Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

4 Pagini V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> La Ce Se Gandesc Femeile Cand Fac Sex, Parodiat, dar cu samburi de adevar
Tudor1
postare Jun 20 2010, 09:58 PM
Postare #11


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 45
Inscris la: 17-June 10
Din: Constanta
Membru nr.: 156,774



QUOTE(Claudia Elena @ Jun 20 2010, 09:49 PM) *
Te sfatuiesc sa ai grija de limbajul tau, mai bine tii pentru tine decat sa jignesti, pentru ca n-am observat in nici o replica de-a fetelor, sa spuna ca esti misogin, sau alte epitete la adresa ta, ok?
Cu privire la articolul tau, mai bine nu spuneai ca tocmai tu l-ai scris wacko.gif ca eu sincer, in 6 ani de cand sunt cu sotul meu, n-am avut niciodata ganduri din astea, in concluzie, se vede cata experienta ai cu femeile liwlol.gif



Aualeu smile.gif si cu "catzele" e problema? liwlol.gif Pfaai...stai sa ma culeg de pe jos. Ok, retrag si "catzele", inlocuiesc cu "stimatele".
E vreo sectiune cu cuvinte interzise pe aici? smile.gif Daca citeai tot comentariul iti dadeai seama ca nu incercam sa jignesc in niciun fel, dimpotriva.

Claudia Elena - Pierdut simtul umorului, il declar nul.

Intr-adevar, nu am experienta cu femeile, dar sunt dispus sa invat (nu interpreta iarasi, nu de la tine)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Jun 20 2010, 10:00 PM
Postare #12


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(Tudor1 @ Jun 20 2010, 10:38 PM) *
Uite catzele smile.gif

Sa arunce cu pietre cea care nu are in vocabular cuvintele astea. In fine, n-am vrut sa va dezgust cu articolul asta, n-am gasit cuvinte mai potrivite atunci cand l-am scris. Data viitoare o sa ma cenzurez, daca o sa fie cazul.

Momentan, sa zicem ca sunt nou si n-am stiut, e ok? smile.gif


Atunci as putea sa o fac, caci din limbajul meu, lipsesc cu desavarsire astfel de cuvinte, numai ca am sa ma abtin deoarece nu-mi sta in caracter, ma refeream strict la articol, nici nu mi-am imaginat ca dvs. sunteti persoana care l-ati scris, tinand cont ca v-am admirat cateva postari zilele acestea...am sa incerc sa iau cuvantul " cata " ca pe ceva spus in gluma...va doresc numai bine si activitate frumoasa pe acest forum trandafir.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ynady
postare Jun 20 2010, 10:03 PM
Postare #13


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,919
Inscris la: 21-May 10
Membru nr.: 148,454



QUOTE(Tudor1 @ Jun 20 2010, 10:38 PM) *
Uite catzele smile.gif

Sa arunce cu pietre cea care nu are in vocabular cuvintele astea. In fine, n-am vrut sa va dezgust cu articolul asta, n-am gasit cuvinte mai potrivite atunci cand l-am scris. Data viitoare o sa ma cenzurez, daca o sa fie cazul.

Momentan, sa zicem ca sunt nou si n-am stiut, e ok? smile.gif


DECENTA, BUNUL SIMT nu insemna cenzura. "Cuvintele potrivite" se aleg foarte usor in limbajul unui om inzestrat cu aceste calitati.
Iar apelativul "catze" nu face onoare nici unui barbat care se pretuieste pe sine, ca si pe femeile din viata sa.
Statutul de "nou" e , totusi, o scuza jenanta...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Claudia Elena
postare Jun 20 2010, 10:07 PM
Postare #14


Mami de Simina
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 12,512
Inscris la: 11-December 07
Membru nr.: 11,074




QUOTE(Tudor1 @ Jun 20 2010, 09:58 PM) *
Aualeu smile.gif si cu "catzele" e problema? liwlol.gif Pfaai...stai sa ma culeg de pe jos. Ok, retrag si "catzele", inlocuiesc cu "stimatele".
E vreo sectiune cu cuvinte interzise pe aici? smile.gif Daca citeai tot comentariul iti dadeai seama ca nu incercam sa jignesc in niciun fel, dimpotriva.

Claudia Elena - Pierdut simtul umorului, il declar nul.

Intr-adevar, nu am experienta cu femeile, dar sunt dispus sa invat (nu interpreta iarasi, nu de la tine)

Ma bucur ca n-ai vrut sa jignesti in nici un fel smile.gif Simt al umorului am, chiar din belsug, doar ca nu toate glumele sunt amuzante.... wink.gif
Numai bine si tie!


--------------------


"Un prieten adevarat te iubeste chiar si atunci cand te cunoaste."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tudor1
postare Jun 20 2010, 10:07 PM
Postare #15


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 45
Inscris la: 17-June 10
Din: Constanta
Membru nr.: 156,774



QUOTE(ynady @ Jun 20 2010, 10:03 PM) *
DECENTA, BUNUL SIMT nu insemna cenzura. "Cuvintele potrivite" se aleg foarte usor in limbajul unui om inzestrat cu aceste calitati.
Iar apelativul "catze" nu face onoare nici unui barbat care se pretuieste pe sine, ca si pe femeile din viata sa.
Statutul de "nou" e , totusi, o scuza jenanta...


Cel mai probabil din cauza asta sunt singurul barbat de la sectiunea barbati liwlol.gif

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tudor1
postare Jun 20 2010, 10:11 PM
Postare #16


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 45
Inscris la: 17-June 10
Din: Constanta
Membru nr.: 156,774



QUOTE(ruxy @ Jun 20 2010, 10:00 PM) *
Atunci as putea sa o fac, caci din limbajul meu, lipsesc cu desavarsire astfel de cuvinte, numai ca am sa ma abtin deoarece nu-mi sta in caracter, ma refeream strict la articol, nici nu mi-am imaginat ca dvs. sunteti persoana care l-ati scris, tinand cont ca v-am admirat cateva postari zilele acestea...am sa incerc sa iau cuvantul " cata " ca pe ceva spus in gluma...va doresc numai bine si activitate frumoasa pe acest forum trandafir.gif


Incep sa ma prind. Pe forumul asta se vorbeste un pic mai oficial, o sa incerc sa ma ridic la standardele impuse aici si o sa-mi controlez limbajul pe cat posibil. Articolul nu era scris pentru forumul asta, e de fapt cam unic in materie de limbaj, majoritatea fiind de o decenta rara, zic eu.
Cuvantul "cata" chiar a fost scris in gluma si trebuia luat ca atare, macar de persoanele la care faceam referire.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Claudia Elena
postare Jun 20 2010, 10:12 PM
Postare #17


Mami de Simina
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 12,512
Inscris la: 11-December 07
Membru nr.: 11,074



QUOTE(Tudor1 @ Jun 20 2010, 10:07 PM) *
Cel mai probabil din cauza asta sunt singurul barbat de la sectiunea barbati liwlol.gif

Pai marea majoritate a barbatilor au indeletniciri serioase, nu stau la povesti cu "catzele" liwlol.gif In al doilea rand, dupa maturitatea de care ai dat dovada, ma indoiesc ca ai ajuns la etapa de BARBAT...


--------------------


"Un prieten adevarat te iubeste chiar si atunci cand te cunoaste."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tudor1
postare Jun 20 2010, 10:17 PM
Postare #18


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 45
Inscris la: 17-June 10
Din: Constanta
Membru nr.: 156,774



QUOTE(Claudia Elena @ Jun 20 2010, 10:12 PM) *
Pai marea majoritate a barbatilor au indeletniciri serioase, nu stau la povesti cu "catzele" liwlol.gif In al doilea rand, dupa maturitatea de care ai dat dovada, ma indoiesc ca ai ajuns la etapa de BARBAT...


E 23:15. Ce indeletniciri serioase are sotul tau in momentul asta?smile.gif Nu am avut ocazia sa-mi arat maturitatea, am stat sa fac analiza pe text cu stimatele. Eu zic ca te pripesti in concluzii considerandu-ma un mic boboc, poate ar trebui sa-ti masori si tu intr-un fel vorbele, sau ai putea sa nu ti le mai exprimi deloc si subiectul s-ar putea incheia pe loc. wink.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Claudia Elena
postare Jun 20 2010, 10:38 PM
Postare #19


Mami de Simina
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 12,512
Inscris la: 11-December 07
Membru nr.: 11,074



QUOTE(Tudor1 @ Jun 20 2010, 10:17 PM) *
E 23:15. Ce indeletniciri serioase are sotul tau in momentul asta?smile.gif Nu am avut ocazia sa-mi arat maturitatea, am stat sa fac analiza pe text cu stimatele. Eu zic ca te pripesti in concluzii considerandu-ma un mic boboc, poate ar trebui sa-ti masori si tu intr-un fel vorbele, sau ai putea sa nu ti le mai exprimi deloc si subiectul s-ar putea incheia pe loc. wink.gif

Uite ca suntem de acord macar intr-o privinta smile.gif O sa inchei discutia aici, numai bine iti doresc!


--------------------


"Un prieten adevarat te iubeste chiar si atunci cand te cunoaste."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mih@ela
postare Jun 20 2010, 10:59 PM
Postare #20


MY BLUE SKY
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,520
Inscris la: 14-February 07
Din: .
Membru nr.: 2,096



QUOTE(Tudor1 @ Jun 20 2010, 10:17 PM) *
E 23:15. Ce indeletniciri serioase are sotul tau in momentul asta?smile.gif Nu am avut ocazia sa-mi arat maturitatea, am stat sa fac analiza pe text cu stimatele. Eu zic ca te pripesti in concluzii considerandu-ma un mic boboc, poate ar trebui sa-ti masori si tu intr-un fel vorbele, sau ai putea sa nu ti le mai exprimi deloc si subiectul s-ar putea incheia pe loc. wink.gif

Eu sunt sigură ca nu ești tocmai nou in forum,de ți-ai permis să vii cu apelativul "cațe".. wink.gif
Cât despre articol,ai cam dat-o-n bară,imi pare rău.

Aceasta postare a fost editata de Mih@ela: Jun 20 2010, 11:05 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

4 Pagini V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 19th April 2024 - 04:53 PM