Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Hello Slim Ceaiuri Pentru Slabit
danielm
postare Nov 7 2017, 01:02 PM
Postare #1


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 45
Inscris la: 18-July 17
Membru nr.: 238,973



Ceaiurile pentru slabit au inceput sa fie din ce in ce mai folosite in ultima perioada pentru ca nu dau efecte secundare sau dependenta si sunt mai comod si mai placut de administrat.
Un ceai poate insemna si un motiv de socializare, asa ca multa lume prefera sa bea ceai si sa slabeasca decat sa ia pastile zilnic .

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
perlato
postare Jan 9 2018, 01:19 PM
Postare #2


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 25
Inscris la: 23-May 14
Membru nr.: 237,368



Intr-adevar ceaiurile de slabit pot fi o solutie avand in vedere ca foarte multe persoane au probleme cu greutatea in ultima perioada. Fie de la excesul de dulciuri , fie de la lipsa sportului ne trezim ca acumulam kilograme in plus.

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danielm
postare Feb 21 2018, 02:06 PM
Postare #3


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 45
Inscris la: 18-July 17
Membru nr.: 238,973



CITAT(perlato @ Jan 9 2018, 11:19 AM) *
Intr-adevar ceaiurile de slabit pot fi o solutie avand in vedere ca foarte multe persoane au probleme cu greutatea in ultima perioada. Fie de la excesul de dulciuri , fie de la lipsa sportului ne trezim ca acumulam kilograme in plus.



Ati avut efecte secundare dupa ce ati folosit produsele acestea? In cat timp ati sesizat ca au aparut primele rezultate?
Multumesc!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
NICO
postare Mar 27 2018, 09:48 AM
Postare #4


Junior
*

Grup: Members
Postari: 2
Inscris la: 15-September 11
Membru nr.: 229,326




Pentru slabit am ales varianta ceaiuri si apa alcalina, le consider cele mai naturale. Am ales ceaiurile de Fares si apa alcalina Calipso. Dieta alcalina ajuta mult la imbunatatirea starii de sanatate si una dintre cele mai bune metode de a slabi. Mare grija insa si la alimentatie, sa mancam putin si des, in general mancaruri pregatite in casa, salate, cereale,fructe, alimente alcaline care ajuta la reglarea ph-ului. Dieta alcalina (atat alimente cat si apa) imbunatateste mult digestia.Si foarte important sa renuntam la fast-food si sucuri din comert.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danielm
postare Mar 29 2018, 10:35 AM
Postare #5


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 45
Inscris la: 18-July 17
Membru nr.: 238,973



CITAT(NICO @ Mar 27 2018, 07:48 AM) *
Pentru slabit am ales varianta ceaiuri si apa alcalina, le consider cele mai naturale. Am ales ceaiurile de Fares si apa alcalina Calipso. Dieta alcalina ajuta mult la imbunatatirea starii de sanatate si una dintre cele mai bune metode de a slabi. Mare grija insa si la alimentatie, sa mancam putin si des, in general mancaruri pregatite in casa, salate, cereale,fructe, alimente alcaline care ajuta la reglarea ph-ului. Dieta alcalina (atat alimente cat si apa) imbunatateste mult digestia.Si foarte important sa renuntam la fast-food si sucuri din comert.



Foarte bune aceste sfaturi! Intr-adevar e obligatoriu sa mancam portii cat mai mici si mai des, nu doar 3 mese bogate si sa ne umplem stomacul. Stomacul nici n are nevoie de atata mancare. Solicitam toate organele sa proceseze mancarea pana sa se produca digestia.

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
perlato
postare Aug 9 2018, 12:21 PM
Postare #6


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 25
Inscris la: 23-May 14
Membru nr.: 237,368



Ca sa slabesti e nevoie sa faci mai multe sacrificii. Nu este de ajuns doar sa iei niste capsule si vei slabi peste noapte.

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
soki
postare Oct 19 2018, 10:46 AM
Postare #7


Top Junior
**

Grup: Members Plus
Postari: 67
Inscris la: 19-June 18
Membru nr.: 239,198



Ceaiurile pentru slabit sunt intr-adevar bune dar nu pot face minuni. E nevoie sa facem tot ce ne sta in putinta pentru a scapa de kilogramele care sunt in exces.

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 12:10 AM