Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

3 Pagini V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Ai Fost La Concertul Lui Michael Jackson De La Bucuresti 1992?, daca da, spune aici-sper sa nu fii fost singura!!!!
meaw_ela
postare Jul 19 2009, 07:05 AM
Postare #21


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,306
Inscris la: 3-April 07
Din: Toronto
Membru nr.: 3,020



Am fost acolo in 96 ! destul de aproape de scena...au fost clipe de neuitat de la agonie la extaz si amandoua odata. eram firava pe atunci si aglomeratzia extraordinara ma purta pur si simplu in aer. puteam sa-mi riic linistita picioarele ca ma sustzineau cei de langa mine...am avut norocul sa "gasesc" un bidon de cola gol la picioarele mele si m-am inaltzat pe el si mai bine... aveam de lucru numai asigurandu-ma ca nu-l pierd cand e mishca valul de oameni.....asta era agonia . Extazul era spectacolul extraordinar, lacrimile de fericire si de emotzie... Sora mea era pierduta prin multzime...la fel si baiatul cu care am mers....fiecare traiam experientza solo...sau mai bine zis.. eram decat eu si Michael ..si restul nu mai conta. Am pastrat biletul in cutia cu amintiri...era forma lui Michael ..poza lui. acum regret ca nu am adus aici cutia...cred ca sora mea stie de ea.... oFloare1.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Jul 19 2009, 08:24 AM
Postare #22


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(meaw_ela @ Jul 18 2009, 10:05 PM) *
Am fost acolo in 96 ! destul de aproape de scena...au fost clipe de neuitat de la agonie la extaz si amandoua odata. eram firava pe atunci si aglomeratzia extraordinara ma purta pur si simplu in aer. puteam sa-mi riic linistita picioarele ca ma sustzineau cei de langa mine...am avut norocul sa "gasesc" un bidon de cola gol la picioarele mele si m-am inaltzat pe el si mai bine... aveam de lucru numai asigurandu-ma ca nu-l pierd cand e mishca valul de oameni.....asta era agonia . Extazul era spectacolul extraordinar, lacrimile de fericire si de emotzie... Sora mea era pierduta prin multzime...la fel si baiatul cu care am mers....fiecare traiam experientza solo...sau mai bine zis.. eram decat eu si Michael ..si restul nu mai conta. Am pastrat biletul in cutia cu amintiri...era forma lui Michael ..poza lui. acum regret ca nu am adus aici cutia...cred ca sora mea stie de ea.... oFloare1.gif

Frumoasa povestirea ta! SI, da, recunosc trairile! Uite ca eu nu-mi aduc deloc aminte de biletul de la concert. Nu pot sa cred ca eram atit de superficiala-pe atunci!Biletul de la Peter Gabriel insa, e la loc de cinste! Intre timp mi-a mai venit mintea la loc!
Minunat, ma bucur ca am vazut amindoua un rege in desfasurare! Eram indragostita nebuneste de el! wub.gif

Aceasta postare a fost editata de Sara1: Jul 19 2009, 08:47 AM


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Channel
postare Jul 20 2009, 05:11 PM
Postare #23


Top Junior
**

Grup: Members Plus
Postari: 92
Inscris la: 5-December 08
Din: Belgia
Membru nr.: 53,879



L-AM IUBIT PE MICHAEL JACKSON SI-L IUBESC SI ACUM,NU-MI VINE SA CRED CE S-A INTAMPLAT CA NUMAI ESTE SI CA S-A DUS,MI-E DOR DE EL DAR REUSESC SA-MI ASTAMPAR DORUL ASCULTAND MELODIILE LUI ZI DE ZI,MICHAEL IMI LIPSESTI ENORM !
EU N-AM FOST LA CONCERTUL LUI,MI-AR FI PLACUT,DAR PARINTII MEI IN NICI UN CAZ NU VEDEAU CU OCHI BUNI ASA CEVA,ERAM O COPILA DE 12 ANI SI CE ERA MAI DE PRET DECAT INVATATUL DAR AM URMARIT MAI APOI CONCERTUL DIFUZAT LA TV.AM CREZUT CA NU E REAL,SHOW-UL,ADMOSFERA,DANSUL,MUZICA M-AU IMPRESIONAT ENORM LA VREMEA ACEEA,ERAM INDRAGOSTITA DE MICHAEL IAR DACA M-AR FI INTREBAT CINEVA CINE VA FI SOTUL MEU I-AS FI RASPUNS CU INIMA EXPLODAND DE EMOTIE SI FERICIRE CA MICHAEL VA FI SOTUL MEU,ERA IDOLUL MEU...AM CRESCUT,ANII AU TRECUT SI AM UITAT DE EL,DA,SPRE RUSINEA MEA MICHAEL NU ERA DECAT O AMINTIRE SI ATAT IAR ACUM S-AU TREZIT IN MINE VECHILE SENTIMENTE SI REGRETUL CA L-AM ABANDONAT...ACUM POT ZICE CA SUNT DIN NOU FAN MICHAEL JACKSON SI DRAGA MICHAEL PROMIT CA N-AM SA TE MAI UIT NICIODATA,LE VOI POVESTI SI COPIILOR MEI DE TINE SI NEPOTILOR SI STRANEPOTILOR.

Aceasta postare a fost editata de Channel: Jul 20 2009, 05:12 PM


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
giulia_0319
postare Jul 21 2009, 10:51 PM
Postare #24


Caught between the devil and the deep blue sea...
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,570
Inscris la: 2-December 06
Din: Verviers (BE)
Membru nr.: 985




QUOTE(Channel @ Jul 20 2009, 06:11 PM) *
L-AM IUBIT PE MICHAEL JACKSON SI-L IUBESC SI ACUM,NU-MI VINE SA CRED CE S-A INTAMPLAT CA NUMAI ESTE SI CA S-A DUS,MI-E DOR DE EL DAR REUSESC SA-MI ASTAMPAR DORUL ASCULTAND MELODIILE LUI ZI DE ZI,MICHAEL IMI LIPSESTI ENORM !EU N-AM FOST LA CONCERTUL LUI,MI-AR FI PLACUT,DAR PARINTII MEI IN NICI UN CAZ NU VEDEAU CU OCHI BUNI ASA CEVA,ERAM O COPILA DE 12 ANI SI CE ERA MAI DE PRET DECAT INVATATUL DAR AM URMARIT MAI APOI CONCERTUL DIFUZAT LA TV.AM CREZUT CA NU E REAL,SHOW-UL,ADMOSFERA,DANSUL,MUZICA M-AU IMPRESIONAT ENORM LA VREMEA ACEEA,ERAM INDRAGOSTITA DE MICHAEL IAR DACA M-AR FI INTREBAT CINEVA CINE VA FI SOTUL MEU I-AS FI RASPUNS CU INIMA EXPLODAND DE EMOTIE SI FERICIRE CA MICHAEL VA FI SOTUL MEU,ERA IDOLUL MEU...AM CRESCUT,ANII AU TRECUT SI AM UITAT DE EL,DA,SPRE RUSINEA MEA MICHAEL NU ERA DECAT O AMINTIRE SI ATAT IAR ACUM S-AU TREZIT IN MINE VECHILE SENTIMENTE SI REGRETUL CA L-AM ABANDONAT...ACUM POT ZICE CA SUNT DIN NOU FAN MICHAEL JACKSON SI DRAGA MICHAEL PROMIT CA N-AM SA TE MAI UIT NICIODATA,LE VOI POVESTI SI COPIILOR MEI DE TINE SI NEPOTILOR SI STRANEPOTILOR.

subscriu...te inteleg perfect...
eu vorbeam cu posterele lui ore intregi... rolleyes.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

3 Pagini V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 12:58 PM