Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

10 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Raisa Si Karina
Mih@ela
postare Apr 9 2010, 09:58 PM
Postare #11


MY BLUE SKY
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,520
Inscris la: 14-February 07
Din: .
Membru nr.: 2,096



Abia acum am vazut topicul acesta!!!Cele mai frumoase surori,cu ochi superbi!si parinti deasemenea!!!!!!!!!!!!!!Foarte frumos colajul!Abia astept sa vad si alte filmulete/poze! partners.gif tzuc.gif hug.gif Cate kg are Raisa?


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Miha79
postare Apr 10 2010, 10:10 AM
Postare #12


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,762
Inscris la: 17-April 07
Din: Cluj-Napoca
Membru nr.: 3,230



QUOTE(laura83 @ Mar 25 2010, 08:32 PM) *

Clujencele mele dragi hug.gif partners.gif partners.gif partners.gif va pup cu drag frumoaselor tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif


--------------------





  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laura83
postare Apr 11 2010, 04:50 PM
Postare #13


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,159
Inscris la: 29-March 07
Din: CLUJ-NAPOCA
Membru nr.: 2,933



QUOTE(Mih@ela @ Apr 9 2010, 10:58 PM) *
Abia acum am vazut topicul acesta!!!Cele mai frumoase surori,cu ochi superbi!si parinti deasemenea!!!!!!!!!!!!!!Foarte frumos colajul!Abia astept sa vad si alte filmulete/poze! partners.gif tzuc.gif hug.gif Cate kg are Raisa?

Multumesc frumos Miha iubita!!! colajul eu l-am facut intr-o zi de plictiseala... notworthy.gif
Raisa are aproape 18 kg.... e ca si un butuc rolleyes.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laura83
postare Apr 11 2010, 04:51 PM
Postare #14


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,159
Inscris la: 29-March 07
Din: CLUJ-NAPOCA
Membru nr.: 2,933




QUOTE(Miha79 @ Apr 10 2010, 11:10 AM) *
Clujencele mele dragi hug.gif partners.gif partners.gif partners.gif va pup cu drag frumoaselor tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

si noi va pupam cu drag partners.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mir0108
postare Apr 11 2010, 05:03 PM
Postare #15


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,822
Inscris la: 8-December 08
Membru nr.: 55,218



super filumletul ,laura!desigur ca protagonistele il fac sa fie asa!sunteti 3 frumoase! partners.gif partners.gif partners.gif

si tot in turcia veti mrg si in vara?poti sa imi povestesti cum a fost ,unde ati stat!chestii din astea....!
(si noi suntem in cautare de "vacanta"..si cumnata mea deja a luta biletele la titanic beach ,antalya!...cumva ar trebui sa mergem impreuna..dar nu e obligatoriu...
trebuie sa ne hotaram curand.. partners.gif )
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laura83
postare Apr 11 2010, 05:05 PM
Postare #16


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,159
Inscris la: 29-March 07
Din: CLUJ-NAPOCA
Membru nr.: 2,933



Am implinit 4 anisoriiii!!!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laura83
postare Apr 11 2010, 05:09 PM
Postare #17


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,159
Inscris la: 29-March 07
Din: CLUJ-NAPOCA
Membru nr.: 2,933



QUOTE(mir0108 @ Apr 11 2010, 06:03 PM) *
super filumletul ,laura!desigur ca protagonistele il fac sa fie asa!sunteti 3 frumoase! partners.gif partners.gif partners.gif

si tot in turcia veti mrg si in vara?poti sa imi povestesti cum a fost ,unde ati stat!chestii din astea....!
(si noi suntem in cautare de "vacanta"..si cumnata mea deja a luta biletele la titanic beach ,antalya!...cumva ar trebui sa mergem impreuna..dar nu e obligatoriu...
trebuie sa ne hotaram curand.. partners.gif )

Mir iubita, anul acesta cred ca sarim peste vacantza, deoarece ne-am investt banii intr-un teren si ne-am cumparat materiale pt casa....si din pacate acum ne judecam pt acel teren deoarece proprietarul l-a mai vandut inca odata....asa ca din pacate anul acesta cred ca sarim peste concediu.
A fost foarte frumos, exceptand mancare.....am fost in Kusadasi la hotel Esat clasificat de agentzie la 4 stele si cand am ajuns acolo avea doar3...dar la hotel nu am ce comenta,,,,,foarte frumos....doar mancarea a lasat de dorit.....am avut all inclusive doar ca mancam acelasi lucru in fiecare zi....m-am saturat de linte, bame si alte samanturi de-a lor....carnea scumpa la vedere...
Sper sa gasiti destinatia potrivita gusturilor voastre. tzuc.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mir0108
postare Apr 11 2010, 05:22 PM
Postare #18


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,822
Inscris la: 8-December 08
Membru nr.: 55,218



QUOTE(laura83 @ Apr 11 2010, 06:09 PM) *
Mir iubita, anul acesta cred ca sarim peste vacantza, deoarece ne-am investt banii intr-un teren si ne-am cumparat materiale pt casa....si din pacate acum ne judecam pt acel teren deoarece proprietarul l-a mai vandut inca odata....asa ca din pacate anul acesta cred ca sarim peste concediu.
A fost foarte frumos, exceptand mancare.....am fost in Kusadasi la hotel Esat clasificat de agentzie la 4 stele si cand am ajuns acolo avea doar3...dar la hotel nu am ce comenta,,,,,foarte frumos....doar mancarea a lasat de dorit.....am avut all inclusive doar ca mancam acelasi lucru in fiecare zi....m-am saturat de linte, bame si alte samanturi de-a lor....carnea scumpa la vedere...
Sper sa gasiti destinatia potrivita gusturilor voastre. tzuc.gif

multumesc ,laura!o sa ma uit la hotelul la care ati fost ,sa imi formez o opinie!si noi ne dorim desigur o vacanta de vis!dar las asta la o parte!!!----imi pare tare rau ca treceti prin treaba asta!excrocii astia merita ce e mai rau!!!!-sa se bucure de munca si inocenta oamenilor nevinovati si sa le fure visurile!!!offf ,detestabil!
sper sa aveti succes si sarlatanul sa isi prmieasca pedeapsa legale si bien meritata!
sa imi spui ce rezolvati!

esti clujeanca?sora mea are apartament pe observatorului (nu locuiesc momentan in tzara!)...si e prietena buna /vecina cu o tipa, cantareata si realizator de emisiuni muzica populara ;maria mates-poate o cunosti?


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laura83
postare Apr 11 2010, 05:25 PM
Postare #19


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,159
Inscris la: 29-March 07
Din: CLUJ-NAPOCA
Membru nr.: 2,933



QUOTE(mir0108 @ Apr 11 2010, 06:22 PM) *
multumesc ,laura!o sa ma uit la hotelul la care ati fost ,sa imi formez o opinie!si noi ne dorim desigur o vacanta de vis!dar las asta la o parte!!!----imi pare tare rau ca treceti prin treaba asta!excrocii astia merita ce e mai rau!!!!-sa se bucure de munca si inocenta oamenilor nevinovati si sa le fure visurile!!!offf ,detestabil!
sper sa aveti succes si sarlatanul sa isi prmieasca pedeapsa legale si bien meritata!
sa imi spui ce rezolvati!

esti clujeanca?sora mea are apartament pe observatorului (nu locuiesc momentan in tzara!)...si e prietena buna /vecina cu o tipa, cantareata si realizator de emisiuni muzica populara ;maria mates-poate o cunosti?

Da sunt clujeanca....stau la 10 minute de observatorului....o cunosc pe Dna Mates ...inevitabil, lucrand si eu in media...doar la posturi concurente wink.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mir0108
postare Apr 11 2010, 05:29 PM
Postare #20


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,822
Inscris la: 8-December 08
Membru nr.: 55,218



QUOTE(laura83 @ Apr 11 2010, 06:25 PM) *
Da sunt clujeanca....stau la 10 minute de observatorului....o cunosc pe Dna Mates ...inevitabil, lucrand si eu in media...doar la posturi concurente wink.gif

de asta te-am si intrebat..stiind ca lucri in media!

da ,maria e vecina de scara cu sora mea si prietene la catarama de vreo 17 ani ,cred!

am vazut hotelul ,pare ok in camere ..dar ce mi-ai spus referitor la mancare....! rolleyes.gif
tzuc.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

10 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 02:38 PM