Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

69 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Lista Celor Care Vor Sa Devina Mamici, Doamne-ajuta!
meaw_ela
postare Jun 6 2008, 07:51 PM
Postare #11


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,306
Inscris la: 3-April 07
Din: Toronto
Membru nr.: 3,020



QUOTE(alondramona @ Jun 6 2008, 01:45 PM) *
Ziceai mai demult ca numai din august deschizi atelierul, de-asta te-am mai intrebat!
Ok, te trec! floare2.gif Si spor vreauBB.gif !

Eu am zis August - cel tarziu.. ...daca pana atunci nu raman.. nici nu mai ma bag la treaba pana la anul... crybaby.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iubita_tiana
postare Jun 7 2008, 11:10 AM
Postare #12


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,096
Inscris la: 10-November 07
Membru nr.: 9,441



fetelor, sa speram ca in curand o sa putem deschide topicul" Mamici de februarie-martie 2008" bananab.gif bananab.gif


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare Jun 8 2008, 07:08 AM
Postare #13


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



QUOTE(taniutzaa @ Jun 7 2008, 12:10 PM) *
fetelor, sa speram ca in curand o sa putem deschide topicul" Mamici de februarie-martie 2008" bananab.gif bananab.gif




Doamne ajuta!



Aceasta postare a fost editata de alondramona: Jun 8 2008, 07:09 AM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
shanty
postare Jun 9 2008, 01:34 PM
Postare #14


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 970
Inscris la: 23-September 07
Din: constanta
Membru nr.: 7,003




Asa este fetelor... Doamne ajuta!!
Anul trecut ma gandeam ca vreau un BB nascut vara, sa fie cald, sa isi poata face aniversarile pe plaja, la un gratar, la iarba verde, ca destul suntem noi nascuti iarna (si eu si sotul) si facem petreceri in casa. Si nici nu m-am stresat prea tare la inceputul anului. In septembrie - octombrie, cand ne-am pus noi "mai serios" pe treaba si am vazut ca nimic nimic, am avut o dezamagire crunta (atunci am descoperit utilecopii).
de atunci am trecut prin mai multe etape, am urcat si am coborat.acum ma gandesc amuzata la dorinta mea de a controla totul si la "programarile" facute. si imi dau seama ca nu avem noi nici puterea si nici dreptul de a decinde cand vine un copil pe lume. sper ca asta a fost lectia me, pt ca am invatat-o, si acum astept cu bucurie un copil caruia ii voi darui toata dragostea mea, indiferent de luna in care se va hotari el sa se nasca.
as fi extrem de fericita sa fiu mamica de februarie - martie 2008.......


--------------------
Doamne, da-mi puterea de a accepta ceea ce nu pot schimba, curajul de a schimba ceea ce imi sta in putinta, si intelepciunea de a face diferenta.

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iubita_tiana
postare Jun 9 2008, 01:40 PM
Postare #15


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,096
Inscris la: 10-November 07
Membru nr.: 9,441



QUOTE(shanty @ Jun 9 2008, 02:34 PM) *
Asa este fetelor... Doamne ajuta!!
Anul trecut ma gandeam ca vreau un BB nascut vara, sa fie cald, sa isi poata face aniversarile pe plaja, la un gratar, la iarba verde, ca destul suntem noi nascuti iarna (si eu si sotul) si facem petreceri in casa. Si nici nu m-am stresat prea tare la inceputul anului. In septembrie - octombrie, cand ne-am pus noi "mai serios" pe treaba si am vazut ca nimic nimic, am avut o dezamagire crunta (atunci am descoperit utilecopii).
de atunci am trecut prin mai multe etape, am urcat si am coborat.acum ma gandesc amuzata la dorinta mea de a controla totul si la "programarile" facute. si imi dau seama ca nu avem noi nici puterea si nici dreptul de a decinde cand vine un copil pe lume. sper ca asta a fost lectia me, pt ca am invatat-o, si acum astept cu bucurie un copil caruia ii voi darui toata dragostea mea, indiferent de luna in care se va hotari el sa se nasca.
as fi extrem de fericita sa fiu mamica de februarie - martie 2008.......

sa ne auda doamne doamne.....pe toate


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare Jun 10 2008, 01:33 AM
Postare #16


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



Doamne ajuta! oFloare1.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
meaw_ela
postare Jun 10 2008, 05:21 AM
Postare #17


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,306
Inscris la: 3-April 07
Din: Toronto
Membru nr.: 3,020



QUOTE(shanty @ Jun 9 2008, 07:34 AM) *
Asa este fetelor... Doamne ajuta!!
Anul trecut ma gandeam ca vreau un BB nascut vara, sa fie cald, sa isi poata face aniversarile pe plaja, la un gratar, la iarba verde, ca destul suntem noi nascuti iarna (si eu si sotul) si facem petreceri in casa. Si nici nu m-am stresat prea tare la inceputul anului. In septembrie - octombrie, cand ne-am pus noi "mai serios" pe treaba si am vazut ca nimic nimic, am avut o dezamagire crunta (atunci am descoperit utilecopii).
de atunci am trecut prin mai multe etape, am urcat si am coborat.acum ma gandesc amuzata la dorinta mea de a controla totul si la "programarile" facute. si imi dau seama ca nu avem noi nici puterea si nici dreptul de a decinde cand vine un copil pe lume. sper ca asta a fost lectia me, pt ca am invatat-o, si acum astept cu bucurie un copil caruia ii voi darui toata dragostea mea, indiferent de luna in care se va hotari el sa se nasca.
as fi extrem de fericita sa fiu mamica de februarie - martie 2008.......

hai ca ma faci sa ma razgandesc.... asta cu petrecerea este un motiv destul de realist...si eu sunt pui facut iarna si nu pot sa spun decat ca sunt cam inghesuita intre sarbatori si sunt ushor "uitata "iar de petrecere cine mai are bani dupa ce termin cu toate cumparaturile ptr craciun.... asa caaaaaa... poate imi schimb " programarea" LOL.... ptr sept. .. ca sa nu fie chiar asa cald la petreceri... ...LOL....Si in plus am deja trei pesti in familie.... ca doar nu fac acvariu....LOL rolleyes.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare Jun 10 2008, 06:04 AM
Postare #18


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



QUOTE(meaw_ela @ Jun 10 2008, 06:21 AM) *
hai ca ma faci sa ma razgandesc.... asta cu petrecerea este un motiv destul de realist...si eu sunt pui facut iarna si nu pot sa spun decat ca sunt cam inghesuita intre sarbatori si sunt ushor "uitata "iar de petrecere cine mai are bani dupa ce termin cu toate cumparaturile ptr craciun.... asa caaaaaa... poate imi schimb " programarea" LOL.... ptr sept. .. ca sa nu fie chiar asa cald la petreceri... ...LOL....Si in plus am deja trei pesti in familie.... ca doar nu fac acvariu....LOL rolleyes.gif


2 i-am mai vazut, dar al treilea peste care e ?Daca nu sunt indiscreta, bineinteles.. unsure.gif oFloare1.gif biggrin.gif

Aceasta postare a fost editata de alondramona: Jun 10 2008, 06:06 AM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nixi
postare Jun 10 2008, 09:54 PM
Postare #19


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 10-June 08
Membru nr.: 25,922



fetelor..... ajutatzima. Ce si cum sa fac. Analizele sunt super si.... jucaus.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare Jun 10 2008, 09:55 PM
Postare #20


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



QUOTE(nixi @ Jun 10 2008, 10:54 PM) *
fetelor..... ajutatzima. Ce si cum sa fac. Analizele sunt super si.... jucaus.gif


Ce doresti sa stii mai exact?
Aici e lista cu celor care vor sa devina mamici! oFloare1.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

69 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 16th April 2024 - 07:48 AM