Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

> In Amintirea Ingerasilor Ce Au Plecat Prea Devreme, branca ursului
elena irimia
postare Dec 26 2010, 03:38 PM
Postare #1


Junior
*

Grup: Members
Postari: 2
Inscris la: 26-December 10
Membru nr.: 207,836



povestea mea consider ca e cea mai trista!am pierdut 2 sarcini una de 22 sapt si una de 8 sapt in 2009.in 2010 in iunie am ramas iar insarcinata dar din neglijenta doctorilor de aici din spania in 10 decembrie la 24 sapt am nascut un baietel de 615 grame care a trait 36 de ore.nu cred ca exista ceva mai cumplit decat sa ti vezi bebelusul mort.numai cine a trecut prin asa ceva poate sa inteleaga durerea unei mame vazand si copilul mort.am uitat sa va spun ceva f important ca am 42 ani si sunt casatorita aici in spania de 5 ani cu un barbat nemaipomenit din algeria.ce sa va mai spun?ca durerea care o simt nu are nici o alinare?dar dumnezeul mia dat o forta incredibila si o sa lupt din nou pana in ultima clipa.vreau sa va spun tuturor femeilor ca speranta moare ultima si ca trebuie sa avem incredere in d-zeu!eu cred ca am ramas insarcinata datorita tincturii BRANCA URSULUI care o recomand tuturor femeilor.sau pastile eu am luat o luna de zile si am ramas gravida!!probabil ca multa lume ma va judeca ca la varsta mea nu ar trebui sa mai vreau copil dar va rog sa nu ma judecati ca in momentul in care ai un barbat minunat si o familie exista un gol care numai un copil il umple!va pup pe toate si aveti incredere ca d-zeu stie ce face si are grija de toata lumea,si nu uitati ca pastilele si tinctura branca ursului face minuni
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post



Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 05:44 PM