Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

9 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Las Vegas, poze de la sfirsitul vacantei
kerstin09
postare Apr 14 2010, 09:21 PM
Postare #21


Kerstin,Diandra si Mami Mariana!!!
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,377
Inscris la: 6-November 08
Din: Sibiu..acum..Italia
Membru nr.: 47,014



QUOTE(Sara1 @ Apr 14 2010, 11:00 PM) *
Heeiiii, gind la gind cu bucurie!!! Tocmai am vazut blogul tau cu poze noi cu voi frumoasele si v-am admirat si pupacit!
SI da, a fost tare frumos, doar ca in alt stat-care e la distanta de 3 tari de noi. Am condus cit am fii condus din Romania pina in Franta-per total! yes.gif

DA CIND LA GIND AM FOST AMINDOUA....NE-A FOST DOR DE VOI....TAREEEEE FRUMOS-I PE ACOLO LA VOI.....

AM VAZUT CA M-AI VIZITAT,MULTUMESCCCC MULT,,,,VA PUPIC SI FUG LA NANI,CA DIMINEAZA LA 5 MERG LA SERVICI....


--------------------

Questa e la vita, non aspettare troppo per dire a qualcuno di speciale quello che senti. Dillo oggi stesso, domani potrebbe essere troppo tardi. Bacia coloro che ami e farai delle magie! Con l`amore tutto e possibile! Ricorda domani puo essere troppo tardi
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
oktavia
postare Apr 14 2010, 09:21 PM
Postare #22


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 11,191
Inscris la: 18-February 08
Membru nr.: 15,262



Superbe pozele ca de obicei. Imi plac baietii tai mult, doi frumosi. Ati ales hotelul pe gustul copiilor, e wow...imi face si mie cu ochiul.
Cred ca a fost obositor drumul, dar cu siguranta ca a meritat!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cristinu_tza
postare Apr 14 2010, 09:30 PM
Postare #23


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,694
Inscris la: 17-January 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 12,800



Foarte frumoasa minivacanta cred ca ati avut, pozele sunt graitoare, desi reprezinta doar o particica...sa va fie de bine!
Hotelul arata super, parca e luat din basme, se si vede ce incantati au fost frumosii tai. Super decorul acolo, dar ei intregesc peisajul...sunt dulci rau love1.gif
P.S. Restaurantul din ce vad pare super tare, e genial numai dpdv al mancarii sau mai are ceva deosebit? (in afara de depozitul de vinuri anima1.gif )

Aceasta postare a fost editata de cristinu_tza: Apr 14 2010, 09:31 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pustiks
postare Apr 14 2010, 09:45 PM
Postare #24


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,297
Inscris la: 23-May 08
Din: Craiova, acum Horezu
Membru nr.: 24,190




Sara mie mi se pare impresionant Las Vegasul chiar si ziua. Nu cred ca am vazut vreodata cladiri asa mari. MI se pare super tot ce ai pozat, iar nazdravanii tai sunt niste scumpi. Mi se pare ca deja cresc cam prea repede. Maine-poimaine te aud ca sunt la liceu. Pupicei dulci de la noi. M-ai facut sa visez frumos. tzuc.gif hug.gif


--------------------



Viata este frumoasa, iar ceea ce este mai frumos urmeaza sa se intample
http://stirileprotv.ro/campanii/vreau-si-e...ie-si-lege.html
http://vreausieuparintiimei.stirileprotv.ro/
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Apr 14 2010, 11:22 PM
Postare #25


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(oktavia @ Apr 14 2010, 12:21 PM) *
Superbe pozele ca de obicei. Imi plac baietii tai mult, doi frumosi. Ati ales hotelul pe gustul copiilor, e wow...imi face si mie cu ochiul.
Cred ca a fost obositor drumul, dar cu siguranta ca a meritat!

Hei, bine ai venit, doamna mea cu doi baieti si mai frumosi!!! Da, am ales hotelul pe gustul copiilor-de data asta- dar data viitoare o sa il alegem pe gustul nostru! Oricum, tot ce ii interesa pe ei, era sa aibe paturi si canapele, ca sa aibe de pe ce pe ce sarii! wacko.gif doh.gif Vegasul este un tarim de poveste. Merita fara indoiala vazut macar odata in viata pentru citeva zile. Gasesti tot ce iti poti imagina acolo, in materie de orice! E orasul unde totul e posibil!
Cit despre drum, la intoarcere, am facut 6 ore jumate, cind de fapt in conditii de trafic normale, acelsi drum il poti face in 4 ore. A fost greu, dar au mai si dormit, au vazut filme, am mai si cintat, ne-am mai si smiorcait! In final, voiau inapoi la cabana sau la hotel, semn ca le-a placut! Pupici mamica draga tie si ingerasilor tai! tzuc.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Apr 14 2010, 11:31 PM
Postare #26


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(pustiks @ Apr 14 2010, 12:45 PM) *
Sara mie mi se pare impresionant Las Vegasul chiar si ziua. Nu cred ca am vazut vreodata cladiri asa mari. MI se pare super tot ce ai pozat, iar nazdravanii tai sunt niste scumpi. Mi se pare ca deja cresc cam prea repede. Maine-poimaine te aud ca sunt la liceu. Pupicei dulci de la noi. M-ai facut sa visez frumos. tzuc.gif hug.gif


Draga mea, ce ma bucur sa te vad la mine in vizita! Am sa incep prin a te felicita pentru burtica cea noua, tin pumnii ca totul sa decurga cu fff. bine, sa ai o sarcina usoara, o nastere asisderea,iar bebe sa apara sanatos, mincaios si sa creasca ca Fat Frumos. tzuc.gif
Cit despre Vegas, e interesant si ziua, dar odata ce l-ai vazut noaptea, nu se compara cu nimic. E atit de luminat si nu exagerez cu nimic daca il numesc tarim de poveste. Asta si este tara fanteziilor, in care everything goes!!!
Nazdravanii, cind dorm, mi se pare ca intr-adevar, cresc prea repede, cind se disputa, refuza mincarea, sar pe toti peretii-atunci mi se pare ca nu cresc deloc! Dar ai sa vezi si tu nu peste foarte mult timp! Oricum, sunt lumina ochilor nostrii, sa ni-i tina Dumnezeu sanatosi! Te pupic si te mai citesc la VSFM! tzuc.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Apr 14 2010, 11:33 PM
Postare #27


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



Sara ce-ti fac copilasii cu alergia cum mai sunt?...Banuiesc ca le-a fost bine in excursie partners.gif partners.gif partners.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Apr 14 2010, 11:48 PM
Postare #28


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(ruxy @ Apr 14 2010, 02:33 PM) *
Sara ce-ti fac copilasii cu alergia cum mai sunt?...Banuiesc ca le-a fost bine in excursie partners.gif partners.gif partners.gif

Eeee, daca tot intrebasi, ei bine, tusesc amindoi. Acum Tom mai tare, zice ca-l doare in git si are flegma multa in git. David mai putin, dar nu a scapat de tuse de tot. Si amindoi sunt pe tratament plin, cu Zyrtec, cu expectorant, cu inhalatoarele lor cu steroizi. Sunt cam terminata din cauza asta. Trebuie sa gasesc neaparat o solutie cu medicina alternativa, caci medicina traditionala, reuseste sa controleze simptomele intr-o oarecare masura, dar nu sunt deloc multumita! Imi pare rau ca am sarit asa pe tine cu asta, dar m-ai intrebat! Daca poti sa ma crezi, m-am obisnuit cumva si cu asta, in sensul ca nu mai tremura inima in mine la fiecare tusit. Ma rog lui DD sa creasca si sa depaseasca faza asta. Se pare ca multi copiii cu alergii la mediu, cind cresc se intaresc si multora chiar le trece. tzuc.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Apr 15 2010, 10:00 AM
Postare #29


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(Sara1 @ Apr 15 2010, 12:48 AM) *
Eeee, daca tot intrebasi, ei bine, tusesc amindoi. Acum Tom mai tare, zice ca-l doare in git si are flegma multa in git. David mai putin, dar nu a scapat de tuse de tot. Si amindoi sunt pe tratament plin, cu Zyrtec, cu expectorant, cu inhalatoarele lor cu steroizi. Sunt cam terminata din cauza asta. Trebuie sa gasesc neaparat o solutie cu medicina alternativa, caci medicina traditionala, reuseste sa controleze simptomele intr-o oarecare masura, dar nu sunt deloc multumita! Imi pare rau ca am sarit asa pe tine cu asta, dar m-ai intrebat! Daca poti sa ma crezi, m-am obisnuit cumva si cu asta, in sensul ca nu mai tremura inima in mine la fiecare tusit. Ma rog lui DD sa creasca si sa depaseasca faza asta. Se pare ca multi copiii cu alergii la mediu, cind cresc se intaresc si multora chiar le trece. tzuc.gif

Offfff asa sa fie Sara...tare bine ar fi fost sa le incepi tratament homeopat acum cat sunt micuti....dar speram sa le treaca cum spui si tu cand mai cresc, eu in vara merg din nou sa ii fac testele de alergie sa vad cum mai sta, te imbratisez cu drag si-ti doresc muuuulta sanatate Sara draga mea partners.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
steffi
postare Apr 15 2010, 10:55 AM
Postare #30


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,897
Inscris la: 28-September 08
Membru nr.: 39,541



BUNA SARA!SUPERBE FOTOGRAFII,DAR SI MAI SUPERBI PROTAGONISTII!!!SA FITI SANATOSI SI FERICITI,SI SA AVETI PARTE MEREU DE ASTFEL DE MOMENTE!


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

9 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 02:42 PM