Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

5 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Una Din Multele Peripetii Ale Lui Erika!, Va invitam sa radeti de noi sau cu noi...:))
Mikaell
postare May 11 2010, 09:29 PM
Postare #11


Mami de Printesica iubita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,401
Inscris la: 18-February 09
Din: Arges
Membru nr.: 72,774



QUOTE(maria26 @ May 11 2010, 06:55 PM) *
scumpa de ea liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif


Multumim, Maria notworthy.gif floare2.gif ...si toti copii sunt niste scumpi atunci cand e vorba de facut pozne liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laura83
postare May 11 2010, 09:30 PM
Postare #12


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,159
Inscris la: 29-March 07
Din: CLUJ-NAPOCA
Membru nr.: 2,933



QUOTE(Mikaell @ May 11 2010, 04:16 PM) *
Acum cateva zile eram cu sotul in bucatarie,Erika era in dormitor se uita la desene...profitand de faptul ca este singura,s-a gandit ca trebuie sa faca ceva rolleyes.gif Si-a luat fetita ,de la mine de la oglinda ,o crema ,dar ce s-o fii chinuit ea s-o ia ,deoarece e undeva mai sus, a desfacut-o si a folosit-o pe post de sapun pt ratuste biggrin.gif si a inceput sa le spele cu crema...cand m-am dus la ea era manjita toata cu crema pe manute,pe fata ,ratustele erau pline de crema iar ea zambind imi spune ca le face baie la ratuste liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif










Daca v-a placut va rugam sa ne lasati un comentariu pray.gif floare2.gif

liwlol.gifliwlol.gifliwlol.gif desteptuka mica.....pupici de la noi rolleyes.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mikaell
postare May 11 2010, 09:32 PM
Postare #13


Mami de Printesica iubita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,401
Inscris la: 18-February 09
Din: Arges
Membru nr.: 72,774



QUOTE(meaw_ela @ May 11 2010, 07:04 PM) *
Sa deschida un salon pentr cremuit ratzushte impreuna cu Maja..si ea a facut pozna asta...si crema a fost peste tot......ea era plina...ca a facut si ea "tratamentul" .LOL PUPICI!!!


imi imaginez ce frumos spala Maja ratustele rolleyes.gif cat despre salon ea l-ar deschide de acum,unghile trebuie sa i le fac mere,cu parfum trebuie sa-i dau cand plecat din casa,s-ar uita ea sa-i fac si ochisorii cu rimel si cu fard dar nu mai e mult pana atunci doh.gif Mii de pupicei dulci si parfumati ,frumosii mei tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mikaell
postare May 11 2010, 09:39 PM
Postare #14


Mami de Printesica iubita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,401
Inscris la: 18-February 09
Din: Arges
Membru nr.: 72,774




QUOTE(Sara1 @ May 11 2010, 08:06 PM) *
Mami, asta e semn ca trebuie sa te pregatesti pentru o alta perioada-de explorari maxime! E o scumpa si o harnica Erika
si sunt sigura ca pielea ei nu avea nevoie de crema sa fie catifelata, dar imi inchipui ce fine sunt acum ratustele la atins!! biggrin.gif Pupici la fete mici si mari! tzuc.gif

Da ratustele au fost foarte fine si mai ales ce am spalat eu la ele doh.gif Cat despre explorari deja ma astept la orice,dero mi l-a imprastiat in tot dormitorul,crema de prajituri la fel de ziceai ca am dat cu var,cu foarfeca am prns-o ca vroia sa taie parul la papusa...ufff si cate si mai cate liwlol.gif

QUOTE(Sara1 @ May 11 2010, 08:11 PM) *
Ah si am uitat sa-ti spun ca asta cu crema am patit-o si eu cu Tom. S-a infipt intr-un borcan imens de crema de corp groasa si grasa si am spalat la el vreo saptamina ca sa i se ia de pe miini. Hainutele cu care era imbracat au ajuns la cos. O sa ma uit sa vad daca nu cumva am si eu poze cu aventura asta! partners.gif

vad ca toti copii au o mare pasiune pt crema liwlol.gif liwlol.gif eu am avut norocul ca ,crema mea nu era asa de grasa si s-a luat repede wink.gif Va pupicim dulce,dulce si parfumat tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mikaell
postare May 11 2010, 09:41 PM
Postare #15


Mami de Printesica iubita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,401
Inscris la: 18-February 09
Din: Arges
Membru nr.: 72,774



QUOTE(Lusha&Zbenguica @ May 11 2010, 09:57 PM) *
e o scumpa Erikutza smile.gif
pupici de la noi


multumim frumos notworthy.gif floare2.gif ...mii de pupicei dulci ,dulci si cu multi lipici tzuc.gif tzuc.gif hug.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mikaell
postare May 11 2010, 09:42 PM
Postare #16


Mami de Printesica iubita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,401
Inscris la: 18-February 09
Din: Arges
Membru nr.: 72,774



QUOTE(laura83 @ May 11 2010, 10:30 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif desteptuka mica.....pupici de la noi rolleyes.gif


daaaaaaaaa...e foarte desteapa cand vine vorba de nebunii. biggrin.gif ..mii de pupicei dulci,dulci si cu multi lipici tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laura83
postare May 11 2010, 09:51 PM
Postare #17


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,159
Inscris la: 29-March 07
Din: CLUJ-NAPOCA
Membru nr.: 2,933



QUOTE(Mikaell @ May 11 2010, 10:42 PM) *
daaaaaaaaa...e foarte desteapa cand vine vorba de nebunii. biggrin.gif ..mii de pupicei dulci,dulci si cu multi lipici tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif

tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mikaell
postare May 11 2010, 09:58 PM
Postare #18


Mami de Printesica iubita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,401
Inscris la: 18-February 09
Din: Arges
Membru nr.: 72,774



QUOTE(laura83 @ May 11 2010, 10:51 PM) *
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif



notworthy.gif notworthy.gif tzuc.gif tzuc.gif floare2.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare May 11 2010, 10:11 PM
Postare #19


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



Super haioasa Erika. M-a amuzat foarte tare liwlol.gif Nu ma gandeam ca un copilas poate sa se gandeasca la o asemenea chestie smile.gif Inseamna ca trebuie sa ma inarmez si eu cu multa rabdare in perioada care urmeaza smile.gif


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mikaell
postare May 11 2010, 10:16 PM
Postare #20


Mami de Printesica iubita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,401
Inscris la: 18-February 09
Din: Arges
Membru nr.: 72,774



QUOTE(manu1981 @ May 11 2010, 11:11 PM) *
Super haioasa Erika. M-a amuzat foarte tare liwlol.gif Nu ma gandeam ca un copilas poate sa se gandeasca la o asemenea chestie smile.gif Inseamna ca trebuie sa ma inarmez si eu cu multa rabdare in perioada care urmeaza smile.gif


ufff... trebuie sa ai chiar foarte mare rabdare,nu stii niciodata ce le trece prin capsorul lor mic biggrin.gif Multumim foarte mult de vizita si va pupicim dulce,dulce si parfumat tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

5 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 16th April 2024 - 07:22 AM