri....ca de frumos e frumos...acum vreau sa stiu si cat de practic e....
Dar iti scriu eu pe FB ce ma intereseaza...pup

biggrin.gif ... Va pupam si noi! Apropo: v-ati gandit la eventuale nume? nasi? alea-alea? ca la carut vad ca da tongue.gif ... intreaba-ma ce vrei tu ... pe fb, chiar si pe mess ... dar inca de pe-acum iti spun ca stokke-ul nu e cea mai buna alegere ... eu nu l-as mai cumpara, daca ar trebui s-aleg din nou ... oFloare1.gif

QUOTE(USA @ Jan 19 2011, 02:45 PM) *
pupikkkkk pupikk la un puiut ce ne fura inimile tuturora!.....am inceput ziua frumos!

love1.gif love1.gif Va trimitem pupici pufosi s-ajunga plutind pana la voi ... pe taramul zapezii tongue.gif ...

QUOTE(madalinutzamamy @ Jan 19 2011, 10:24 PM) *
simo draga mea, iarta-ma ca desi am fost prima care l-a vazut, nu am apucat sa postez toate urarile mele de bine pentru un ingeras minunat:x
a fost un prim an frumos in care l-am cunoscut pe ingerasul tau(virtual-sper si la real, doar sa nu vie in van), an in care ma delectam zi de zi cu pozele voastre si-mi imaginam ca sunt cu voi. te-am cunoscut si pe tine mami, si am aflat cata bunatate poate incapea in imima ta, nu am vazut niciodata nici o urma de rautate, esti angelica:)
ma bucur ca va cunosc si ca m-ati primit in grupul vostru. am in cap o mie de ganduri bune pentru voi, nu mi-ar ajunge topicul sa le insir. sper doar ca Dumnezeu e bun si nu ne uita niciodata:) salutari de la brasov dragii mei:x

Esti o scumpa, Mada, si-o mami sensibila! Ma bucur ca ne-ai descoperit si astept sa pui si tu poze cu Darius! tzuc.gif tzuc.gif

QUOTE(cristinelll @ Jan 22 2011, 12:20 AM) *
Ah ce dulce e oricand, oriunde si pozitia asta o ador
Va pupam dulce cuscra Deci aici te faceai tu "utila"
Ce sweet blush.gif

Pozitia ca pozitia, dar degetelul ala m-a zapacit liwlol.gif ...
liwlol.gif Nuuu,nu aici ma faceam utila, cuscra laugh.gif ... topicul asta este deschis de vreo 2-3 zile biggrin.gif ... ce zuzica liwlol.gif ...
Va iub! wub.gif wub.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxa82
postare Jan 22 2011, 11:10 AM
Postare #8


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 885
Inscris la: 21-June 09
Din: Deva
Membru nr.: 95,953



Stii k il iubesc nu?liwlol.gif))il ador....imi vine sa il pup...dar nu ma lasa monitorul:)))super tare pozitia aia...si Karla sta asa si imi vine sa o pap knd o vad asa.....te pupacesc mami zuzy:)


--------------------
[font="Arial Narrow"][size=5] [color="#006400"][size=4]
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
madalinutzamamy
postare Jan 22 2011, 01:28 PM
Postare #9


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 131
Inscris la: 4-June 09
Din: sacele jud brasov
Membru nr.: 93,529



atunci iesisem tuta de mine de pe messenger si am uitat sa intru acolo unde m-ai indrumat, am sa te mai deranjez odata cand mai dau de tine, multe poze va asteapta;)) si asa cum e, abia astept sa ma mandresc si eu cu puiul meu:X
am intrat azi la voi dupa o noua serie de belele...ma bucurasem prea mult pentru job si cred ca Dumnezeu nu m-a lasat sa fiu departe de pui...mi-am rupt piciorul drept:( acum sunt acasa...sad.gif si ce e mai rau...cine se ocupa de toti? sad.gif of...nu impui topicul cu asa ceva:) aici domneste linistea si fericirea:*:*:* pupici dragilor si va doresc numai sanatate si liniste:)


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maria26
postare Jan 22 2011, 05:52 PM
Postare #10


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 16,502
Inscris la: 30-October 07
Din: pitesti
Membru nr.: 8,811



simona, ai un copil suberb.. cred ca e a o mia oara cand iti spun smile.gif ...si foarte descurcaretz smile.gif sa-l tina DD asa mancacios ca e lucru mare trandafir.gif


--------------------



Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit

Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

5 Pagini V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 06:55 AM