Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

4 Pagini V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Mamici De Mai 2008
LoriG
postare Dec 31 2008, 05:03 AM
Postare #11


ATK
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,967
Inscris la: 11-November 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 48,075



QUOTE(alondramona @ Dec 31 2008, 04:57 AM) *
Acum am vazut la Un vot se poate! smile.gif
Nu, eu nu sunt gravida.gif Am intrat in februarie pe forum ca aspiranta..sunt in continuare, desi jucaus.gif nu s-a aratat pana in august inca, am inchis pravalia pana la anul cand ma voi intoarce in RO, sa reiau...biggrin.gif
Si uite asa din mult timp liber, am devenit dependenta de UtileCopii!, chiar daca uneori ma intreb ce caut eu prin toate topicurile... doh.gif biggrin.gif



Ce DUDA sunt! Sorry! Oricum...si eu am avut ceva emotii cu bb..am ramas insarcinata cand nu m-am mai stresat deoc, cand nu m-am mai gandit, cand m-am relaxat total...atat de total, incat am divortat... liwlol.gif apoi dupa cateva luni ne-am recasatorit liwlol.gif asta e alta poveste!
Acum imi explic si care din noi doua are insomnie liwlol.gif ...cred ca si eu trebuia sa traiesc in SUA...Intotdeauna ma certam cu mama pentru noptile nedormite, in liceu cu filme si tampenii, in studentie cu invatatul, pana sa nasc cu distractiile...iar acum as da orice sa dooooorm.


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LoriG
postare Dec 31 2008, 05:04 AM
Postare #12


ATK
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,967
Inscris la: 11-November 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 48,075



tongue.gif nu mai joc fazan in engleza cu u smile.gif)


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare Dec 31 2008, 05:08 AM
Postare #13


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



QUOTE(LoriG @ Dec 31 2008, 05:03 AM) *
Ce DUDA sunt! Sorry! Oricum...si eu am avut ceva emotii cu bb..am ramas insarcinata cand nu m-am mai stresat deoc, cand nu m-am mai gandit, cand m-am relaxat total...atat de total, incat am divortat... liwlol.gif apoi dupa cateva luni ne-am recasatorit liwlol.gif asta e alta poveste!
Acum imi explic si care din noi doua are insomnie liwlol.gif ...cred ca si eu trebuia sa traiesc in SUA...Intotdeauna ma certam cu mama pentru noptile nedormite, in liceu cu filme si tampenii, in studentie cu invatatul, pana sa nasc cu distractiile...iar acum as da orice sa dooooorm.

Nu-i nimic, nu am avut contact cu tine inca sa ne 1_3ani.gif conversam! biggrin.gif
Asa e..ai dreptate, toata lumea spune ca cel mai mare inamic in preconceptie este stresul...si tot ce-i posibil sa ma fi afectat si pe mine la un moment dat...nu a fost sa fie cand mi-am dorit si am batut din picior, cum se spune...acum nu ma mai gandesc decat aici pe forum cu voi..si ma las in voia sortii..desi nu e usor, ca timpul trece.. rolleyes.gif
O sa-mi fie si mie dor de timpul liber de aici cand ma voi intoarce in tara...la servici...doh.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare Dec 31 2008, 05:09 AM
Postare #14


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812




QUOTE(LoriG @ Dec 31 2008, 05:04 AM) *
tongue.gif nu mai joc fazan in engleza cu u smile.gif)

liwlol.gif De ce mai? smile.gif Stai linistita, eu nu caut sa inchid niciodata...joc de placere..biggrin.gif partners.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LoriG
postare Dec 31 2008, 05:12 AM
Postare #15


ATK
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,967
Inscris la: 11-November 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 48,075



QUOTE(alondramona @ Dec 31 2008, 05:09 AM) *
liwlol.gif De ce mai? smile.gif Stai linistita, eu nu caut sa inchid niciodata...joc de placere..biggrin.gif partners.gif


GLUMEAM:p
stai ca s-a trezit Karina...ma duc s-o "imbat" cu laptic...poate te mai gasesc. Cati ani ai? Ca m-am uitat in profilul tau, in f mare graba e adevarat si am vazut poza de la avatar...sigur esti mai tanara ca mine... partners.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare Dec 31 2008, 05:16 AM
Postare #16


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



QUOTE(LoriG @ Dec 31 2008, 05:12 AM) *
GLUMEAM:p
stai ca s-a trezit Karina...ma duc s-o "imbat" cu laptic...poate te mai gasesc. Cati ani ai? Ca m-am uitat in profilul tau, in f mare graba e adevarat si am vazut poza de la avatar...sigur esti mai tanara ca mine... partners.gif

Tot acolo scrie, sunt din 80 tu din 77, deci nu e mare diferenta! tongue.gif
Da, eu sunt aici pana la orele 7-8 a.m. ora RO! biggrin.gif
Pofta buna Karinutzei! jucaus.gif smile.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LoriG
postare Dec 31 2008, 05:22 AM
Postare #17


ATK
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,967
Inscris la: 11-November 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 48,075



GATA! bananab.gif
profita din plin acum de timpul tau...ca asa in teorie si eu stiam ca .."un copil iti schimba viata", dar de la teorie la practica..mama mamaaaaa...imi e dor sa pot sa fac unele chestii doar pentru mine...uite tot timpul am facut puzzle, eram insarcinata in 30 de saptamani si tot stateam aplecata si chircita,.. acum nu pot nici sa gandesc pentru ca piesele sunt un real pericol. Asta legat de hobby uri...ca de restul nu mai vorbesc... liwlol.gif ma pensez la un ochi azi si peste o saptamana la celalalt... liwlol.gif de'astea! E minunat sa ai copil...dar e la fel de minunat si cand simti ca traiesti pentru tine,,,o spune o persoana care n-a fost nici macar 5 secunde egoista in viata ei! trust me tzuc.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare Dec 31 2008, 05:29 AM
Postare #18


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



QUOTE(LoriG @ Dec 31 2008, 05:22 AM) *
GATA! bananab.gif
profita din plin acum de timpul tau...ca asa in teorie si eu stiam ca .."un copil iti schimba viata", dar de la teorie la practica..mama mamaaaaa...imi e dor sa pot sa fac unele chestii doar pentru mine...uite tot timpul am facut puzzle, eram insarcinata in 30 de saptamani si tot stateam aplecata si chircita,.. acum nu pot nici sa gandesc pentru ca piesele sunt un real pericol. Asta legat de hobby uri...ca de restul nu mai vorbesc... liwlol.gif ma pensez la un ochi azi si peste o saptamana la celalalt... liwlol.gif de'astea! E minunat sa ai copil...dar e la fel de minunat si cand simti ca traiesti pentru tine,,,o spune o persoana care n-a fost nici macar 5 secunde egoista in viata ei! trust me tzuc.gif

Sa va fie de bine! smile.gif
Asa e, povestind cu mamicile de aici, realizez ca e frumos si de cealalta baricada.. eu vreau ce voi aveti deja, voi ati vrea sa dati timpul inapoi cand nu era jucaus.gif inca..toti vrem ce nu putem avea..ca asa e viata!Frumusetea ei consta insa in a profita din plin de fiecare clipa, pt ca nu te mai regasesti cu ea..
Asta cred........wub.gif
Karinutza ta are pe langa numele ei frumos, o fetisoara tare expresiva! Sa-ti traiasca sanatoasa ca frumoasa e! tzuc.gif

Aceasta postare a fost editata de alondramona: Dec 31 2008, 05:30 AM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LoriG
postare Dec 31 2008, 05:37 AM
Postare #19


ATK
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,967
Inscris la: 11-November 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 48,075



QUOTE(alondramona @ Dec 31 2008, 05:29 AM) *
Sa va fie de bine! smile.gif
Asa e, povestind cu mamicile de aici, realizez ca e frumos si de cealalta baricada.. eu vreau ce voi aveti deja, voi ati vrea sa dati timpul inapoi cand nu era jucaus.gif inca..toti vrem ce nu putem avea..ca asa e viata!Frumusetea ei consta insa in a profita din plin de fiecare clipa, pt ca nu te mai regasesti cu ea..
Asta cred........wub.gif
Karinutza ta are pe langa numele ei frumos, o fetisoara tare expresiva! Sa-ti traiasca sanatoasa ca frumoasa e! tzuc.gif


multumim! a fost o fitza de trecere la al doilea vis. Dap..toate ne spunem ca e bine sa profiti de ce ai...apropo de timp..ce faci de revelion? Al nostu, al lor..nu mai conteaza!
Multumim si de aprecieri si urari! tzuc.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare Dec 31 2008, 05:41 AM
Postare #20


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



QUOTE(LoriG @ Dec 31 2008, 05:37 AM) *
multumim! a fost o fitza de trecere la al doilea vis. Dap..toate ne spunem ca e bine sa profiti de ce ai...apropo de timp..ce faci de revelion? Al nostu, al lor..nu mai conteaza!
Multumim si de aprecieri si urari! tzuc.gif

Vom petrece cu niste prieteni romani de aici...vor fi si cativa americani, dar tot cu romanii facem chef bere.gif bananab.gif Mancare, bautura la discretie, dans...cam asa dam petrecerile aici! biggrin.gif
Mai am cate ceva de pregatit pt maine..dar azi nu mai fac nimic.. rolleyes.gif
La voi cum va fi ?Primul Revelion cu bebe..wub.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pagini V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 08:23 AM