Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

2 Pagini V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> De Ce S-a Inchis Topicul Copilul Anului?
ruby
postare Nov 24 2010, 01:10 PM
Postare #1


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,152
Inscris la: 20-January 09
Din: somewhere ...
Membru nr.: 65,917



Nu am participat la acest concurs ,dar mi-a atras atentia si starnit curiozitatea cum a fost posibil sa se faca o eroare in acest concurs in care atatea mamici si-au pus sperante ,au investit timp si pasiune chiar in a vota .

astazi intamplator am intrat sa vad cum au mai decurs lucrurile si spre surpriza mea am gasit un ultim post a lui Lili cu explicatiile de rigoare ,cu felul in care vede ea aceasta situatie ,dar din pacate am observat ca topicul e deja blocat ...mi-a sunat sincer a ceva de genul: ,,eu am ultimul cuvant de spus,, !

de ce sa nu se lase deschis sa poata continua discutia ? Daca tot aveti respect fata de membrii forumului ,lasati-i sa isi exprime liber opinia si indignarea si participati mai intens prin comunicare la rezolvarea divergentelor .este vorba de un concurs organizat de voi ,asa ca ar trebui sa aveti rabdarea si sa va gasiti timpul necesar in a raspunde tuturor intrebarilor ,nu sa apareti sporadic cu explicatii ce nu se ridica la nivelul asteptat .

mie personal imi e cunoscuta tehnica voastra de a suspenda membrii rebeli sub pretextul folosirii unui limbaj neadecvat .
mare problema nu e sa intri pe alt user ,deci nu vad unde s-ar combate problema suspendand pe cineva ?

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lili
postare Nov 24 2010, 02:31 PM
Postare #2


Admin
******

Grup: Root Admin
Postari: 1,650
Inscris la: 2-April 09
Membru nr.: 82,560





Consideram ca organizatorii au facut suficiente eforturi pentru clarificarea desfasurarii editiei a 4-a a concursului: si-au cerut scuze pentru neajunsurile de ordin tehnic aparute, au fost dispusi sa dubleze premiile in aceste conditii, au prezentat video extragerea a II-a.

 Exemplific, din nou:

1. s-a recunoscut greseala

2. s-a refacut Top 25

3. s-a efectuat o noua extragere

3. s-a postat mecanismul extragerii

4. s-a dublat premiul special, pentru repararea greselii recunoscute



Ce nelamuriri mai sunt inca?

Mentionam ca din acest moment nu vom mai tolera acuze si jigniri in legatura cu acest subiect, luand masurile care se impun.

 

  


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maria26
postare Nov 24 2010, 02:38 PM
Postare #3


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 16,502
Inscris la: 30-October 07
Din: pitesti
Membru nr.: 8,811



QUOTE(ruby @ Nov 24 2010, 03:10 PM) *
Nu am participat la acest concurs ,dar mi-a atras atentia si starnit curiozitatea cum a fost posibil sa se faca o eroare in acest concurs in care atatea mamici si-au pus sperante ,au investit timp si pasiune chiar in a vota .

astazi intamplator am intrat sa vad cum au mai decurs lucrurile si spre surpriza mea am gasit un ultim post a lui Lili cu explicatiile de rigoare ,cu felul in care vede ea aceasta situatie ,dar din pacate am observat ca topicul e deja blocat ...mi-a sunat sincer a ceva de genul: ,,eu am ultimul cuvant de spus,, !

de ce sa nu se lase deschis sa poata continua discutia ? Daca tot aveti respect fata de membrii forumului ,lasati-i sa isi exprime liber opinia si indignarea si participati mai intens prin comunicare la rezolvarea divergentelor .este vorba de un concurs organizat de voi ,asa ca ar trebui sa aveti rabdarea si sa va gasiti timpul necesar in a raspunde tuturor intrebarilor ,nu sa apareti sporadic cu explicatii ce nu se ridica la nivelul asteptat .

mie personal imi e cunoscuta tehnica voastra de a suspenda membrii rebeli sub pretextul folosirii unui limbaj neadecvat .
mare problema nu e sa intri pe alt user ,deci nu vad unde s-ar combate problema suspendand pe cineva ?


as fi vrut sa-mi pot spune parerea pe topicul unde a postat lili... eu nu am avut niciodata probleme cu cine are ultimul cuvant de spus.. daca are dreptate, toata stima, dar argumentele nu sunt cele mai convingatoare..
sincera sa fiu, sunt extrem de dezamagita! dar cine sunt eu? o simpla mamica afectata sufleteste de faptele unor oameni in care am avut incredere.. ni s-a spus sa ne imaginam cum se simte mamica castigatoare.. ce este in sufletul ei, dar ei au incercat sa isi imaginineze ce este in sufletul celorlalte mamici?
tin sa va multumesc in mod deosebit ca mi-ati acordat privilegiul de a vota alaturi de celelalte mamici pe forum... puteam sa o facem si pe mess, dar am considerat ca forumul ne-a unit si cel mai cuminte ar fi sa votam acolo, mai ales ca accesarile vostre pe site au crescut in aceste conditii .. si cum supravietuiti voi decat cu ajutorul nostru?
mai tin sa va multumesc ca nu mi-ati suspendat contul, asa as fi fost nevoita sa intru cu celelalte 50 de conturi pe care le-am facut pentru a-mi vota copilul trandafir.gif
daca vreodata am folosit un limbaj neadecvat in vreo postare de-a mea, va rog sa-mi aratati! eu consider ca nu am facut altceva decat sa-mi spun parerea.. care chiar am crezut, in prostia, ca pentru voi conteaza...
stiu ca exagerez continuind cu mascarada aceasta, dar am cateva nelamuriri si as vrea, daca se poate, sa ma luminati inainte sa inchideti si acest topic:
- de ce nu ni s-a spus in timpul concursului ca nu avem voie sa facem liste pe forum?de ce ne reprosati acum?
- de ce initial ni s-a spus ca extragerea s-a facut dupa nr id-ului, dupa care ni s-a aratat o extragere dupa un numar de ordine facuta intr-un program care poate fi aranjat? ( am intrebat informatician care mi-a spus si cum se face)
nu acuz pe nimeni de nimic.. vreau doar niste raspunsuri .. cred ca am acest drept..
promit ca aceasta va fi ultima mea postare in acest sens.. vreau doar raspunsul la intrebarile de mai sus...si atat...

Aceasta postare a fost editata de maria26: Nov 24 2010, 02:40 PM


--------------------



Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit

Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruby
postare Nov 24 2010, 02:45 PM
Postare #4


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,152
Inscris la: 20-January 09
Din: somewhere ...
Membru nr.: 65,917




nu iese fum ,fara foc !
ceea ce sugeram eu in postul de mai sus ,era sa existe mai multa comunicare .administrand un asemenea site si organizand concursuri ,implica si disponibilitatea in a comunica cu membrii si participantii in cazul in care apar divergente .

iar mie si nu numai ,imi pare ca acest aspect a lipsit .

fii fair play si poarta-ne respectul .sant membre ale acestui forum ce sant dezamagite de cele petrecute ,unele ce nu mai doresc sa intre pe forum in urma neintelegerilor .sau nu e de interesul vostru acest fapt?

sper sa reusesti sa discerni ca ceea ce eu am reclamat nu e nici acuza si nici jignire .

Aceasta postare a fost editata de ruby: Nov 24 2010, 02:53 PM
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruby
postare Nov 24 2010, 03:13 PM
Postare #5


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,152
Inscris la: 20-January 09
Din: somewhere ...
Membru nr.: 65,917



QUOTE(Lili @ Nov 24 2010, 04:31 PM) *
Mentionam ca din acest moment nu vom mai tolera acuze si jigniri in legatura cu acest subiect, luand masurile care se impun.


am impresia ca ne ramane doar sa plecam capul ,un obicei tipic din balcani ! sincer ,imi suna a intimidare ! la inscrire ,luam la cunostinta despre conditiile acesarii acestui forum ,chiar e cazul sa ne reamintesti la fiecare incercare de a discuta ?

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruby
postare Nov 24 2010, 06:52 PM
Postare #6


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,152
Inscris la: 20-January 09
Din: somewhere ...
Membru nr.: 65,917



maria ,sper sa primesti vreodata un raspuns la intrebarile tale ...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maria26
postare Nov 24 2010, 09:00 PM
Postare #7


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 16,502
Inscris la: 30-October 07
Din: pitesti
Membru nr.: 8,811



QUOTE(ruby @ Nov 24 2010, 08:52 PM) *
maria ,sper sa primesti vreodata un raspuns la intrebarile tale ...


inca mai astept biggrin.gif ... sper sa fiu surprinsa placut..


--------------------



Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit

Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
EMY2000
postare Nov 25 2010, 04:17 PM
Postare #8


TONY & ALEX
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,831
Inscris la: 27-October 07
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 8,671



QUOTE(maria26 @ Nov 24 2010, 11:00 PM) *
inca mai astept biggrin.gif ... sper sa fiu surprinsa placut..

biggrin.gif biggrin.gif

Aceasta postare a fost editata de EMY2000: Nov 25 2010, 04:18 PM


--------------------


“Nimeni nu poate sti cu adevarat ce este viata sau ce este lumea sau ce este orice altceva, pana cand nu are un copil pe care sa-l iubeasca. Atunci intreg universul se transforma si nimic nu va mai fi asa cum parea inainte.” Lafcadio Hearn
Nimeni nu poate sa ne faca sa ne simtim inferiori fara voia noastra
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maria26
postare Nov 25 2010, 04:25 PM
Postare #9


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 16,502
Inscris la: 30-October 07
Din: pitesti
Membru nr.: 8,811



QUOTE(EMY2000 @ Nov 25 2010, 06:17 PM) *
biggrin.gif biggrin.gif


partial biggrin.gif


--------------------



Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit

Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
EMY2000
postare Nov 25 2010, 04:42 PM
Postare #10


TONY & ALEX
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,831
Inscris la: 27-October 07
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 8,671



QUOTE(maria26 @ Nov 25 2010, 06:25 PM) *
partial biggrin.gif


mai ai de asteptat.de aia radeam.


--------------------


“Nimeni nu poate sti cu adevarat ce este viata sau ce este lumea sau ce este orice altceva, pana cand nu are un copil pe care sa-l iubeasca. Atunci intreg universul se transforma si nimic nu va mai fi asa cum parea inainte.” Lafcadio Hearn
Nimeni nu poate sa ne faca sa ne simtim inferiori fara voia noastra
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

2 Pagini V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 01:02 PM