Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

9 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Branca Ursului
saeedelena
postare Jan 23 2009, 07:34 PM
Postare #11


Top Junior
**

Grup: Members Plus
Postari: 91
Inscris la: 22-January 09
Membru nr.: 66,468



QUOTE(danna68 @ Jan 23 2009, 02:40 AM) *
eu zic ca de cele mai multe ori DD , ai fost incercata prea mult si te rasplateste acum ... eu dupa 12 am ramas gravida, fara nimic, desi era imposibil asa ceva ... am facut tratament pana la 35 de ani ... si m-am oprit ... eram sigura ca nu va mai fi nimic ... insa dupa aproape 4 ani de la tratament, am ramas gravida ... asa ca minuni exista in fiecare zi ... sarcina usoara si un bebe sanatos iti doresc floare2.gif
tare trista povestea ta ... sad.gif ... insa ai o sansa minunata ... vei fi mamica gravida.gif tzuc.gif

mamica sunt deja caci am infiat o fetita in 2005 si pot spune ca sunt implinita.dar nu ma mai asteptam sa mai raman insarcinata cu toate ca speram din tot sufletul intr-o minune!vineri 30 ianuarie am programare la dr.raica si sper sa fie totul ok!pofta de mancare nu am si ma dor sanii rau!altceva nimic!doamne ajuta ! notworthy.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pustiks
postare Feb 15 2009, 10:40 PM
Postare #12


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,297
Inscris la: 23-May 08
Din: Craiova, acum Horezu
Membru nr.: 24,190



QUOTE(saeedelena @ Jan 23 2009, 07:34 PM) *
mamica sunt deja caci am infiat o fetita in 2005 si pot spune ca sunt implinita.dar nu ma mai asteptam sa mai raman insarcinata cu toate ca speram din tot sufletul intr-o minune!vineri 30 ianuarie am programare la dr.raica si sper sa fie totul ok!pofta de mancare nu am si ma dor sanii rau!altceva nimic!doamne ajuta ! notworthy.gif

Vreau sa te felicit si pt burtica, dar si pt gestul pe care l-ati facut cand ati adoptat. Pareti foarte tineri, iar fetita voastra e o adevarat printesa. Sa va traiasca si sa fiti fericiti, mai ales acum ca veti fi 4. Sarcina usoara si fara probleme in continuare! trandafir.gif


--------------------



Viata este frumoasa, iar ceea ce este mai frumos urmeaza sa se intample
http://stirileprotv.ro/campanii/vreau-si-e...ie-si-lege.html
http://vreausieuparintiimei.stirileprotv.ro/
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gandacica
postare Feb 17 2009, 09:02 PM
Postare #13


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 12
Inscris la: 15-February 09
Din: Cluj
Membru nr.: 72,278



QUOTE(saeedelena @ Jan 23 2009, 05:34 PM) *
mamica sunt deja caci am infiat o fetita in 2005 si pot spune ca sunt implinita.dar nu ma mai asteptam sa mai raman insarcinata cu toate ca speram din tot sufletul intr-o minune!vineri 30 ianuarie am programare la dr.raica si sper sa fie totul ok!pofta de mancare nu am si ma dor sanii rau!altceva nimic!doamne ajuta ! notworthy.gif


Felicitari ! Minunat gest !


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Saya
postare Feb 18 2009, 12:04 AM
Postare #14


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,389
Inscris la: 25-January 09
Din: .
Membru nr.: 66,998




QUOTE(saeedelena @ Jan 23 2009, 07:34 PM) *
mamica sunt deja caci am infiat o fetita in 2005 si pot spune ca sunt implinita.dar nu ma mai asteptam sa mai raman insarcinata cu toate ca speram din tot sufletul intr-o minune!vineri 30 ianuarie am programare la dr.raica si sper sa fie totul ok!pofta de mancare nu am si ma dor sanii rau!altceva nimic!doamne ajuta ! notworthy.gif

Buna am ramas uimita la ce ai scris tu aici!foarte frumos din partea voastra,este un gest de laudat si DD te-a rasplatit pentru asta,cu toate ca as vrea sa cred ca si branca ursului a fost folositoare,nu de alta dar si eu iau acum si sper sa-mi ajute daca nu cu bebe macar pentru problemede genul anexita,raceala etc....multa sanatate si o viata ccu cat mai multe bucurii! tzuc.gif Nastere usoara!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Saya
postare Feb 18 2009, 12:05 AM
Postare #15


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,389
Inscris la: 25-January 09
Din: .
Membru nr.: 66,998



QUOTE(saeedelena @ Jan 23 2009, 07:34 PM) *
mamica sunt deja caci am infiat o fetita in 2005 si pot spune ca sunt implinita.dar nu ma mai asteptam sa mai raman insarcinata cu toate ca speram din tot sufletul intr-o minune!vineri 30 ianuarie am programare la dr.raica si sper sa fie totul ok!pofta de mancare nu am si ma dor sanii rau!altceva nimic!doamne ajuta ! notworthy.gif

Buna am ramas uimita la ce ai scris tu aici!foarte frumos din partea voastra,este un gest de laudat si DD te-a rasplatit pentru asta,cu toate ca as vrea sa cred ca si branca ursului a fost folositoare,nu de alta dar si eu iau acum si sper sa-mi ajute daca nu cu bebe macar pentru problemede genul anexita,raceala etc....multa sanatate si o viata ccu cat mai multe bucurii! tzuc.gif Nastere usoara!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pufy
postare Feb 20 2009, 02:49 PM
Postare #16


Junior
*

Grup: Members
Postari: 6
Inscris la: 31-January 09
Din: nici nu vreau sa-mi amintesc
Membru nr.: 68,677



Buna ziua fetele
Si noi folosim branca ursului ,mai exact sotul meu.Avea un nr scazut de spermatozoizi adina 1,2 mil /ml dupa o luna 8 mil ,am afcut un fiv cu nr acela de 8 mil si a esuat dar nu din cauza spermatozoizilor,am avut o recolta desctul de buna .Acum am facut o pauza pana sa incepem fiv nr 2 ,sotul meu a continuat sa ia branca in tot acest timp si acum sunt un pic pe ganduri pt ca trebuia sa-mi vina pe 12 luna asta si nici azi nu a venit.O sa fac test si va tin la curent
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninina
postare Feb 20 2009, 03:11 PM
Postare #17


...sunt fericita alaturi de iubitii mei...
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 13,885
Inscris la: 11-September 08
Membru nr.: 37,208



QUOTE(pufy @ Feb 20 2009, 04:49 PM) *
Buna ziua fetele
Si noi folosim branca ursului ,mai exact sotul meu.Avea un nr scazut de spermatozoizi adina 1,2 mil /ml dupa o luna 8 mil ,am afcut un fiv cu nr acela de 8 mil si a esuat dar nu din cauza spermatozoizilor,am avut o recolta desctul de buna .Acum am facut o pauza pana sa incepem fiv nr 2 ,sotul meu a continuat sa ia branca in tot acest timp si acum sunt un pic pe ganduri pt ca trebuia sa-mi vina pe 12 luna asta si nici azi nu a venit.O sa fac test si va tin la curent

Waw poate ne aduci vesti bune....te asteptam cu rezultatul testului...sa te ajute DD sa fie asa cum doreste inimioara ta... trandafir.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gandacica
postare Feb 23 2009, 05:34 PM
Postare #18


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 12
Inscris la: 15-February 09
Din: Cluj
Membru nr.: 72,278



QUOTE(pufy @ Feb 20 2009, 12:49 PM) *
Buna ziua fetele
Si noi folosim branca ursului ,mai exact sotul meu.Avea un nr scazut de spermatozoizi adina 1,2 mil /ml dupa o luna 8 mil ,am afcut un fiv cu nr acela de 8 mil si a esuat dar nu din cauza spermatozoizilor,am avut o recolta desctul de buna .Acum am facut o pauza pana sa incepem fiv nr 2 ,sotul meu a continuat sa ia branca in tot acest timp si acum sunt un pic pe ganduri pt ca trebuia sa-mi vina pe 12 luna asta si nici azi nu a venit.O sa fac test si va tin la curent


Poate s-a intamplat minunea ! Doamne ajutaaaa ! jucaus.gif Sa ne spui noutatile rolleyes.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
saeedelena
postare Feb 24 2009, 09:19 PM
Postare #19


Top Junior
**

Grup: Members Plus
Postari: 91
Inscris la: 22-January 09
Membru nr.: 66,468



multumim ptr vorbele frumoase fetelor si va uram si noi sa fiti sanatoase si fericite si 2 liniute celor ce isi doresc!
minunea mea Andreea are 3 anisori si 4 luni! este cu noi de cand avea 5 zile si ne-a umplut sufletele de bucurie!
burtica creste nu avem probleme si speram sa nu avem nici de acum inainte!va pupacim pe toate si speram ca branca ursului sa va aduca ce ne-a adus noua! barza2.gif trandafir.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anastasia80
postare Jun 11 2009, 01:30 PM
Postare #20


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,870
Inscris la: 3-March 09
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 75,408



Felicitari celor care au ramas si bafta celor care incearca. Stiu cat de arzatoare este aceasta dorinta, de a deveni MAMA pt. ca si eu m-am chinuit 1 an si jumatate. Dar pana la urma am reusit, ceea ce va doresc si voua din tot sufletul. Totul e sa nu stati stresate, sa nu stati cu gandul numai la asta. Eu ajunsesem sa ma gandesc de fiecare data cand aveam contact sexual cu sotul:"poate de data asta raman". Pana anul trecut cand am fost in concediu la mare SI S-A INTAMPLAT MINUNEA.
BAFTA MULTA SI REVIN CA SA CITESC NUMAI VESTI BUNE!!! O SA MA ROG PT. VOI. tzuc.gif pray.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

9 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 07:12 PM