Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

206 Pagini V  « < 19 20 21 22 23 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Nord America, Imagini de pe langa casa si nu numai!
USA
postare Oct 14 2009, 07:07 PM
Postare #201


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



QUOTE(Miha79 @ Oct 14 2009, 07:56 PM) *
partners.gif partners.gif partners.gif
pentru o clipa cand privesc pozele din frumoasa "acasa, Nord America" visez si eu ca sunt intr-un coltisor de rai cu familia mea tongue.gif .................nu cred ca am ocazia sa ajung vreodata acolo

Este tot ce vreau de la tine...sa stai o clipita si sa te vezi aici langa mine......speram din suflet ca intr-o zii sa pot spune, hai fa-ti bagajul-PE BUNEEEE......dar inca mai ne trebuie putin sa ajungem acolo......si atunci sa te tii..... nanner.gif nanner.gif nanner.gif bouncy.gif bouncy.gif love1.gif love1.gif

Aceasta postare a fost editata de USA: Oct 14 2009, 07:07 PM


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mir0108
postare Oct 14 2009, 07:09 PM
Postare #202


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,822
Inscris la: 8-December 08
Membru nr.: 55,218



QUOTE(USA @ Oct 14 2009, 07:39 PM) *
Doua dintre specioasele mele.....va multumesc iar si iar...ca va alaturati visului meu......
notworthy.gif notworthy.gif oricand o mica usita catre American land.....e deschisa non-stop! partners.gif

hehe...ma bucur !!
si uite ca noi femeile...cu intuitia noastra de pomina...si virtual reusim sa ne "citim"..sa avem preferinte.. floare2.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Miha79
postare Oct 14 2009, 07:09 PM
Postare #203


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,762
Inscris la: 17-April 07
Din: Cluj-Napoca
Membru nr.: 3,230



QUOTE(USA @ Oct 14 2009, 06:06 PM) *
Oricand..stii cand de bine ma simt langa tine......Doamne, de ai ajunge pe aici....ar fii zile memorabile....ai umple viata si casa de raseteeee...... bananab.gif bananab.gif bananab.gif
Da....stam departe de nebunia zilei.....azi dimineata doua curci(cred ca erau curci si nu curcani ptr ca erau mai mititele)....mergeau alene pe drive-way...so, sa ne fii vazut cum stateam cu masina dupa ele sa ma lase sa fug catre treburile zilei...babys:"mamyy did they go to work, too?"(mamy, merg si ele la munca?) liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif doh.gif


liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif


--------------------





  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marimaria
postare Oct 14 2009, 07:12 PM
Postare #204


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,578
Inscris la: 7-January 09
Din: Torino, Italia
Membru nr.: 63,039




QUOTE(USA @ Oct 14 2009, 09:06 PM) *
Oricand..stii cand de bine ma simt langa tine......Doamne, de ai ajunge pe aici....ar fii zile memorabile....ai umple viata si casa de raseteeee...... bananab.gif bananab.gif bananab.gif
Da....stam departe de nebunia zilei.....azi dimineata doua curci(cred ca erau curci si nu curcani ptr ca erau mai mititele)....mergeau alene pe drive-way...so, sa ne fii vazut cum stateam cu masina dupa ele sa ma lase sa fug catre treburile zilei...babys:"mamyy did they go to work, too?"(mamy, merg si ele la munca?) liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif doh.gif

Sigur, la ouat liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
Sau la ceaun? wacko.gif

Aceasta postare a fost editata de marimaria: Oct 14 2009, 07:36 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Miha79
postare Oct 14 2009, 07:14 PM
Postare #205


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,762
Inscris la: 17-April 07
Din: Cluj-Napoca
Membru nr.: 3,230



QUOTE(USA @ Oct 14 2009, 06:07 PM) *
Este tot ce vreau de la tine...sa stai o clipita si sa te vezi aici langa mine......speram din suflet ca intr-o zii sa pot spune, hai fa-ti bagajul-PE BUNEEEE......dar inca mai ne trebuie putin sa ajungem acolo......si atunci sa te tii..... nanner.gif nanner.gif nanner.gif bouncy.gif bouncy.gif love1.gif love1.gif


ooooo......... visez cu ochii deschisi ...............niciodata nu sti ce-ti rezerva viitorul ..............nu ca nu mi-ar placea sa ajung acolo, ar fi prea frumos partners.gif


--------------------





  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eli82
postare Oct 28 2009, 01:31 PM
Postare #206


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 324
Inscris la: 31-July 07
Din: Tg-Jiu
Membru nr.: 5,582



Buna, draga mea! Minunate fotografii!Am parcurs toate paginile una cate una!N-am gasit un singur lucru care sa nu-mi placa!E fascinant!Mi-ai oferit o mini vacanta: m-am plimbat prin Boston, am vazut vapoare si nave de tot felul, ba am fost si la zoo si la tine acasa si cu tine in plimbarile tale!Superbe peisaje!Minunate sunt culorile toamnei surprinse in fotografii!Multumesc de explicatiile pe care ni le-ai oferit cand ai postat fotografiile!Ai fost un adevarat ghid si m-ai purtat intr-o calatorie minunata!Ei, si daca eu ma simt in al noualea cer acum dupa o asa calatorie pur vizuala, stau si ma intreb cum te-ai simtit tu cand ai parcurs cu piciorul acele locuri superbe, cand ai mirosit acele flori minunate, cand ti-ai bucurat auzul cu zgomotul valurilor si asa mai departe!Mi-e imposibil sa-mi imaginez cum e sa simti si sa vezi atatea lucruri extaordinare...Ma bucur ca tu esti suficient de generoasa sa ne impartasesti si noua din frumoasele tale experiente de calatorie si de viata!


--------------------
[url="http://www.weddingcountdown.com"]
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Oct 28 2009, 05:12 PM
Postare #207


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



QUOTE(eli82 @ Oct 28 2009, 02:31 PM) *

Vai de mine, scumpica dulce...ma rasfetii...... oFloare.gif
E minunat aici, e de vis....cu toate ca acest vis e uneori inghetat(mai des in ltimul timp) de dorul de tara, de cei dragi....suntem aici noi trei si numai noi trei...si nu am putut sa revin in tara de aniii multi......

Sunt un suflet colindat, imi place sa umbluu enorm....inca din studentie, am lucrat voluntar, ghid turistic ptr copii prin bisericaa....faceam plecari prin diferite tari in Europa....DE VIS.....so, mi-a fost sa plec si sa vad..sa ma umplu de harul diferitelor popoare...si tocmai de aceea am postand aici, clipe din peisajul ce ma inconjoara..ma simt ca ajut alte suflete sa colinde cu mine...suflete care poate isi doresc enorm asta...dar nu se poate..din diferite motive....so, pun aici cu mare drag poze din plecarile noastre..nu am yo timp destul(trebuie sa trag pozele de acasa pe memorie si sa le descarc la munca-ptr ca merge mai repede)sa trag cate poze as vrea uneori....

Va pupam dulce si oricand...o mica pauza de visare e mereu rezervata voua aici! hi.gif tzuc.gif tzuc.gif


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
natsandrea
postare Oct 28 2009, 05:19 PM
Postare #208


mami de printesa Andra
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,565
Inscris la: 20-March 09
Din: Baia Mare
Membru nr.: 80,151



am venit si noi la recuperari si constatam ca indiferent ca e vara, ca e iarna la voi tot frumos este...avem aici un ghid care ne duce spre meleaguri de toti visate... rolleyes.gif rolleyes.gif ...thank you trandafir.gif trandafir.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Oct 28 2009, 05:22 PM
Postare #209


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



QUOTE(natsandrea @ Oct 28 2009, 06:19 PM) *
am venit si noi la recuperari si constatam ca indiferent ca e vara, ca e iarna la voi tot frumos este...avem aici un ghid care ne duce spre meleaguri de toti visate... rolleyes.gif rolleyes.gif ...thank you trandafir.gif trandafir.gif

Cu mareee drag..uite ma facusi sa trage ceva poze diseara cu toamna aici..e fenomenal de frumos.....mai, ales ca acum ne pregatim vartos de Hallween...bostani, decoratiuni in gradini si case..totul e "Boo!"


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
natsandrea
postare Oct 28 2009, 05:27 PM
Postare #210


mami de printesa Andra
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,565
Inscris la: 20-March 09
Din: Baia Mare
Membru nr.: 80,151



QUOTE(USA @ Oct 28 2009, 05:22 PM) *
Cu mareee drag..uite ma facusi sa trage ceva poze diseara cu toamna aici..e fenomenal de frumos.....mai, ales ca acum ne pregatim vartos de Hallween...bostani, decoratiuni in gradini si case..totul e "Boo!"

intotdeauna mi-au placut obiceiurile de halloween si de cate ori prind la TV ceva las totul sa ma uit...asa ca asteptam pozici... trandafir.gif trandafir.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

206 Pagini V  « < 19 20 21 22 23 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 20th April 2024 - 03:38 AM