Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

8 Pagini V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Cine A Nascut Cu Dr. Margaritescu Mihaela De La Cfr 2, Bucuresti
maryhynt
postare Dec 16 2008, 08:59 PM
Postare #1


Mary mamy de fetita frumoasa!
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,918
Inscris la: 6-December 07
Membru nr.: 10,854



fetele eu am nascut cu dr.margaritescu mihaela si a fost super ! dar mai vreau sa stiu mai multe despre ea! asa k va invit sa povestiti parerile voastre!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Madalina27
postare Dec 16 2008, 10:03 PM
Postare #2


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 35
Inscris la: 12-March 08
Membru nr.: 17,518



Si eu am nascut cu dr. Margaritescu la CF2 , am un baietel de 2 luni si jumatate!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maryhynt
postare Dec 16 2008, 10:06 PM
Postare #3


Mary mamy de fetita frumoasa!
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,918
Inscris la: 6-December 07
Membru nr.: 10,854



QUOTE(Madalina27 @ Dec 16 2008, 10:03 PM) *
Si eu am nascut cu dr. Margaritescu la CF2 , am un baietel de 2 luni si jumatate!


buna ! sa-ti traiasca bebelusul! si cum sa comportat doctorita cu tine?


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Madalina27
postare Dec 17 2008, 05:51 PM
Postare #4


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 35
Inscris la: 12-March 08
Membru nr.: 17,518




QUOTE(maryhynt @ Dec 17 2008, 08:06 AM) *
buna ! sa-ti traiasca bebelusul! si cum sa comportat doctorita cu tine?


Multumesc, la fel si tie sa-ti traiasca bebelusul! Eu am fost foarte multumita de dr. urmatorul copil sper sa-l pot naste tot cu ea, daca va fi sa fie si urmatorul.


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leutza
postare Jan 3 2009, 06:42 PM
Postare #5


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 241
Inscris la: 17-July 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 30,867



QUOTE(Madalina27 @ Dec 17 2008, 05:51 PM) *
Multumesc, la fel si tie sa-ti traiasca bebelusul! Eu am fost foarte multumita de dr. urmatorul copil sper sa-l pot naste tot cu ea, daca va fi sa fie si urmatorul.

Si eu il voi aduce pe lume pe David tot cu ajutorul doamnei dr Margaritescu. Abia astept! Ii multumsc lui maryhynt k m-a recomandat tzuc.gif


Pupici de la Leutza si David ( amr 12 saptamani)


--------------------
[url="http://lilypie.com"][/url

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Madalina27
postare Jan 4 2009, 12:26 PM
Postare #6


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 35
Inscris la: 12-March 08
Membru nr.: 17,518



QUOTE(Leutza @ Jan 4 2009, 04:42 AM) *
Si eu il voi aduce pe lume pe David tot cu ajutorul doamnei dr Margaritescu. Abia astept! Ii multumsc lui maryhynt k m-a recomandat tzuc.gif
Pupici de la Leutza si David ( amr 12 saptamani)


Si eu as recomanda-o tuturor viitoarelor mamici! Este o profesionista si ce mi-a placut foarte mult a fost faptul ca m-a incurajat cand eu muream de frica si ca a stiut sa fie apropiata de mine, o simpla pacienta!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maryhynt
postare Jan 4 2009, 12:44 PM
Postare #7


Mary mamy de fetita frumoasa!
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,918
Inscris la: 6-December 07
Membru nr.: 10,854



QUOTE(Leutza @ Jan 3 2009, 06:42 PM) *
Si eu il voi aduce pe lume pe David tot cu ajutorul doamnei dr Margaritescu. Abia astept! Ii multumsc lui maryhynt k m-a recomandat tzuc.gif
Pupici de la Leutza si David ( amr 12 saptamani)


cu placere leutza si yo abia astept sa nasti k sami spui cum a fost! tzuc.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kris
postare Jan 4 2009, 03:56 PM
Postare #8


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 14
Inscris la: 22-August 08
Membru nr.: 34,907



Buna,
eu voi naste cu d-na doctor in martie, dar pana acum sunt foarte multumita de modul in care se poarta cu mine si de faptul ca imi raspunde la toate intrebarile pe care i le pun.Eu sper doar sas fie bine la spital, pana acum am mers doar la Polisano si nu stiu cum sunt conditiile in spital.
Daca puteti sa-mi spuneti, in cazul in care se intampla sa nasti natural si e noapte, d-na doctor raspunde la telefon, vine la spital?
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maryhynt
postare Jan 4 2009, 05:52 PM
Postare #9


Mary mamy de fetita frumoasa!
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,918
Inscris la: 6-December 07
Membru nr.: 10,854



QUOTE(kris @ Jan 4 2009, 03:56 PM) *
Buna,
eu voi naste cu d-na doctor in martie, dar pana acum sunt foarte multumita de modul in care se poarta cu mine si de faptul ca imi raspunde la toate intrebarile pe care i le pun.Eu sper doar sas fie bine la spital, pana acum am mers doar la Polisano si nu stiu cum sunt conditiile in spital.
Daca puteti sa-mi spuneti, in cazul in care se intampla sa nasti natural si e noapte, d-na doctor raspunde la telefon, vine la spital?


cris eu cand eram gravida cu cris in ultimele zile dr.mia spus k daca bebele meu vrea sa vina noaptea sau sambata ori duminica mia zis so sun k ea vine la spital indiferent dak e zi sau noapte sau week-end


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LoriG
postare Jan 5 2009, 11:41 AM
Postare #10


ATK
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,967
Inscris la: 11-November 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 48,075



QUOTE(maryhynt @ Dec 16 2008, 08:59 PM) *
fetele eu am nascut cu dr.margaritescu mihaela si a fost super ! dar mai vreau sa stiu mai multe despre ea! asa k va invit sa povestiti parerile voastre!


Buna Maryhynt!
Lori ma numesc si prima persoana pe care a vazut-o Karina in viata ei a fost Mihaelutza smile.gif) pe care o iubim! Am avut o sarcina foarte usoara si datorita felului ei de a fi..este o persoana extraordinara!! Si daca ai stii cum ne-am cunoscut..Dumnezeu ne-a scos-o in cale, in ziua in care am facut 3 teste de sarcina si toate au iesit pozitive, sotul meu a insistat sa mergem sa ne confirme un dr...am plecat impreuna de la birou sa cautam o clinica deschisa la ora 20.00...peste tot inchis...sau : "va faceti programare".. ma rog! Ideea e ca am poposit la o clinica unde dansa consulta si chiar daca avea multe paciente ne-a spus ca daca asteptam ne vede! E-adevarat ca am asteptat vreo 2 ore liwlol.gif timp in care amandoi ne faceam scenarii, ne gandeam in fel si chip dar cel mai mult ne rugam ca totul sa nu fie doar un vis...de 10 ani asteptam minunea! Ecograful ne-a confirmat ca aveam o sarcina de 5 saptamani..o mogaldeata mica mica...si instantaneu ne-am indragostit de dr Margaritescu...la un moment dat mi se parea ca merg la sora mea cand mergeam la control, ecografiile mi le facea la spital si am mers si la un 4D unde ni s-a confirmat ca e fetitza. Tati era in al9lea cer..Nasterea, prima pentru mine, a fost naturala si radeam ca a stiut sa ma incurajeze, sa ma dojeneasca, sa ma sustina intr-un mod exceptional! Si acum o sunam o dat pe luna si de sarbatori sa o imbratisam, sa o pupam si sa ii reamintim ca o iubim! Tare tare!
Am invitat-o si la botezul Karinei, si sincer imi era teama ca nu o sa poata veni, stiam cat este de ocupata, dar ne-am bucurat enorm cand am vazut ca a aparut wub.gif ! Din pacate a primit un telefon ca i s-a supt apa unei paciente cu gemeni si a trebuit sa plece! dar a contat ca a venit!
Tot dansa ne-a recomandat unei super pediatre! Ce sa mai zic ... toata admiratia noastra!
Ma bucur ca am nascut cu ea!



--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

8 Pagini V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 11:32 PM