Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> De Mos Craciun Imi Doresc Un Tata
gabitzaleon
postare Dec 24 2014, 10:20 PM
Postare #1


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 24-December 14
Membru nr.: 237,809



Buna seara,o sa incep prin a ura Craciun Fericit tuturor mamicilor,taticilor si copiilor!
Sunt o mamica noua inscrisa pe acest site.Am tot urmarit discutiile si am hotarat sa imi fac cont aici.Am un baietel de 8 ani si 9 luni,iar eu tb sa fiu si mama si tata pt el,si asta deoarece am hotarat acum cativa ani sa divortez,deoarece omul care era langa noi nu se comporta ca un sot si un tata.Baiatul meu nu sufera ft mult dupa el,mai ales ca tatal lui nu mai ia legatura cu el de 3 ani,dar ca orice copil intreaba de ce el nu poate avea un tata care sa il iubeasca si cu care sa poata vorbi si sa se joace!?Eu am incercat pe cat posibil sa ii explic,dar el a scris o scrisoare lui Mos Craciun sa ii aduca un tata.Asa cum spuneti voi tb sa petrecem cat mai mult timp cu copilul.Eu asta incerc sa fac,sa imi impart timpul intre copil,servici,scoala,teme,dar cand sa mai caut si un tata?Eu lucrez intr-un loc in care nu am ocazia de a vb si socializa cu oameni.
M-am hotarat sa scriu,deoarece simt nevoia sa socializez,sa vb cu oameni,macar prin acest fel.Nu mai am mama,nu am prieteni,deoarece fostul sot a inchis toate usile prietenilor si nu mai pot relua aceste legaturi.Stam singuri in casa si ne gandim ce am putea face ca anul care vine sa ne aduca si noua noi oameni in viata noastra,sa iesim,sa vorbim,sa ne simtim bine,sa ne facem prieteni...?Ne puteti ajuta cu cateva sfaturi?Poate stiti locuri in care parintii si copiii se pot intalni,se pot cunoaste.....?sau alte idei.....
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ghera
postare Jan 7 2015, 01:46 AM
Postare #2


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 5
Inscris la: 7-January 15
Membru nr.: 237,834



CITAT(gabitzaleon @ Dec 24 2014, 09:20 PM) *
Buna seara,o sa incep prin a ura Craciun Fericit tuturor mamicilor,taticilor si copiilor!
Sunt o mamica noua inscrisa pe acest site.Am tot urmarit discutiile si am hotarat sa imi fac cont aici.Am un baietel de 8 ani si 9 luni,iar eu tb sa fiu si mama si tata pt el,si asta deoarece am hotarat acum cativa ani sa divortez,deoarece omul care era langa noi nu se comporta ca un sot si un tata.Baiatul meu nu sufera ft mult dupa el,mai ales ca tatal lui nu mai ia legatura cu el de 3 ani,dar ca orice copil intreaba de ce el nu poate avea un tata care sa il iubeasca si cu care sa poata vorbi si sa se joace!?Eu am incercat pe cat posibil sa ii explic,dar el a scris o scrisoare lui Mos Craciun sa ii aduca un tata.Asa cum spuneti voi tb sa petrecem cat mai mult timp cu copilul.Eu asta incerc sa fac,sa imi impart timpul intre copil,servici,scoala,teme,dar cand sa mai caut si un tata?Eu lucrez intr-un loc in care nu am ocazia de a vb si socializa cu oameni.
M-am hotarat sa scriu,deoarece simt nevoia sa socializez,sa vb cu oameni,macar prin acest fel.Nu mai am mama,nu am prieteni,deoarece fostul sot a inchis toate usile prietenilor si nu mai pot relua aceste legaturi.Stam singuri in casa si ne gandim ce am putea face ca anul care vine sa ne aduca si noua noi oameni in viata noastra,sa iesim,sa vorbim,sa ne simtim bine,sa ne facem prieteni...?Ne puteti ajuta cu cateva sfaturi?Poate stiti locuri in care parintii si copiii se pot intalni,se pot cunoaste.....?sau alte idei.....


Draga gabitza, tot ce pot sa iti spun este ca un nou tatic poti sa il gasesti oriunde, inclusiv la coada la magazin. Eu pe sotul meu l-am cunoascut tot dintr-o intamplare de genul..si eu aveam o fetita de 1 an cand ne am cunoscut si de atunci formam o super familie:D Ea pe el il stie de tata si asa o sa ramana. Mai stiu mamici in situatia ta,si eu cred ca din cauza faptului ca sunt prea setate pe a gasi pe cineva, sau pt ca sunt complexate ca sunt mame singure, mai degraba indeparteaza barbatii din jurul lor, ceea ce e de inteles...Depinde si de tine cum esti, eu daca ma simt singura incerc sa imi fac prieteni,cunostinte in orice context. De tine depinde sa schimbi ceva. Eu sincer nu m-am ingrijorat niciodata de faptul ca nu imi voi gasi pe cineva,chiar daca il aveam pe superbebe. Mereu m-am gandit ca pt barbatul din viata mea va fi o onoare sa aiba asa o fiica de frumoasa si scumpa,si ca el ar trebui sa imi multumeasca ca face parte din viata noastra si nu invers...si uite ca asa a fost
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RonnieIngram
postare Sep 3 2023, 02:59 PM
Postare #3


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,442
Inscris la: 7-March 22
Membru nr.: 242,634



You should mainly superior together with well-performing material, which means that see it: Kissimmee Termite Treatment
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RonnieIngram
postare Sep 8 2023, 03:55 PM
Postare #4


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,442
Inscris la: 7-March 22
Membru nr.: 242,634




The best article I came across a number of years, write something about it on this page. Orlando Bed Bug Treatment
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RonnieIngram
postare Sep 8 2023, 03:57 PM
Postare #5


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,442
Inscris la: 7-March 22
Membru nr.: 242,634



It is quite beneficial, although think about the facts when it reaches this target. Oviedo Bed Bug Treatment
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RonnieIngram
postare Oct 15 2023, 06:47 PM
Postare #6


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,442
Inscris la: 7-March 22
Membru nr.: 242,634



There is so much in this article that I would never have thought of on my own. Your content gives readers things to think about in an interesting way. Accounting Firm
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 11:12 AM