Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

2 Pagini V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Celine Dion A Născut Gemeni, uraaa
anku
postare Oct 24 2010, 10:49 PM
Postare #1


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



Cântăreața canadiană Celine Dion a dat naștere sâmbătă, într-un spital din statul american Florida, la doi băieți gemeni, a anunțat un reprezentant al artistei, anunță cnn.com.

În urmă cu o săptămână, artista a fost internată de urgență din cauza faptului că nu se simțea prea bine. Celine Dion, în vârstă de 42 de ani, a născut ieri prematur, prin cezariană, puțin după ora 11.00. Gemenii vor petrece următoarele zile în incubator.

Cântăreața canadiană și soțul ei Rene Angelil mai au și un băiat în vârstă de 9 ani.

"Celine, Rene și fiul lor Rene-Charles sunt încântați", a declarat un reprezentant al artistei pentru revista People, prima care a publicat știrea. Acesta a adăugat: "Celine se odihnește acum și ea și soțul ei intenționează să discute despre numele copiilor atunci când se va trezi", a mai spus reprezentantul ei.


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Oct 25 2010, 02:22 AM
Postare #2


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



Felicitari la mamica, bun venit micutilor...o ador pe Celine ...e un inger de femeie! trandafir.gif


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
natsandrea
postare Oct 25 2010, 11:08 AM
Postare #3


mami de printesa Andra
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,565
Inscris la: 20-March 09
Din: Baia Mare
Membru nr.: 80,151



eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mia22_ro
postare Oct 28 2010, 02:49 PM
Postare #4


MAMI DE NATALIA-REBEKA
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,662
Inscris la: 10-January 09
Din: ROMANIA
Membru nr.: 63,850




QUOTE(anku @ Oct 24 2010, 11:49 PM) *
Cântăreața canadiană Celine Dion a dat naștere sâmbătă, într-un spital din statul american Florida, la doi băieți gemeni, a anunțat un reprezentant al artistei, anunță cnn.com.

În urmă cu o săptămână, artista a fost internată de urgență din cauza faptului că nu se simțea prea bine. Celine Dion, în vârstă de 42 de ani, a născut ieri prematur, prin cezariană, puțin după ora 11.00. Gemenii vor petrece următoarele zile în incubator.

Cântăreața canadiană și soțul ei Rene Angelil mai au și un băiat în vârstă de 9 ani.

"Celine, Rene și fiul lor Rene-Charles sunt încântați", a declarat un reprezentant al artistei pentru revista People, prima care a publicat știrea. Acesta a adăugat: "Celine se odihnește acum și ea și soțul ei intenționează să discute despre numele copiilor atunci când se va trezi", a mai spus reprezentantul ei.


pai 9 luni nu au avut timp sa se gandeasca la nume unsure.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anku
postare Nov 29 2010, 10:21 AM
Postare #5


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



QUOTE(mia22_ro @ Oct 28 2010, 01:49 PM) *
pai 9 luni nu au avut timp sa se gandeasca la nume unsure.gif

pai probabil ca sunt supersticiosi ...sa nu aleaga numele copiilor inainte de nastere
nici eu nu am spus numele lui Darius pana la nastere....


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anku
postare Nov 29 2010, 10:21 AM
Postare #6


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



QUOTE(USA @ Oct 25 2010, 01:22 AM) *
Felicitari la mamica, bun venit micutilor...o ador pe Celine ...e un inger de femeie! trandafir.gif

si eu o ador!!!


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Nov 29 2010, 05:14 PM
Postare #7


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



Puiutii se numesc...Eddy si Nelson....
Eddy Marnay, este producatorul primelor 5 hituri ale cantaretei si este considerat de ea, ca si un tata..de aici si inspiratia lor de a pune numele de Eddy la unul din baieti...
Iar, Nelson...asa cum poate banuiti....vine de la Nelson Mandela..Celine, a intalnit pe Nelson Mandela, la inceputul carierei ei intr-un tur in Sud Africa.....acea intalnire a avut un impact puternica asupra cantaretei...a fost uimita si impresionat de cat de uman si realistic este Nelson Mandela....legatura dintre ei, a ramas permanent o legatura deosebita....asa ca...Nelson se cheama bb doi....
Celine si Rene, isi doresc ca puii lor sa fie inspiratii in viata de numele ce le poarta, ptr ca sunt nume alese de la personalitati cu mare renume in viata lor si a tuturora....

Informatii preluate din revista People


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alina16carmen
postare Nov 29 2010, 08:28 PM
Postare #8


mami de 3 ingerasi Daria, Dragos si Tudor
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,375
Inscris la: 5-January 09
Din: Arges
Membru nr.: 62,607



si eu sunt o fana a celinei! si pe deasupra voi naste si eu in mai gemeni. nici eu nu le-am ales numele pt ca nu stiu inca ce sex vor avea si nici inspiratie nu am. paote dupa ce ii voi naste voi simti ce nume li se potrivesc!


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anku
postare Nov 29 2010, 10:27 PM
Postare #9


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



QUOTE(USA @ Nov 29 2010, 04:14 PM) *
Puiutii se numesc...Eddy si Nelson....
Eddy Marnay, este producatorul primelor 5 hituri ale cantaretei si este considerat de ea, ca si un tata..de aici si inspiratia lor de a pune numele de Eddy la unul din baieti...
Iar, Nelson...asa cum poate banuiti....vine de la Nelson Mandela..Celine, a intalnit pe Nelson Mandela, la inceputul carierei ei intr-un tur in Sud Africa.....acea intalnire a avut un impact puternica asupra cantaretei...a fost uimita si impresionat de cat de uman si realistic este Nelson Mandela....legatura dintre ei, a ramas permanent o legatura deosebita....asa ca...Nelson se cheama bb doi....
Celine si Rene, isi doresc ca puii lor sa fie inspiratii in viata de numele ce le poarta, ptr ca sunt nume alese de la personalitati cu mare renume in viata lor si a tuturora....

Informatii preluate din revista People

ce frumos!!!
sanatosi sa fie!!!
merci de inf...uite ca nici nu mai gasisem nimic de ei in ziare.... tzuc.gif


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anku
postare Nov 29 2010, 10:29 PM
Postare #10


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



QUOTE(alina16carmen @ Nov 29 2010, 07:28 PM) *
si eu sunt o fana a celinei! si pe deasupra voi naste si eu in mai gemeni. nici eu nu le-am ales numele pt ca nu stiu inca ce sex vor avea si nici inspiratie nu am. paote dupa ce ii voi naste voi simti ce nume li se potrivesc!

sanatosi sa-ti fie bebicii!!!
sa va bucurati de ei!!!
si multa inspiratie la alesul numelor....
eu tind sa cred ca poate si numele joaca un rol in soarta omului....intr-o oarecare masura bineinteles....
tot binele din lume!!! tzuc.gif poopici tie si p burtica!!!


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

2 Pagini V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 02:09 PM