Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

8 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Aveti Fantezii Legate De Sex?considerati Ca O Buna Comunicare Cu Partenerul Aduce Armonie In Viata De Cuplu?
georgeta23
postare Mar 27 2008, 05:46 PM
Postare #21


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,320
Inscris la: 28-February 07
Din: craiova
Membru nr.: 2,377



HMMMMM.. nu prea stiu ce sa iti spun... trebuie sa ii explici cat sti tu de frumos ca esti inca tanara si ca ai nevoie de asa ceva, sincer nu mi se pare normal, si noi am fc pauza din luna a 7-a pana can a avut copilul 6 sapt.. mai mult nu am rezistat biggrin.gif


--------------------




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CLAU_DITZA23
postare Mar 27 2008, 05:47 PM
Postare #22


MIHAI&GABRIEL
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 12,313
Inscris la: 15-February 07
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 2,119



QUOTE(Roly @ Mar 27 2008, 05:42 PM) *
Dragele mele, voi vorbiti de fantezii???? .... ce spuneti de sotul meu...30 ani, care nu a facut cu mine nici dragoste nici sex(ca sa fie clar) de cand eram insarcinata in luna a VII-a, copilul are acum 9 luni de fapt face noua luni peste doua zile... ce parere aveti de asta? Initial nici eu nu mi-am pus intrebari ...copil mic in casa...multa grija multa oboseala...mai zilele trecute i-am spus ca nu mi-se pare normal ca un barbat de varsta lui sa nu aiba activitate sexuala...raspunsul? poate il stiti voi ca eu am avut parte de o liniste totala...

NU VREAU SA TE SUPAR DAR PARE A AVEA PE ALTA sad.gif


--------------------

Mai bine sa invat din ce am facut,de cat sa regret ce as fi putut sa fac si n-am facut...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CLAU_DITZA23
postare Mar 27 2008, 05:53 PM
Postare #23


MIHAI&GABRIEL
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 12,313
Inscris la: 15-February 07
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 2,119



QUOTE(nini @ Mar 27 2008, 02:10 PM) *
Fetelor, cred ca sexul in trei este o fantezie comuna a tuturor barbatilor ,si sotul meu viseaza la asta,sper sa ramina la stadiul acesta.In dormitorul nostru sunt deschisa la orice fantezie ,dar nu sunt de acord cu realizarea acestora "in afara".

ADICA FACI SI SEX ORAL SI ANAL DE TOATE,DE TOATE ohmy.gif smile.gif


--------------------

Mai bine sa invat din ce am facut,de cat sa regret ce as fi putut sa fac si n-am facut...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roly
postare Mar 27 2008, 05:54 PM
Postare #24


Junior
*

Grup: Members
Postari: 5
Inscris la: 28-September 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 7,271




QUOTE(Claudia Elena @ Mar 27 2008, 07:45 PM) *
Nu vreau sa fiu pesimista, dar ori are o problema medicala de care tu nu stii, ori are pe altcineva...


Sa sti ca m-am gandit si eu la asta... de inselat nu cred ca ma inseala ca nu prea are cand ii cunosc programul de la servici si in general nu intarzie iar cu problema medicala ...hm!!! nici asta nu prea cred... ma gandeam...sti cum sunt femeile...poate nu i-am dat eu atentie... poate nu ma mai place ca mai am inca cateva kg in plus...cine stie...ca el este complet mut..si sincer chiar imi este jena sa ma iau tot timpul de el pe subiectul asta...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
meaw_ela
postare Mar 27 2008, 06:03 PM
Postare #25


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,306
Inscris la: 3-April 07
Din: Toronto
Membru nr.: 3,020



QUOTE(Roly @ Mar 27 2008, 10:54 AM) *
Sa sti ca m-am gandit si eu la asta... de inselat nu cred ca ma inseala ca nu prea are cand ii cunosc programul de la servici si in general nu intarzie iar cu problema medicala ...hm!!! nici asta nu prea cred... ma gandeam...sti cum sunt femeile...poate nu i-am dat eu atentie... poate nu ma mai place ca mai am inca cateva kg in plus...cine stie...ca el este complet mut..si sincer chiar imi este jena sa ma iau tot timpul de el pe subiectul asta...

EU TE SFATUIESC SA IEI COMANDA SI SA TE ARANJEZI FRUMOS (LENJERIE-CEVA FISHNET) INTR-O SEARA DUPA CE DOARME BEBICUL SI SA-L ASTEPTZI IN PAT ASA.. CU LUMANARI SI MUZICA.. dOAR NU O SA ZICA NU.!!!... DACA PANA ACUM NU A DAT SEMNE DE INTERES ESTE POATE PENTRU CA TE LASA PE TINE SA FII TU GATA, RELAXATA DUPA ATATA DADACIT...SA FII SIGURA CA ASTA E !... iTI DORESC SUCCES! trandafir.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roly
postare Mar 27 2008, 06:10 PM
Postare #26


Junior
*

Grup: Members
Postari: 5
Inscris la: 28-September 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 7,271



Mersic...o sa incerc si asta poate merge...va tin la curent.Pup

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
monikutz
postare Mar 28 2008, 10:00 AM
Postare #27


Junior
*

Grup: Members
Postari: 19
Inscris la: 5-March 08
Din: bucuresti
Membru nr.: 16,882



QUOTE(Adina @ Mar 26 2008, 11:34 PM) *
In cazul asta, prietenul meu da dovada de curaj aproape zilnic.. rolleyes.gif laugh.gif

eu nu vb cu partenerul meu despre asa ceva...imi este f rusine,mie imi este teama si frik sa i spun si ce am pe suflet cateodata,mai bine plang in fiecare zi si tin in mine. nu st d ce nu pot sa vb cu el despre orice,mai ales ca abia ne-am casatorit si vom avea si un bebelus,eu nu pot sa vb cu el despre aproape nimik.va rog dati-mi si mie cateva sfaturi.mercy
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Mar 28 2008, 10:06 AM
Postare #28


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(monikutz @ Mar 28 2008, 10:00 AM) *
eu nu vb cu partenerul meu despre asa ceva...imi este f rusine,mie imi este teama si frik sa i spun si ce am pe suflet cateodata,mai bine plang in fiecare zi si tin in mine. nu st d ce nu pot sa vb cu el despre orice,mai ales ca abia ne-am casatorit si vom avea si un bebelus,eu nu pot sa vb cu el despre aproape nimik.va rog dati-mi si mie cateva sfaturi.mercy

Eu cred ca trebuie sa iti faci curaj...fara doar si poate, lipsa de comunicare in cuplu, poate duce la blocaje iremediabile, si daca nu acum , cand dragostea e mai la inceput sa zic asa...mai tarziu cu siguranta...nu iti ia capul nimeni, nu ai de ce sa iti fie rusine, nu tine nimic inchis in tine, ca te imbolnavesti si nu stii de ce...fa o cafea(ceai), aseaza-te aproape de el, tine-l de mana, si chiar de nu-l poti privi la inceput in ochi, fa-o incet...asa cum poti, dar fa-o...spune-i tot ce ai pe suflet, te vei elibera, si vei privi viata cu alti ochi...fi stapana pe tine...fi constienta de tine...vei fi mama copilului lui, de ce te temi?...incearca cat mai repede posibil si vorbeste-i despre ce simti nevoia sa-i vorbesti....nu plange ca faci mult rau copilului, iar el nu va stii niciodata ce e cu trairile tale, daca nu-l vei lasa sa afle partners.gif tzuc.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Adina
postare Mar 28 2008, 10:23 AM
Postare #29


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,644
Inscris la: 26-July 07
Din: Constanta
Membru nr.: 5,472



Monikutz, de ce iti este frica? Crezi ca va reactiona negativ? Ca nu va avea rabdare sa asculte?
Sa stii ca si barbatilor le place sa vorbeasca si sa barfeasca, contrar opiniei generale. tongue.gif
Nu-l lua deodata cu confesiuni adanci, ci cu lucruri marunte, povesteste-i o intamplare care te-a afectat intr-un fel sau altul, si spune-i ca e prima persoana careia ii povestesti, cu siguranta se va simti flatat si incantat ca ai incredere in el.
Asa cum a spus si Rux, acum sunteti la inceput si lucrurile se pot "modela". Nu lasa timpul sa treaca fara sa rezolvi problemele pentru ca va fi mult mai greu mai tarziu.


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
monikutz
postare Mar 28 2008, 11:03 AM
Postare #30


Junior
*

Grup: Members
Postari: 19
Inscris la: 5-March 08
Din: bucuresti
Membru nr.: 16,882



QUOTE(Adina @ Mar 28 2008, 10:23 AM) *
Monikutz, de ce iti este frica? Crezi ca va reactiona negativ? Ca nu va avea rabdare sa asculte?
Sa stii ca si barbatilor le place sa vorbeasca si sa barfeasca, contrar opiniei generale. tongue.gif
Nu-l lua deodata cu confesiuni adanci, ci cu lucruri marunte, povesteste-i o intamplare care te-a afectat intr-un fel sau altul, si spune-i ca e prima persoana careia ii povestesti, cu siguranta se va simti flatat si incantat ca ai incredere in el.
Asa cum a spus si Rux, acum sunteti la inceput si lucrurile se pot "modela". Nu lasa timpul sa treaca fara sa rezolvi problemele pentru ca va fi mult mai greu mai tarziu.

feteleor...rux si adina ...imi este frika poate de faptul ca dak o sa ma paraseasca,dak nu o sa ma asculte...suntem impreuna de 2 ani si cateva luni...de un an si ceva ne-am mutat impreuna si stam cu mama lui ,la inceput totul era frumos ,dar sa spulberat intr-o clipa . eu sunt genul de fata decat sa iti spun ce ma deranjeaza la tine si ce nu imi convine ,mai bine ma inchid in mine si plang singura.el este o persoana mai rece ,pot sa zic f rece, nu prea i place sa discutam despre noi sau despre relatia noasta cum decurge sau cum am vrea sa fie.dak face acest lucru ,se lasa cu cearta si scandal.am incercat de cateva ori si ne-am certat.si de aceea imi este frica sa mai vb cu el.alta chestie e ca decat sa discut cu el si sa ne intrebe mama

(soacra) de ce ne certam sau nu mai st ce ,nu imi mai vine sa mai vb.nu am prietene si nu am cui sa povestesc ce am pe suflet.el imi spune repede ,de ce l-am acceptat dak nu imi convine cum e? ca la inceput tot asa era.dar nu e adev. la inceput cand nu locuiam impreuna nu era asa,ara dulce si i puteam povesti despre orice.dak ma va parasi si imi va lua copilul ,ca eu nu am cu ce sa il cresc ,si nu am unde sa ma duc.de asta imi e frika sa vb cu el.poate este si lipsa de incredere intre noi .el renunta repede la mine,si eu nu am cui sa i povestesc ,nu are cine sa imi dea sfaturi.de bebe ce sa spun an 6 luni si jum. si e baietel,sunt f fericita ca il am,dar el nici nu are rabdare sa il asculte cum misca .nu st ce sa mai zic , decat ca va multumesc mult ca mi-ati raspuns.eu sunt la calc toata ziua si astept raspuns si sfaturi de la voi.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

8 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 04:03 PM