Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

8 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Cine A Nascut Cu Dr. Margaritescu Mihaela De La Cfr 2, Bucuresti
LoriG
postare Jan 5 2009, 11:44 AM
Postare #11


ATK
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,967
Inscris la: 11-November 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 48,075



Votul 143 de la Karinutza floare2.gif pentru Cristina Claudia tzuc.gif care e o scumpica! Sa fie sanatoasa si sa va bucurati de ea!


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LoriG
postare Jan 5 2009, 12:06 PM
Postare #12


ATK
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,967
Inscris la: 11-November 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 48,075



QUOTE(Madalina27 @ Dec 16 2008, 10:03 PM) *
Si eu am nascut cu dr. Margaritescu la CF2 , am un baietel de 2 luni si jumatate!


Sa va traiasca! V-am votat si noi! bananab.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LoriG
postare Jan 5 2009, 12:10 PM
Postare #13


ATK
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,967
Inscris la: 11-November 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 48,075



QUOTE(kris @ Jan 4 2009, 03:56 PM) *
Buna,
eu voi naste cu d-na doctor in martie, dar pana acum sunt foarte multumita de modul in care se poarta cu mine si de faptul ca imi raspunde la toate intrebarile pe care i le pun.Eu sper doar sas fie bine la spital, pana acum am mers doar la Polisano si nu stiu cum sunt conditiile in spital.
Daca puteti sa-mi spuneti, in cazul in care se intampla sa nasti natural si e noapte, d-na doctor raspunde la telefon, vine la spital?


Eu am nascut imediat dupa Paste! Si la fel eram de stresata! Dar totul a fost super! si a venit imediat la spital! Stai linistita! Sa ai o nastere usoara! tzuc.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maryhynt
postare Jan 5 2009, 12:38 PM
Postare #14


Mary mamy de fetita frumoasa!
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,918
Inscris la: 6-December 07
Membru nr.: 10,854




QUOTE(LoriG @ Jan 5 2009, 11:44 AM) *
Votul 143 de la Karinutza floare2.gif pentru Cristina Claudia tzuc.gif care e o scumpica! Sa fie sanatoasa si sa va bucurati de ea!


buna ! multumim mult! se pare k doamna dr margaritescu e fff apreciata de mamici!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LoriG
postare Jan 5 2009, 12:43 PM
Postare #15


ATK
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,967
Inscris la: 11-November 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 48,075



QUOTE(maryhynt @ Jan 5 2009, 12:38 PM) *
buna ! multumim mult! se pare k doamna dr margaritescu e fff apreciata de mamici!


dapp...sa-i dea DD tot binele din lume!..cel putin pentru noi... e muult mai mult decat apreciata:partners:
Va pupacim si mai vorbim!

Aceasta postare a fost editata de LoriG: Jan 5 2009, 01:08 PM


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kris
postare Jan 5 2009, 09:58 PM
Postare #16


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 14
Inscris la: 22-August 08
Membru nr.: 34,907



LoriG,Maryhynt multumesc mult pentru detalii. Sunt mai linistita acum, oricum am foarte multe emotii fiind prima sarcina. Pana in prezent am fost foarte multumita de d-na doctor si mi se pare un om foarte cald.
Acum nu imi mai doresc decat sa am un copil perfect sanatos si atat. Va multumesc frumos si va doresc un an plin de bucurii!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Madalina27
postare Jan 6 2009, 05:41 PM
Postare #17


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 35
Inscris la: 12-March 08
Membru nr.: 17,518



QUOTE(LoriG @ Jan 5 2009, 10:06 PM) *
Sa va traiasca! V-am votat si noi! bananab.gif


Multumim mult pentru vot, va votam si noi! Pupici!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Madalina27
postare Jan 6 2009, 05:49 PM
Postare #18


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 35
Inscris la: 12-March 08
Membru nr.: 17,518



QUOTE(LoriG @ Jan 5 2009, 09:41 PM) *
Buna Maryhynt!
Lori ma numesc si prima persoana pe care a vazut-o Karina in viata ei a fost Mihaelutza smile.gif) pe care o iubim! Am avut o sarcina foarte usoara si datorita felului ei de a fi..este o persoana extraordinara!! Si daca ai stii cum ne-am cunoscut..Dumnezeu ne-a scos-o in cale, in ziua in care am facut 3 teste de sarcina si toate au iesit pozitive, sotul meu a insistat sa mergem sa ne confirme un dr...am plecat impreuna de la birou sa cautam o clinica deschisa la ora 20.00...peste tot inchis...sau : "va faceti programare".. ma rog! Ideea e ca am poposit la o clinica unde dansa consulta si chiar daca avea multe paciente ne-a spus ca daca asteptam ne vede! E-adevarat ca am asteptat vreo 2 ore liwlol.gif timp in care amandoi ne faceam scenarii, ne gandeam in fel si chip dar cel mai mult ne rugam ca totul sa nu fie doar un vis...de 10 ani asteptam minunea! Ecograful ne-a confirmat ca aveam o sarcina de 5 saptamani..o mogaldeata mica mica...si instantaneu ne-am indragostit de dr Margaritescu...la un moment dat mi se parea ca merg la sora mea cand mergeam la control, ecografiile mi le facea la spital si am mers si la un 4D unde ni s-a confirmat ca e fetitza. Tati era in al9lea cer..Nasterea, prima pentru mine, a fost naturala si radeam ca a stiut sa ma incurajeze, sa ma dojeneasca, sa ma sustina intr-un mod exceptional! Si acum o sunam o dat pe luna si de sarbatori sa o imbratisam, sa o pupam si sa ii reamintim ca o iubim! Tare tare!
Am invitat-o si la botezul Karinei, si sincer imi era teama ca nu o sa poata veni, stiam cat este de ocupata, dar ne-am bucurat enorm cand am vazut ca a aparut wub.gif ! Din pacate a primit un telefon ca i s-a supt apa unei paciente cu gemeni si a trebuit sa plece! dar a contat ca a venit!
Tot dansa ne-a recomandat unei super pediatre! Ce sa mai zic ... toata admiratia noastra!
Ma bucur ca am nascut cu ea!



Lori, nu-mi vine sa cred ca ai invitat-o la botez! smile.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LoriG
postare Jan 7 2009, 02:09 PM
Postare #19


ATK
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,967
Inscris la: 11-November 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 48,075



QUOTE(kris @ Jan 5 2009, 09:58 PM) *
LoriG,Maryhynt multumesc mult pentru detalii. Sunt mai linistita acum, oricum am foarte multe emotii fiind prima sarcina. Pana in prezent am fost foarte multumita de d-na doctor si mi se pare un om foarte cald.
Acum nu imi mai doresc decat sa am un copil perfect sanatos si atat. Va multumesc frumos si va doresc un an plin de bucurii!

Sa va ajute DD!
Sa ai o nastere usoara. E foarte important sa fii linistita si sa nu te duci cu frica..fii optimista.. eu intotdeauna am gandit pozitiv...si psihic am suportat nasterea foarte usor! Cand o sa tii bb in brate n-o sa mai conteze nimeni si nimic in jurul tau! smile.gif) si la mine tot prima nastere a fost si am anul asta 32 de ani si aveam niscai dubii, de'asta zic ca m-a ajutat f mult Mihaelutza, indiferent ca nasti natural sau prin cazariana tot mamica o sa fii! Sa ne tii la curent! PUPICI!


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LoriG
postare Jan 7 2009, 02:14 PM
Postare #20


ATK
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,967
Inscris la: 11-November 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 48,075



QUOTE(Madalina27 @ Jan 6 2009, 05:49 PM) *
Lori, nu-mi vine sa cred ca ai invitat-o la botez! smile.gif


De ce nu tongue.gif ? Si a si venit wub.gif Chiar o sun des sa ii spun ca o iubim! De fapt sa ii reamintim pentru ca stie! tzuc.gif Sanatate multa!


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

8 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 02:12 PM