Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

29 Pagini V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Topul Medicilor Ginecologi
lorry
postare Mar 22 2007, 02:32 PM
Postare #41


Junior
*

Grup: Members
Postari: 4
Inscris la: 22-March 07
Membru nr.: 2,786



buna burtici!
sunt noua pe forum!...am o nelamurire:la Caritas a nascut cineva? cu dr. Sorin Ionescu?
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nicolaulaura
postare Mar 22 2007, 02:48 PM
Postare #42


Junior
*

Grup: Members
Postari: 2
Inscris la: 13-February 07
Membru nr.: 2,071



Buna,
eu am nascut cu dr. Predoi Silviu de la Titan care este un medic foarte bun, nu este chiubucar si poti vb orice cu el. Eu ii acord nota 10. Nu pot sa-i dau 11 ca are totusi o problema da f multe medicamente pe periada sarcinii. Poate si faptul ca eu sunt din Targoviste si sa nu se intample ceva. Nu stiu.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mirela
postare Mar 22 2007, 05:01 PM
Postare #43


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 32
Inscris la: 17-January 07
Membru nr.: 1,569



doctorita Coroama Adriana, spitalul "Dr.Panait Sarbu"
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ada
postare Mar 22 2007, 06:23 PM
Postare #44


Junior
*

Grup: Members
Postari: 7
Inscris la: 29-July 06
Membru nr.: 36




eu am nascut acum 2 luni si jumatate cu dr. Badiu Alexandru; am fost multumita; l-am sunat la 12 noaptea pt ca mi se rupsese apa; a venit la spital special pt nastere; ii dau nota 10;
in ceea ce il priveste pe Iosup, nici mie nu mi-a placut; nu comunica cu pacientul; el intelege ceea ce vede la ecografie, dar este destul de zgarcit cu detaliile; in schimb, mi-a placut Adela Dinu de la CMU; f. f. draguta.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mona75
postare Mar 22 2007, 07:57 PM
Postare #45


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,154
Inscris la: 24-January 07
Din: Varese,IT
Membru nr.: 1,680



QUOTE(Ada @ Mar 22 2007, 08:23 AM) *
eu am nascut acum 2 luni si jumatate cu dr. Badiu Alexandru; am fost multumita; l-am sunat la 12 noaptea pt ca mi se rupsese apa; a venit la spital special pt nastere; ii dau nota 10;
in ceea ce il priveste pe Iosup, nici mie nu mi-a placut; nu comunica cu pacientul; el intelege ceea ce vede la ecografie, dar este destul de zgarcit cu detaliile; in schimb, mi-a placut Adela Dinu de la CMU; f. f. draguta.

Toata stima pt.dr.Badiu. hi.gif hi.gif hi.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ktee
postare Mar 23 2007, 11:09 AM
Postare #46


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 23-March 07
Membru nr.: 2,806



Eu nu sunt inca mamica, dar citesc de zor oricare din articole si forumul de pe acest site.

Ca o femeie constienta ce sunt, femeie ce traieste in secolul XXI, am zis sa ma informez, sa incep sa ma duc la doctor, sa ma caut si apoi sa ma gandesc serios la sarcina...

Ei bine, uite asa am ajuns la D-na Georgescu de la Clinica de planificare de pe langa Maternitatea Giulesti (m-am orientat spre giulesti, fiindu-mi aproape de casa si incurajata de parerile pozitive legate de medicii de acolo).

Sa nu credeti ca am apucat sa spun prea multe...vorbea peste mine, nu ma lasa sa zic nimic, m-a si luat pe sus, ca daca n-am nimic, ce caut acolo...(desi ii spusesem ca am avut dureri la contact si am avut si o scurgere neobisnuita pentru mine). M-a pus pe masa sa-mi ia Papanicolau si m-a trimis acasa, ca cica n-am nimic. Tot citind pe aici, m-am lamurit singura ca am candida pe care sper sa o descopere vreun doctor (mi-a spus sa vin dupa rezultate peste 2 saptamani, de parca eu stau cu simptomele amintite mai sus inca 2 saptamani si abia apoi sa imi dea, daca e in dispozitie buna vreun tratament :( ).

I-am spus ca vreau sa imi gasesc un doctor cu care sa merg inainte si sa si nasc si mi-a spus ca e prea devreme (planuiesc sarcina la anul), ca vreau sa imi fac toxoplasmoza (am avut pisici in casa de cand ma stiu) si iar a spus ca nu e necesar, ca nu mai exista asa multe cazuri de sterilitate datorate toxoplasmozei...si sa fac testul totusi inainte cu putin sa raman insarcinata...

Ce sa zic...incurajator pentru o viitoare mama...
O sa postez peste tot despre aceasta presupusa doctorita atat de amabila si dispusa sa informeze orice persoana B)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SIMONICA
postare Mar 23 2007, 11:43 AM
Postare #47


Member
***

Grup: Members
Postari: 315
Inscris la: 13-March 07
Membru nr.: 2,638



Du-te linistita in alta parte...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AndrEEyaa
postare Mar 23 2007, 12:29 PM
Postare #48


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 214
Inscris la: 23-March 07
Din: Craiova
Membru nr.: 2,811



Dna.dr.Mihaela Vasile,spitalul nr.1 Craiova,exceptionala!!!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mona75
postare Mar 23 2007, 06:00 PM
Postare #49


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,154
Inscris la: 24-January 07
Din: Varese,IT
Membru nr.: 1,680



QUOTE(ktee @ Mar 23 2007, 01:09 AM) *
Eu nu sunt inca mamica, dar citesc de zor oricare din articole si forumul de pe acest site.

Ca o femeie constienta ce sunt, femeie ce traieste in secolul XXI, am zis sa ma informez, sa incep sa ma duc la doctor, sa ma caut si apoi sa ma gandesc serios la sarcina...

Ei bine, uite asa am ajuns la D-na Georgescu de la Clinica de planificare de pe langa Maternitatea Giulesti (m-am orientat spre giulesti, fiindu-mi aproape de casa si incurajata de parerile pozitive legate de medicii de acolo).

Sa nu credeti ca am apucat sa spun prea multe...vorbea peste mine, nu ma lasa sa zic nimic, m-a si luat pe sus, ca daca n-am nimic, ce caut acolo...(desi ii spusesem ca am avut dureri la contact si am avut si o scurgere neobisnuita pentru mine). M-a pus pe masa sa-mi ia Papanicolau si m-a trimis acasa, ca cica n-am nimic. Tot citind pe aici, m-am lamurit singura ca am candida pe care sper sa o descopere vreun doctor (mi-a spus sa vin dupa rezultate peste 2 saptamani, de parca eu stau cu simptomele amintite mai sus inca 2 saptamani si abia apoi sa imi dea, daca e in dispozitie buna vreun tratament sad.gif ).

I-am spus ca vreau sa imi gasesc un doctor cu care sa merg inainte si sa si nasc si mi-a spus ca e prea devreme (planuiesc sarcina la anul), ca vreau sa imi fac toxoplasmoza (am avut pisici in casa de cand ma stiu) si iar a spus ca nu e necesar, ca nu mai exista asa multe cazuri de sterilitate datorate toxoplasmozei...si sa fac testul totusi inainte cu putin sa raman insarcinata...

Ce sa zic...incurajator pentru o viitoare mama...
O sa postez peste tot despre aceasta presupusa doctorita atat de amabila si dispusa sa informeze orice persoana cool.gif

Ia legatura cu dr.Ion Ionut.E super medic,asa cum probabil ai citit si pe aici.Asistenta dansului imi e prietena.Mare greseala am facut ca nu m-am orientat spre dansul la momentul respectiv.Da'deh,femeie cu fitze.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stefyz
postare Mar 24 2007, 12:18 AM
Postare #50


Member
***

Grup: Members
Postari: 114
Inscris la: 1-November 06
Din: bucuresti, sector 6
Membru nr.: 330



draga ktee
Si eu ti-l recomand cu cea mai mare caldura pe dr ION IONUT ADRIAN de la Giulesti
Am nascut cu dansul... este calm , iti explica pana pricepi orice nelamurire ai - iar daca nu intelegi termenii isi da seama dupa reactia fetei tale si iti ,, traduce"
Mie nu mi-a luat nici un banut sau vreo atentie pana nu am nascut (iar atunci i-am oferit cat am vazut ca au dat si celelalte) ... nu iti impune si nu iti bate apropo ca a fost o nastere sau operatie dificila (cum fac alti dr)
Pe bune merita sa incerci ...daca vrei iti pot da si tel dansului... iar in fiecare luni (dupa amiaza) consulta in clinica de planificare de langa maternitate
Nu ai nimic de pierdut.... si cum spunea o alta mamica....este intr-adevar foarte chipes(insa e insurat fetelor)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

29 Pagini V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 26th April 2024 - 12:25 AM