Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

25 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Inainte Si Dupa Furtuna, si alte imagini mai mult sau mai putin haioase
dyana
postare Dec 3 2009, 08:33 PM
Postare #21


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



Mda...din pacate nu are chef de show in seara asta; zice ca doar picteaza tongue.gif Dar promit soleeeeeeemn sa ma revansez rolleyes.gif


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
myshelle_f
postare Dec 3 2009, 08:35 PM
Postare #22


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,909
Inscris la: 13-February 09
Membru nr.: 71,783



Draga mea Sara, cum ai crezut ca esti singura in asta? liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

O sa iti arat de ce este in stare si gogoasa mea, dar un pic mai tarziu. Momentan vreau sa iti spun ca daca apuc sa adun toate cuburile, jucariile din camera de joaca (fosta sufragerie biggrin.gif ) inainte de a adormi, e musai sa coboare din pat, sa le intinda iar prin casa si in 5 minute ii vine somnul wacko.gif

Imediat vin si cu exemplificarea!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
myshelle_f
postare Dec 3 2009, 08:36 PM
Postare #23


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,909
Inscris la: 13-February 09
Membru nr.: 71,783



QUOTE(dyana @ Dec 3 2009, 08:33 PM) *
Mda...din pacate nu are chef de show in seara asta; zice ca doar picteaza tongue.gif Dar promit soleeeeeeemn sa ma revansez rolleyes.gif


Pune-le pe alea cand a venit fie-mea in vizita la voi liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif ca a ajutat-o pe Lara la.....starnit furtuna
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
G.Raluca
postare Dec 3 2009, 08:38 PM
Postare #24


Mamica de printisorica
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,697
Inscris la: 8-March 08
Din: Verona IT
Membru nr.: 17,216




rolleyes.gif Stati linistite fetelor ca la voi este bine laugh.gif nu stiu daca mai exista vreo camera asa "explodata " ca a Vanessei wacko.gif si fiind fetita "micuta gospodina" face si de mancare folosind orez sau altele yes.gif .
Macar de s-ar juca doar la ea in camera...mprastie jucarii peste tot...zilele trecute era acasa doar ea cu tati ...cand am venit eu nicinu puteam intra in casa ...era blocata intrarea de jucariile ei...era plin de la usa ,tot holul+scari ...nu aveam pe unde calca laugh.gif .
Face ordine daca insistam mad.gif ...in momentele ei bune pune totul frumos la loc dar de cele mai multe ori arunca totul gramada si alandala la ea in camera.


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare Dec 3 2009, 08:42 PM
Postare #25


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



QUOTE(myshelle_f @ Dec 3 2009, 08:36 PM) *
Pune-le pe alea cand a venit fie-mea in vizita la voi liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif ca a ajutat-o pe Lara la.....starnit furtuna

Lara a fost chiar cuminte atunci laugh.gif

QUOTE(G.Raluca @ Dec 3 2009, 08:38 PM) *
rolleyes.gif Stati linistite fetelor ca la voi este bine laugh.gif nu stiu daca mai exista vreo camera asa "explodata " ca a Vanessei wacko.gif si fiind fetita "micuta gospodina" face si de mancare folosind orez sau altele yes.gif .
Macar de s-ar juca doar la ea in camera...mprastie jucarii peste tot...zilele trecute era acasa doar ea cu tati ...cand am venit eu nicinu puteam intra in casa ...era blocata intrarea de jucariile ei...era plin de la usa ,tot holul+scari ...nu aveam pe unde calca laugh.gif .
Face ordine daca insistam mad.gif ...in momentele ei bune pune totul frumos la loc dar de cele mai multe ori arunca totul gramada si alandala la ea in camera.

liwlol.gif))) minunatie mica partners.gif


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
myshelle_f
postare Dec 3 2009, 08:45 PM
Postare #26


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,909
Inscris la: 13-February 09
Membru nr.: 71,783



QUOTE(dyana @ Dec 3 2009, 08:42 PM) *
Lara a fost chiar cuminte atunci laugh.gif


liwlol.gif ))) minunatie mica partners.gif


Am zis eu ceva de Lara? oFloare1.gif

Aaaaaa, cand are chef e la pantofi in hol si holul plin de pantofi - ii scoate frumos din cutii, scoate hartiile din patofiorii ei (ca deh...asa ii tine mami ca sa nu se strice forma oFloare1.gif ). Si Pt ca inca nu am inchis trotineta si o tin pe hol in casa.....o mai baga si in bucatarie/sufragerie ca poate nu am inteles ideaa: TREBUIE SA PLECAM PA-PAAAAAAAAAA!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare Dec 3 2009, 08:53 PM
Postare #27


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



QUOTE(myshelle_f @ Dec 3 2009, 08:45 PM) *
Am zis eu ceva de Lara? oFloare1.gif

Aaaaaa, cand are chef e la pantofi in hol si holul plin de pantofi - ii scoate frumos din cutii, scoate hartiile din patofiorii ei (ca deh...asa ii tine mami ca sa nu se strice forma oFloare1.gif ). Si Pt ca inca nu am inchis trotineta si o tin pe hol in casa.....o mai baga si in bucatarie/sufragerie ca poate nu am inteles ideaa: TREBUIE SA PLECAM PA-PAAAAAAAAAA!

Asta imi aminteste de o perioada de-a Larei, cam cand era de varsta lui Mishu: cand vroia afara, imi intindea toti pantofii pe canapea liwlol.gif


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
myshelle_f
postare Dec 3 2009, 08:57 PM
Postare #28


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,909
Inscris la: 13-February 09
Membru nr.: 71,783



QUOTE(dyana @ Dec 3 2009, 08:53 PM) *
Asta imi aminteste de o perioada de-a Larei, cam cand era de varsta lui Mishu: cand vroia afara, imi intindea toti pantofii pe canapea liwlol.gif


mie mi le pregateste pe ale mele, pe ale ei, mi le aduce in sufragerie, se pune in fund in hol.......si tot nu ma prind guitar.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mir0108
postare Dec 3 2009, 08:59 PM
Postare #29


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,822
Inscris la: 8-December 08
Membru nr.: 55,218



QUOTE(Sara1 @ Dec 3 2009, 09:43 PM) *
Mir, fii mai explicita! Chiar ca nu pricep! oFloare.gif

asteptam partea a2a ,reversul la "ordine si disciplina"era 7,31 atunci..... vad ca lara e "la locul ei "in seara asta...uite ca ne mai fac si cate o surpriza din asta ,strumfii... tongue.gif hi.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
myshelle_f
postare Dec 3 2009, 09:00 PM
Postare #30


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,909
Inscris la: 13-February 09
Membru nr.: 71,783



Am uitat sa zic de hainutele ei pe care le intinde la fel....in toata casa. Ca ea doar se imbraca sa plece afara!!!! si e si in perioada in care....imprmuta de toate de peste tot: ciorapii si sutienul bunicii, pantalonii tatalui, bluzele mamei si da la schimb bebici, carti rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

25 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 08:29 PM