Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

136 Pagini V  « < 4 5 6 7 8 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Robert Fabian, ...binecuvantarea familiei noastre....
ella.iasi
postare Oct 15 2009, 01:31 PM
Postare #51


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,404
Inscris la: 13-May 09
Din: IASI
Membru nr.: 89,633



SUPERBE POZELE CU FABIAN SI CU VOI............INTRADEVAR O FAMILIE FERICITA SI IMPLINITA



--------------------




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninina
postare Oct 15 2009, 03:50 PM
Postare #52


...sunt fericita alaturi de iubitii mei...
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 13,885
Inscris la: 11-September 08
Membru nr.: 37,208



QUOTE(Sara1 @ Oct 14 2009, 06:32 PM) *
Bine ati venit acasa, copii cu copilas! Sunteti frumosi si tare dragi mie Deci, de la Demis -Gabriel, la Robert-Fabian? Majora schimbarea! Bafta multa in acomodare, iti uirez sa fie un mare mincacios si ca sfat-incearca sa dormi odata cu el. Viata alaturi de el, ti se va parea mult mai frumoasa daca vei fii odihnita! Pupici minunatei treimi! trandafir.gif pentru mami!

partners.gif ....da tot asa am facut schimbari pana in ultima clipa.....
..multumesc..... partners.gif ...si multumesc si pt sfat.... partners.gif

QUOTE(Alondra @ Oct 14 2009, 06:44 PM) *
Bine-ai venit micutule Fabian!
Felicitari mami inca odata pt o familie asa frumoasa, toti trei niste mumosi! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif


Ramona draga....dragutza mea...cea care ai fost din prima clipa cand am intrat pe forum pana acum...cea care m-ai adugat in listutza de aspirante....iti multumesc pt tot.... trandafir.gif
QUOTE(meaw_ela @ Oct 14 2009, 07:15 PM) *
Fori de la noi pentru o familie frumoasa si dragastoasa!!!
Bine ai venit acasa ROBERT FABIAN ! Sa le colorezi viatza parintzilor tai minunatzi , sa le-o umpli de bucurii cu succesele tale si sa ai parte de noroc si dragoste intotdeauna frumos mic!!! rolleyes.gif partners.gif

Felicitari taticului pentru aranjamente, flori si poze.!!!.LOL! Am si eu cu Niko in aceeasi pozitie- atata dragoste si grija emanati! partners.gif Tu frumoasa mamica aratzi fenomenal- ce sa te mai sfatuiesc sa te incingi la mijloc ca nu-ti trebuie. Apa multa sa bei sau ceai ca trece si la el prin lapte. Orice sfat ai nevoie nu ezita sa intrebi- sunt sigura ca instinctiv faci tot ce trebuie dar noi vrem sa ajutam si cand nu este nevoie! :rolleyes:Dormi cand doarme si el...Of. as vrea sa fiu langa tine sa -ti fiu de ajutor... milioane de pupici zboara catre voi cu mare viteza!!!!

Ela...ce cuvinte pline de farmec.....
...esti deosebita...cuvintele tale ung sufeltul omului.....
..te imbratise si te pupik si pe tine...si pe puiutii cei mici... trandafir.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare Oct 15 2009, 04:05 PM
Postare #53


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



QUOTE(ninina @ Oct 15 2009, 12:55 PM) *
Merci Diana.....
...da a trecut timpul asa repede.....muream de frica acum o saptamana....incercam sa fiu tare....dar imi era o teama de nastere....dar am scapat....si sunt super fericita... trandafir.gif
...deci imi dai fata nora....daca e frumos bebe meu... hug.gif

Se vede ca esti super fericita partners.gif Fata eu ti-o dau cu drag, doar ca trebuie sa te rafuiesti...cu Sara pentru ea. biggrin.gif Cum daca e frumos bebe tau??? doh.gif E SUPERB!! love1.gif
Alte poze???

Aceasta postare a fost editata de dyana: Oct 15 2009, 04:06 PM


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ralucastef
postare Oct 15 2009, 04:50 PM
Postare #54


mami lui gabriel si christian
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,342
Inscris la: 29-May 08
Din: suceava/paris
Membru nr.: 24,787




FELICITARI NININA CA A-TI VENIT ACASA
sunteti tare frumosi si dragi mie
mii de pupici


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninina
postare Oct 16 2009, 12:39 PM
Postare #55


...sunt fericita alaturi de iubitii mei...
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 13,885
Inscris la: 11-September 08
Membru nr.: 37,208



QUOTE(oana.c @ Oct 14 2009, 08:06 PM) *
trandafir.gif [i][b][size=3]draga ninina,

felicitari inca o data pentru minunea care a aparut in viata voastra, intradevar era lucrul care lipsea din poza familiei voastre, acum imaginea e completa...... se vede........se simte ca sunteti cu adevarat fericiti.

Multumesc Oana....
...de abia astept sa te vad si pe tine cu puiul in brate..mai ai tare putin.... partners.gif

QUOTE(ssimmona @ Oct 14 2009, 08:14 PM) *
Buna seara, dragii mei! cat ma bucur sa va vad! super.gif
M-au cuprins o multime de emotii, avand in vedere ca te cunosc inca de pe vremea cand eram colege la VSFM rolleyes.gif ... incredibil de repede trece timpul ... la fel de repede vor creste si copiii mari anima1.gif ... si curand imi voi cunoaste si eu bebelusul wub.gif ....
Feicitari din suflet! indrept catre voi o multime de ganduri frumoase si toate urarile de bine! oFloare.gif
Bisous de Paris! tzuc.gif

Simona mea draga....acum te asteptam pe tine sa-ti vedem puiul.....mai ai si tu asa putin......
...cat despre faptul ca e baiat......hmmmmmmmm....nu il dau pe toate fetele din lume.....e asa dulce si scump ...de numai pot de dragul lui.....
...o sa vezi si tu ca peste putin timp ai sa-mi dai dreptate......desi parca imi venea sa.i zic printesa lui mami.... laugh.gif laugh.gif ...imi doresc tare mult sa ne intalnim...daca ajung la MAdrid sigur te anunt sa ne vedem.....sotul chiar azi a plecat,,,dar noi suntem prea mici ca sa plecam.....dar mai incolo poate ajungem....
....saracina usoara in continuare.....si nastere usoara......


QUOTE(fatma @ Oct 14 2009, 09:16 PM) *
trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
sa va traiasca ninina sa va bucurati de ingerasul vostru...... trandafir.gif


...multumesc FAtma frumoasa mea....
....si un pupik mare la Melek.... hug.gif
QUOTE(gabrielle2003 @ Oct 14 2009, 09:19 PM) *
ninia sunteti...........SUPERBI!
Ma bucur sa va vad pe toti trei
suntei o familie fericita si implinita
ROBERT-FABAIN sa va aduca numai bucurii si tot ce e e frumos1
suntem alaturi de voi!


Multumesc GAbi...intodeauna ai fost alaturi de mine....si iti multumesc..... hug.gif
QUOTE(simina_ana @ Oct 14 2009, 11:16 PM) *
SUNTETI DE VIS!!!!
SI STIU CA FABIAN VA FI LA FEL CA VOI!!! E DEJA VEDETA AICI PE FORUM SI TOTI IL IUBIM....ASA CUM TE IUBIM PE TINE....MAMICA DRAGA!!!!
TOT BINELE DIN LUME VI-L DORESC!!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

vedeta???? liwlol.gif ...daca ar sti el.....m-ar tine noptile treaza.....de mandru ce ar fi liwlol.gif liwlol.gif ....si noi te iubim draga mea...si primeste un pupik mare de la FAbian....


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninina
postare Oct 16 2009, 12:43 PM
Postare #56


...sunt fericita alaturi de iubitii mei...
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 13,885
Inscris la: 11-September 08
Membru nr.: 37,208



QUOTE(nalya @ Oct 14 2009, 11:22 PM) *
ninina draga mea,sa sti ca nu m-am saturat sa va privesc...
MAI VREAU POZE,sunteti asa de frumosi
si bebe e atat de dulce wub.gif

partners.gif hug.gif ....da....pozeeee...e greu sa-l prin pe puiul meu treaz,,,,eventual cand are noaptea colici liwlol.gif
...dar fi sigura ca va tin la curent cu evolutia lui.....
...tot vreau sa.i prin zambetul dar din cauza blitului se straba liwlol.gif

QUOTE(Mikaell @ Oct 15 2009, 12:27 AM) *
Felicitari inca odata ,draga ninina!!! eusa_clap.gif Ai dat viata la o minune de ingeras!!!Sa va traiasca si sa va bucurati de el si DD sa va dea multa sanatate si fericire!!! floare2.gif

MUltumesc Mikaell hug.gif ....sanatatea e cea mai importanta....

QUOTE(EMY2000 @ Oct 15 2009, 11:19 AM) *
felicitari draga mea ninia.ai un ingeras superb.ce mai terce timpul asta ...parca mai ieri erai pe topicul vreau sa fiu mami...si uite ca azi ni-l prezinti deja pe cavalerul tau frumos.sa va traiasca si sa fiti fericiti. wub.gif tzuc.gif

...da trece timpul tare repede...nici mie nu imi vine sa cred....
..parca mai ieri ma bucuram ca am ramas insarcinata....

QUOTE(hellena09 @ Oct 15 2009, 11:47 AM) *
Doamne, Irina, ce puiuc dulce dulce ai! love1.gif
Va pupam de milioane de ori! hug.gif

hug.gif multumim ...si noi te pupam de miliarde de ori tongue.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninina
postare Oct 16 2009, 12:47 PM
Postare #57


...sunt fericita alaturi de iubitii mei...
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 13,885
Inscris la: 11-September 08
Membru nr.: 37,208



QUOTE(Mih@ela @ Oct 14 2009, 07:37 PM) *
Felicitari,mami ninina!!!! trandafir.gif Sa raiasca sanatos Robert,sa va umple viata numai cu bucurii!
Oricand,de un sfat de ai nevoie,nu ezita si cheama-ne! notworthy.gif trandafir.gif trandafir.gif

...multumesc...sigur c am nevoie de sfaturi...ca sunt incepatoare.....si ma bucur ca va am...si va cunosc... partners.gif

QUOTE(ella.iasi @ Oct 15 2009, 01:31 PM) *
SUPERBE POZELE CU FABIAN SI CU VOI............INTRADEVAR O FAMILIE FERICITA SI IMPLINITA


Ella multumim....astept cu nerabdare sa-l vad si pe puiul tau..... partners.gif
QUOTE(dyana @ Oct 15 2009, 04:05 PM) *
Se vede ca esti super fericita partners.gif Fata eu ti-o dau cu drag, doar ca trebuie sa te rafuiesti...cu Sara pentru ea. biggrin.gif Cum daca e frumos bebe tau??? doh.gif E SUPERB!! love1.gif
Alte poze???

partners.gif ...alte poze....hmmm cam greu cu bebe meu care doarme incontinu.... laugh.gif
...ma chinui sa prin un zambet ca e tare zambaret....dar cand aude apartul se schimba repede... laugh.gif
...cu SAra????...nustiu daca reusesc...are doua comori tare faine........si o sa trebuiasca sa stau la coada..... liwlol.gif

QUOTE(ralucastef @ Oct 15 2009, 04:50 PM) *
FELICITARI NININA CA A-TI VENIT ACASA
sunteti tare frumosi si dragi mie
mii de pupici

hug.gif ..multumesc Raluca....
pupik hug.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Theo
postare Oct 16 2009, 01:20 PM
Postare #58


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,529
Inscris la: 6-September 07
Din: C-ta=Verona
Membru nr.: 6,321



QUOTE(ninina @ Oct 14 2009, 05:01 PM) *
partners.gif partners.gif
Theo....ma simnt bine...incerc sa am grija la mancare....ca sa nu aibe bebe colici.....in spital in doua nopti saracu s.a cam chinuit...ca am facut o prostie...am mancat ce nu trebuia desi putin...dar degebea....
...bebe e bine si sanatos...desi micut...ca toate hainele ii sunt mari....fiind doar de 2500...dar e sanatos...nu sta cu capul in loc deloc..cand intr-o parte cand in alta...e asa voios....cand imi aude vocea sa il vezi ce bucurie e pe el....
...e super mirosul de bebelus... partners.gif
..pup si eu pe printesa mica.... partners.gif

Cat ma bucur ca sunteti bine,asta-i tot ce conteaza.Sti,eu am baut lapte de capra pe toata perioada alaptarii,acum nu stiu daca beneficiile laptelui de capra au dat roade sau pur si simplu Monica a fost mai rezistenta dar nu a avut deloc colici si nici pb.de digestie,daca vei vrea sa incerci si tu,eu ti-l recomand cu toata caldura.
Privesc cu atata drag fiecare fotografie postata si sunteti atat de frumosi si de fericiti,se citeste pe chipul vostru bucuria.
Imi sunteti atat de dragi hug.gif

Aceasta postare a fost editata de Theo: Oct 16 2009, 01:20 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninina
postare Oct 16 2009, 01:51 PM
Postare #59


...sunt fericita alaturi de iubitii mei...
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 13,885
Inscris la: 11-September 08
Membru nr.: 37,208



QUOTE(Theo @ Oct 16 2009, 01:20 PM) *
Cat ma bucur ca sunteti bine,asta-i tot ce conteaza.Sti,eu am baut lapte de capra pe toata perioada alaptarii,acum nu stiu daca beneficiile laptelui de capra au dat roade sau pur si simplu Monica a fost mai rezistenta dar nu a avut deloc colici si nici pb.de digestie,daca vei vrea sa incerci si tu,eu ti-l recomand cu toata caldura.
Privesc cu atata drag fiecare fotografie postata si sunteti atat de frumosi si de fericiti,se citeste pe chipul vostru bucuria.
Imi sunteti atat de dragi hug.gif

...multumesc de recomandare.....nu am mancat niciodata lapte de capra...nici nu stiu daca imi place....
.....este vina mea..ca FAbian a avut colici...ca am mancat pere..care si pe noi ne deranjeaza la stomac......pofta....hmmmmmmm.....ce sa fac.....
...dar sper sa fi invatat lectia....
....multumesc draga mea...si voi suntei o familie super frumoasa cu o printesa pe masura.... trandafir.gif hug.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Theo
postare Oct 16 2009, 01:59 PM
Postare #60


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,529
Inscris la: 6-September 07
Din: C-ta=Verona
Membru nr.: 6,321



QUOTE(ninina @ Oct 16 2009, 01:51 PM) *
...multumesc de recomandare.....nu am mancat niciodata lapte de capra...nici nu stiu daca imi place....
.....este vina mea..ca FAbian a avut colici...ca am mancat pere..care si pe noi ne deranjeaza la stomac......pofta....hmmmmmmm.....ce sa fac.....
...dar sper sa fi invatat lectia....
....multumesc draga mea...si voi suntei o familie super frumoasa cu o printesa pe masura.... trandafir.gif hug.gif

Draga mea,nu-i deloc vina ta,sa numai zici asa ceva,pur si simplu asa a fost sa fie si ai invatat din asta,doar din greseli invatam.
Un pupic mic si delicat lui Fabian si tie ,Ninina o imbratisare tzuc.gif hug.gif

Aceasta postare a fost editata de Theo: Oct 16 2009, 01:59 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

136 Pagini V  « < 4 5 6 7 8 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 01:12 AM