Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Whitney Houston A Murit!
Alondra
postare Feb 12 2012, 08:41 AM
Postare #1


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



Cântăreața și actrița americană Whitney Houston, deținătoare a șase premii Grammy, a murit la vârsta de 48 de ani, a anunțat un purtător de cuvânt al artistei. Cauzele decesului nu se cunosc, deocamdată.

"Din nefericire, este adevărat", a declarat purtătorul de cuvânt al cântăreței, Jill Fritzo, confirmând, astfel, moartea artistei, dar care nu a oferit alte detalii.

Un purtător de cuvânt al poliției din Beverly Hills, Los Angeles, a declarat: "(Sâmbătă) la ora 3.55 p.m. (ora locală), a fost pronunțat decesul lui Whitney Houston, la Beverly Hilton Hotel".

Acesta a mai spus că serviciile de urgență au fost chemate la etajul al patrulea al hotelului, dar încercările de resuscitare a cântăreței au eșuat, cauza decesului nefiind deocamdată făcută publică.

Whitney se afla la Los Angeles pentru o petrecere organizată de producătorul muzical Clive Davis, un eveniment anual care are loc cu o zi înainte de Gala Grammy.

apropo.ro

Dzeu s-o odihneasca! Parca nu-mi vine sa cred...... oFloare1.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anku
postare Feb 12 2012, 09:50 AM
Postare #2


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



48 ani...tanara!!!

Dumnezeu sa o odihneasca!!! oFloare1.gif


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Feb 12 2012, 03:16 PM
Postare #3


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



Dumnezeu sa o odihneasca! Din ce am mai citit prin ziare se pare ca in ultimii ani avea probleme cu alcoolul si cu drogurile. Din pacate, pana la urma au doborat-o....


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
giulia_0319
postare Feb 12 2012, 09:57 PM
Postare #4


Caught between the devil and the deep blue sea...
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,570
Inscris la: 2-December 06
Din: Verviers (BE)
Membru nr.: 985




oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif inca o voce de aur ne paraseste muuult prea devreme crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif
R.I.P. Whitney! trandafir.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ssimmona
postare Feb 13 2012, 12:10 PM
Postare #5


Mami de bebe dulce :)
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,457
Inscris la: 14-November 08
Din: Spain
Membru nr.: 48,765



Pacat, Dumnezeu s-o ierte! Dar sa zicem ca si-a cam facut-o cu mana ei fiindca se pare ca drogurile, alcoolul si sexul au fost principalele cauze ale mortii sale ....
Mai rau regret oameni care s-au luptat ani intregi cu boli grele si care nu mai au sanse inaintea mortii :craybaby: ....

Ceea ce ma intriga e ca toata lumea a innebunit acum cu Whitney Huston, brusc s-au nascut mari admiratori si inflacarati aparatori ai talentului ei, brusc ea a devenit vocea de aur a muzicii internationale (Doamne, ce sablon) cand pana acum 1 luna-2, cat era in viata, nu isi mai aducea lumea aminte de ea ... Clasic ....

oFloare1.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
giulia_0319
postare Feb 15 2012, 04:37 PM
Postare #6


Caught between the devil and the deep blue sea...
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,570
Inscris la: 2-December 06
Din: Verviers (BE)
Membru nr.: 985



QUOTE(ssimmona @ Feb 13 2012, 12:10 PM) *
Pacat, Dumnezeu s-o ierte! Dar sa zicem ca si-a cam facut-o cu mana ei fiindca se pare ca drogurile, alcoolul si sexul au fost principalele cauze ale mortii sale ....
Mai rau regret oameni care s-au luptat ani intregi cu boli grele si care nu mai au sanse inaintea mortii :craybaby: ....

Ceea ce ma intriga e ca toata lumea a innebunit acum cu Whitney Huston, brusc s-au nascut mari admiratori si inflacarati aparatori ai talentului ei, brusc ea a devenit vocea de aur a muzicii internationale (Doamne, ce sablon) cand pana acum 1 luna-2, cat era in viata, nu isi mai aducea lumea aminte de ea ... Clasic ....

oFloare1.gif


dap, seamana izbitor cu cazul michael jackson oFloare1.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cristi_1993
postare May 16 2012, 10:53 PM
Postare #7


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 24
Inscris la: 6-September 11
Membru nr.: 229,222



Chiar imi pare rau ca a murit insa si-a facut-o cu mana ei. Pacat ca drogurile distrug minti lucide.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 01:37 AM