Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

1180 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Mamici De Iulie 2009
Alexandra24
postare Nov 10 2008, 05:35 PM
Postare #21


Junior
*

Grup: Members
Postari: 2
Inscris la: 30-October 08
Membru nr.: 45,660



Buna burtici de iulie 2009 ! Ma numesc alexandra si sunt o graviduta de 6 saptamani si cateva zile ...nasterea bebeului meu este programata pe data de 3 iulie 2009 !

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aleyna32
postare Nov 11 2008, 08:51 AM
Postare #22


Junior
*

Grup: Members
Postari: 19
Inscris la: 5-November 08
Membru nr.: 46,721



QUOTE(Alexandra24 @ Nov 10 2008, 07:35 PM) *
Buna burtici de iulie 2009 ! Ma numesc alexandra si sunt o graviduta de 6 saptamani si cateva zile ...nasterea bebeului meu este programata pe data de 3 iulie 2009 !


Buna Alexandra. Si bebelul meu tot la aceeasi data este programat:). UM a fost pe 26 septembrie. Tinem legatura si facem schimb de impresii si pareri. Pupici
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stefyangro
postare Nov 13 2008, 01:41 AM
Postare #23


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,161
Inscris la: 8-September 08
Din: Bucharest
Membru nr.: 36,794



Buna mamici!
Cum testul a iesit cu 2 liniutze si ultima menstra pe 14 oct, ma primiti si pe mine la voi???


--------------------







  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
madasasa
postare Nov 13 2008, 07:12 AM
Postare #24


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,084
Inscris la: 9-November 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 47,614




QUOTE(Aleyna32 @ Nov 10 2008, 03:38 PM) *
Draga mea, ai mare grija. Daca este extrauterina valoarea HCG scade. Eu sunt trecuta prin asta si stiu. Am ramas doar cu o trompa. Era sa mor pt. ca nu se vedea unde este sarcina. Nu vedeau nimic in uetr dar nici nu o localizau si am stat pana in ultimul moment. M-am dus cu hemoragie interna. Cu ajutorul lui Dumnezeu am scapat si uite ca am ramas iar insarcinata dupa ce credeam ca nu voi mai putea avea copii. Te astept cu vesti. gravida.gif 6+


Buna dimineata, Aleyna

Situatia mea s-a mai complicat;n-am avut timp sa scriu pentru ca am alergat pe la medici. Si acum ma duc sa repet nivelul beta HCG. Cand revin...scriu....Va pup pe toate !!!!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aleyna32
postare Nov 13 2008, 11:19 AM
Postare #25


Junior
*

Grup: Members
Postari: 19
Inscris la: 5-November 08
Membru nr.: 46,721



QUOTE(stefyangro @ Nov 13 2008, 03:41 AM) *
Buna mamici!
Cum testul a iesit cu 2 liniutze si ultima menstra pe 14 oct, ma primiti si pe mine la voi???



Buna dimineata Stefy si bine ai venit printre noi. Bineinteles ca te primim . Felicitari pentru sarcina> Si mie testul mi-a iesit pozitiv cu cateva zile inainte de data cand trebuia sa am menstruatie. Deci testele sunt cocludente destul de devreme. Sanatate si pupici> Tinem legatura
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aleyna32
postare Nov 13 2008, 11:20 AM
Postare #26


Junior
*

Grup: Members
Postari: 19
Inscris la: 5-November 08
Membru nr.: 46,721



QUOTE(madasasa @ Nov 13 2008, 09:12 AM) *
Buna dimineata, Aleyna

Situatia mea s-a mai complicat;n-am avut timp sa scriu pentru ca am alergat pe la medici. Si acum ma duc sa repet nivelul beta HCG. Cand revin...scriu....Va pup pe toate !!!!



Madasasa, dar ce se intampla cu sarcina? Nu ai pierdut-o nu? Spuneai ca s-a oprit din evolutie parca. Tine-ne la curent si ai grija. Te astept cu raspuns. Pupici
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tya
postare Nov 13 2008, 11:42 AM
Postare #27


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 516
Inscris la: 6-November 08
Din: romania/craiova
Membru nr.: 47,016



buna burticilor...am aflat de curand ca si eu sunt gravidutza mare a fost surpriza ca eu nu am crezut ca se ramane gravida asa repede eu am zis sa nu ma mai protejez ca sa raman si eu pana mai pe la anu gravida....... bananab.gif da surpriza am ramas imediat si desi am decat 21 de ani imi doresc foarte mult bebele si dejea simnt ca il iubesc,cred ca sunt gravida in aproape o luna 3 sapt si ceva dar nu stiu sigur o sa va spun zilele astea ca ma duc la medic.mari greturui nu am ceea ce m-a speriat a fot faptul ca atunci cand trebuia sa-mi vina si cateva zile dupa m-a durut burtica si m-am cam speriat dar acum am auzit ca e normal,voi ce ziceti?'astept sa vad si povestile voastre daca aveti acm aceasi varsta de sarcina cu mine.pupici


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aleyna32
postare Nov 13 2008, 12:20 PM
Postare #28


Junior
*

Grup: Members
Postari: 19
Inscris la: 5-November 08
Membru nr.: 46,721



QUOTE(tya @ Nov 13 2008, 01:42 PM) *
buna burticilor...am aflat de curand ca si eu sunt gravidutza mare a fost surpriza ca eu nu am crezut ca se ramane gravida asa repede eu am zis sa nu ma mai protejez ca sa raman si eu pana mai pe la anu gravida....... bananab.gif da surpriza am ramas imediat si desi am decat 21 de ani imi doresc foarte mult bebele si dejea simnt ca il iubesc,cred ca sunt gravida in aproape o luna 3 sapt si ceva dar nu stiu sigur o sa va spun zilele astea ca ma duc la medic.mari greturui nu am ceea ce m-a speriat a fot faptul ca atunci cand trebuia sa-mi vina si cateva zile dupa m-a durut burtica si m-am cam speriat dar acum am auzit ca e normal,voi ce ziceti?'astept sa vad si povestile voastre daca aveti acm aceasi varsta de sarcina cu mine.pupici



Buna Tya, daca nu ai probleme ramai repede insarcinata pentru ca organismul sanatos functioneaza ca un ceas asa ca nu te speria. Felicitari pentru sarcina . Eu am aproape 7 saptamani si sper ca totul sa decurga ok. Mai am un baietel de 3 ani si 4 luni asa ca sper sa nu fie o sarcina diferita. Pastram legatura. Multa sanatate.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
diutza
postare Nov 13 2008, 12:20 PM
Postare #29


just me
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,542
Inscris la: 7-March 08
Din: far, FAR ... away
Membru nr.: 17,099



QUOTE(madasasa @ Nov 13 2008, 07:12 AM) *
Buna dimineata, Aleyna

Situatia mea s-a mai complicat;n-am avut timp sa scriu pentru ca am alergat pe la medici. Si acum ma duc sa repet nivelul beta HCG. Cand revin...scriu....Va pup pe toate !!!!


Of, draga de tine!
Sper ca ne vei scrie ca e totul in regula...
Diutza iti tine pumnii!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alexa21
postare Nov 13 2008, 12:47 PM
Postare #30


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 541
Inscris la: 8-February 08
Din: Dambovita
Membru nr.: 14,475



QUOTE(tya @ Nov 13 2008, 11:42 AM) *
buna burticilor...am aflat de curand ca si eu sunt gravidutza mare a fost surpriza ca eu nu am crezut ca se ramane gravida asa repede eu am zis sa nu ma mai protejez ca sa raman si eu pana mai pe la anu gravida....... bananab.gif da surpriza am ramas imediat si desi am decat 21 de ani imi doresc foarte mult bebele si dejea simnt ca il iubesc,cred ca sunt gravida in aproape o luna 3 sapt si ceva dar nu stiu sigur o sa va spun zilele astea ca ma duc la medic.mari greturui nu am ceea ce m-a speriat a fot faptul ca atunci cand trebuia sa-mi vina si cateva zile dupa m-a durut burtica si m-am cam speriat dar acum am auzit ca e normal,voi ce ziceti?'astept sa vad si povestile voastre daca aveti acm aceasi varsta de sarcina cu mine.pupici

buna,tya!se pare ca suntem cam de o varsta si la ani dar si la bb.eu am crezut ca suntem prea mici inca pentru a ne lauda pe aici .insa daca ai aparut tu,hop si noi! smile.gif
eu am 22 de ani dar spre deosebire de tine eu ma chinui de 2 ani jumate sa am un bb iar in februarie anul aceesta am pierdut primul meu bb.
noi avem aprox. 3 saptamani si maine mergem la medic pt a fi siguri ca de data asta totul va fi bine si vom creste mari.dupa ce vin maine va spun daca e totul ok.sper sa fie.
sa stii ca si pe mine m-a durut burta cand trebuia sa-mi vina si desi stiam ca e ok tot m-am speriat.pe mine ma maidoare putin si acum dar uneori nu mereu.sper maine sa primesc vesti bune.pup tzuc.gif


--------------------
sa stii sa lupti cand vrei sa ai,sa nu regreti cand pierzi sau dai!



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post

1180 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 20th April 2024 - 04:01 AM