Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

32 Pagini V  « < 29 30 31 32 >  
Reply to this topicStart new topic
> Violenta Domestica
JulianaP
postare Oct 12 2007, 04:42 PM
Postare #301


LALY POP
****

Grup: Members
Postari: 733
Inscris la: 11-June 07
Membru nr.: 4,406



QUOTE(Dana81 @ Oct 11 2007, 03:38 PM) *
sper k pt faptul k l-am suportat 9 ani pe el asa cum e ...sa nu-si imagineze k o voi suporta si pe o ea!!! deci sa nu incerce daca nu vrea sa-si schimbe meseria!!! din sofer il fac parasutist fara parasuta!!! biggrin.gif
cat despre intzelegere intre noi...lasa de dorit! ma amenintza mereu k el nu va suporta sa-l vada pe un altul de manutza lu fiu-su!!! si multe alte amenintzari urate!!!
OI TRECE EU SI PESTE ASTA NU? wink.gif


tongue.gif tongue.gif liwlol.gif asa te vreau.....asa sunt yo...pun mai bine raul innainte..ca sa nu ma surpinda cu nimic....si prinde bine de multe ori.....

Deci..i-a niste lectii de Karate...o sa-ti foloseasca se pare....noi te iubim hug.gif partners.gif partners.gif


--------------------
Laly Popy...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dana81
postare Oct 15 2007, 09:07 PM
Postare #302


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,033
Inscris la: 30-September 07
Din: Codlea
Membru nr.: 7,361



QUOTE(JulianaP @ Oct 12 2007, 05:42 PM) *
tongue.gif tongue.gif liwlol.gif asa te vreau.....asa sunt yo...pun mai bine raul innainte..ca sa nu ma surpinda cu nimic....si prinde bine de multe ori.....

Deci..i-a niste lectii de Karate...o sa-ti foloseasca se pare....noi te iubim hug.gif partners.gif partners.gif

bere.gif esti tare !!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dana81
postare Oct 15 2007, 09:10 PM
Postare #303


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,033
Inscris la: 30-September 07
Din: Codlea
Membru nr.: 7,361



QUOTE(danna68 @ Oct 12 2007, 02:40 AM) *
wink.gif sa fi sigura ca da, esti o femeie curajoasa... mult, mult noroc iti doresc hug.gif hug.gif

multzumesc si nu as vrea sa ma laud dar sunt o femeie care nu se lasa usor wink.gif cand scap de probleme oare am avea vreo sansa sa ne cunoastem??? sincer mi-as dorii! inger.gif pt voi!!!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dana81
postare Oct 15 2007, 09:11 PM
Postare #304


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,033
Inscris la: 30-September 07
Din: Codlea
Membru nr.: 7,361




QUOTE(JulianaP @ Oct 12 2007, 05:42 PM) *
tongue.gif tongue.gif liwlol.gif asa te vreau.....asa sunt yo...pun mai bine raul innainte..ca sa nu ma surpinda cu nimic....si prinde bine de multe ori.....

Deci..i-a niste lectii de Karate...o sa-ti foloseasca se pare....noi te iubim hug.gif partners.gif partners.gif

esti belea liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif m-ai facut sa rad in hohote de a venit mama sa vada ce-i cu mine k tel il am in camera ei!!!! liwlol.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
JulianaP
postare Oct 15 2007, 09:46 PM
Postare #305


LALY POP
****

Grup: Members
Postari: 733
Inscris la: 11-June 07
Membru nr.: 4,406



QUOTE(Dana81 @ Oct 15 2007, 11:11 AM) *
esti belea liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif m-ai facut sa rad in hohote de a venit mama sa vada ce-i cu mine k tel il am in camera ei!!!! liwlol.gif


tongue.gif laugh.gif laugh.gif wink.gif ..ma bucur ca te-am deconectat putin.... biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
Laly Popy...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dana81
postare Oct 25 2007, 01:01 AM
Postare #306


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,033
Inscris la: 30-September 07
Din: Codlea
Membru nr.: 7,361



si...tot asa...sad.gif nici impreuna...nici despartzitzi! ...CU TUPEU INAINTE!!! smile.gif wink.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
JulianaP
postare Oct 25 2007, 03:43 PM
Postare #307


LALY POP
****

Grup: Members
Postari: 733
Inscris la: 11-June 07
Membru nr.: 4,406



QUOTE(Dana81 @ Oct 24 2007, 04:01 PM) *
si...tot asa...sad.gif nici impreuna...nici despartzitzi! ...CU TUPEU INAINTE!!! smile.gif wink.gif


Vai de mine...se pare ca azi sunt in ziua mea cea nervoasa mad.gif .....am explodat putin si la departamentul "Cum ati nascut" mad.gif ....
....DE CE??....De ce nu te respecti pe tine?.....De ce nu iei fraiele?.....De ce lasi timpul sa iti omoare sufletul si simturile?!?!?!?........

Am auzit una tare azi:.......:"ZIUA DE MAINE NU VA REZOLVA/CURATA GRIJA DE AZI!!!!!"......

Daca tu traiesti asa.....nu uita cu tu esti exemplul copilului tau....asa va traii si el.....ce ai simti sau ai face daca:.....baby tau ar fii in situatia ta?!?!?!......l-ai lasa sa treaca asa prin viata?....respectate pe tine si asa vei respecta si pe cel de langa tine..plus vei primii si respectul celorlati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....

TREZESTE ROMANE/MAMA/FEMEIE SI TRAIESTE VIATA CA E FRUMOASA.....!!!!!!!!!!!!!!

SCUZE....dar sper sa simti mesajul sufletului meu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sad.gif wub.gif


--------------------
Laly Popy...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mumu74
postare Oct 25 2007, 09:35 PM
Postare #308


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,711
Inscris la: 22-April 07
Membru nr.: 3,339



QUOTE(JulianaP @ Oct 25 2007, 04:43 PM) *
Vai de mine...se pare ca azi sunt in ziua mea cea nervoasa mad.gif .....am explodat putin si la departamentul "Cum ati nascut" mad.gif ....
....DE CE??....De ce nu te respecti pe tine?.....De ce nu iei fraiele?.....De ce lasi timpul sa iti omoare sufletul si simturile?!?!?!?........

Am auzit una tare azi:.......:"ZIUA DE MAINE NU VA REZOLVA/CURATA GRIJA DE AZI!!!!!"......

Daca tu traiesti asa.....nu uita cu tu esti exemplul copilului tau....asa va traii si el.....ce ai simti sau ai face daca:.....baby tau ar fii in situatia ta?!?!?!......l-ai lasa sa treaca asa prin viata?....respectate pe tine si asa vei respecta si pe cel de langa tine..plus vei primii si respectul celorlati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....

TREZESTE ROMANE/MAMA/FEMEIE SI TRAIESTE VIATA CA E FRUMOASA.....!!!!!!!!!!!!!!

SCUZE....dar sper sa simti mesajul sufletului meu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sad.gif wub.gif

eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
JulianaP
postare Oct 29 2007, 08:57 PM
Postare #309


LALY POP
****

Grup: Members
Postari: 733
Inscris la: 11-June 07
Membru nr.: 4,406



Dana81..ne-ai lasat cu ochii in soare...ceva nouati?.... hug.gif hug.gif partners.gif partners.gif


--------------------
Laly Popy...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dana81
postare Nov 1 2007, 01:17 AM
Postare #310


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,033
Inscris la: 30-September 07
Din: Codlea
Membru nr.: 7,361



QUOTE(JulianaP @ Oct 29 2007, 10:57 PM) *
Dana81..ne-ai lasat cu ochii in soare...ceva nouati?.... hug.gif hug.gif partners.gif partners.gif

nu...sad.gif tot asa ...el se chinuie sa se schimbe sa-mi faca pe plac dar a cam disparut vraja si nu prea are cum s-o readuca! pacat...am momente cand mi-as dorii sa-i pot spune sa ramana cu noi dar cand ma gandesc k s-ar putea intoarce la vechile obiceiuri... sad.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

32 Pagini V  « < 29 30 31 32 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 19th April 2024 - 06:47 AM