Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

9 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Va Invit La Un Cuvant!, daca vreti stam oricand de vorba !!!
pissy18kat
postare Feb 15 2008, 02:38 PM
Postare #21


bibi alexandra
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,716
Inscris la: 14-January 08
Din: mangalia
Membru nr.: 12,621



pAI SINCERA SA FIU CLAUDIA ELENA CAT AM FOST GRAVIDUTZA MEREU VB CU BB IN BURTICA DUPA CE AM NASCUT MI SA PARUT DESTUL DE GREU CU BIBI VIATA MI SE SCHIMBASE TOTAL ERAM DESTUL DE MAHNITA CRED CA INCA NU ERAM PREGATITA CAND A FACUT O LUNITZA SI NE AM ADAPTAT CU NOUL MEMBRU AL FAMILIEI DEJA O ADORAM PE BIBI LA 2 CAND A INCEPUT SA GANGUREASCA STATEAM TOT TIMPUL CU EA ASTEPTAM SA MAI SCOATA UN CUVINTZE STATEAM IN PAT AMANDOUA SI EU VB CU EA EA SE UITA LA MINE HIHI TARE ZUZA MAI SUNT.LA TREI LUNITZE CAND AM VAZUT CA GANGURESTE MAI MULT STAEAM SI MAI MULT CU EA O PUNEAM PE BURTICA NE JUCAM II ARATM JUCARELELE CE SA FACA CU ELE ETC EC LA PATRU LUNITZE DEJA INSTINCTUL DE MAMA MI SE DEZVOLTASE TOTAL NU MI SE MAI PAREA NIMIC GREU STIAM LAPTELE LA ZI SCHIMBATUL IGIENA DEVENISEM AS MA TI AJUTAT MULT VOI UTILE COPII DEOARECE FIIND MAMICA INCEPATOARENU STIAM MULTE LUCRURI .
ACUM ARE 5 LUNITZE INCEPEM SA FACEM LUCRURI NOI SA STAM IN FUNDULETYZ USOR USOR LUAM JUCARIILE LE STUDIEM DUPA CARE LE GUSTAM
CAND O PUN PE BURTICA DA DIN MANUTZE SI DIN PICIORUSE PARCA AR VREA SA INOATE HIHI CE MA MAI AMUZ II PLACE MULT SA O TII DE AXILE SI SA STEA IN PICIORUSE DA DIN ELE PARCA AR VREA SA O IALA FUGA A INVATA SA SCUPIE MANCARICA ASA CA DE CATE ORI PAPAM CU LINGURITZA IESE SCANDAL IAR MAMA E PLINA DE PAPICA EI DAR EU SUNT FOARTE HAPPY MA BUCUR MULT CAND O VAD CA ZAMBESTE E CEL MAI FRUMOS LUCRU DIN LUME SA TI VEZI COPILASUL ZAMBIND MI SE UMPLE INIMA DE BUCURIE.A INCEPUT SA ZICA MAMA CAND E NERVOASA IAR CAND RAMANE SINGURICA CU JUCARIILE EI ZICE ADEE DIADIA COICOI HIHIHI!!DE ABIA ASTEPT SA CREASCA MAI MARE !!!
CLAUDIA BIBI TAU SE DACUMVA PE PARTI CA A MEA NU SA DA PE BURTICA SE DA INTR O PARTE SAU ALTA DAR NU SE INTOARCE PE BURTICA!!HMM CRED CA E NORMAL!!BIBI TAU CE FACE !!


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Claudia Elena
postare Feb 15 2008, 03:06 PM
Postare #22


Mami de Simina
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 12,512
Inscris la: 11-December 07
Membru nr.: 11,074



Pissy, bebele meu este inca in burtica si astept cu nerabdare sa miste, am 16 saptamani si am auzit si mamici care au simtit miscarile de la 17 saptamani, nu mai pot de nerabdare..ma bucur mult pentru tine, cand aud asa multe mamici entuziasmate imi pierd rabdarea cu totul, insa mai am de asteptat pana in august. Prima oara cand am aflat ca sunt insarcinata, am fost foarte speriata. Am discutat cu sotul meu si vreo 2 zile m-am tot rugat sa-l vrea si el ( mi-era frica ca nu cumva sa nu fie de acord cu bebele), insa DD mi-a ascultat rugaciunea. Acum dupa 3 luni de la veste sunt nespus de fericita nu mi-e frica de viitor, sunt sigura ca voi avea grija de bebe si imi voi termina si facultatea. Ma rog in fiecare zi sa-mi dea DD un bebe sanatos. Iti doresc multa sanatate si te pup dulce!


--------------------


"Un prieten adevarat te iubeste chiar si atunci cand te cunoaste."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pissy18kat
postare Feb 15 2008, 03:31 PM
Postare #23


bibi alexandra
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,716
Inscris la: 14-January 08
Din: mangalia
Membru nr.: 12,621



FELICITARI DRAGA MEA SPER SA AI O NASTERE USOARA SI MULTA SANATATE TIE SI LUI BB TAU partners.gif partners.gif DIN BURTICA SARCINA USOARA .EU CAND AM RAMAS INSARCINATA SI AM AFLAT NU PREA AM FOST DE ACORD CA E DESTUL DEGREU SI NU AVEAM O SITUATIE FINANCIARA BVNA DARNU AVEAM CE FACE AM AFLAT DEABIA CAND ERAM IN A PATRA LUNA DE SARCINA DAR NU MI PARE RAU AM O FETITA MINU7NATA CARE IMI BUCURA ZILELE !!ITI DORESC MULTA FERICIRE SI SA MI POVESTESI CUM DECURGE SARCINA AI GRETUIRI EU NU AM AVUT DAR AM AVUT ARSURI DE MA TREZEAM NOAPTEA DIN SOMN ASTA PE LA 6 7 LUNI TU CUM TE SIMTI??


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Claudia Elena
postare Feb 16 2008, 12:00 PM
Postare #24


Mami de Simina
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 12,512
Inscris la: 11-December 07
Membru nr.: 11,074




Ma simt destul de bine pentru o gravida, mai vomit din cand in cand dimineata, dar greturi au fost foarte putine, le numar pe degete. M-au cam durut maselele, insa am inceput sa iau niste calciu si m-au lasat si durerile. Mai am un pic si scap si de sesiune, am fost foarte silitoare semestrul asta mi-am luat toate examenele din prima. In fiecare noapte visez ca nasc si ca am bebe mic. Burtica mea a crescut destul de mare pentru 16 saptamani ce le am, in rest totul e bine, te pup si pe tine si pe printesa ta mica tzuc.gif


--------------------


"Un prieten adevarat te iubeste chiar si atunci cand te cunoaste."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pissy18kat
postare Feb 16 2008, 12:03 PM
Postare #25


bibi alexandra
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,716
Inscris la: 14-January 08
Din: mangalia
Membru nr.: 12,621



felicvitari pentru examenele luate si muuult suuccces la cele cevin!!


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pissy18kat
postare Feb 20 2008, 01:49 AM
Postare #26


bibi alexandra
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,716
Inscris la: 14-January 08
Din: mangalia
Membru nr.: 12,621



domnelor mai trecetzi pe la mine
va servesc cu cafea siprajituri!!
va asteptttt!!


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danna68
postare Feb 20 2008, 01:59 AM
Postare #27


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 21,874
Inscris la: 3-February 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1,873



rolleyes.gif eating.gif eating.gif mamaaaaa, ce de bunatati la tine!!! superbe prajituri pissy, chiar arata super...
ce face bibi, nani? tzuc.gif


--------------------

Cand vei privi cerul, noaptea, pentru ca eu voi locui pe una din ele, pentru ca eu voi rade acolo, atunci pentru tine va fi ca si cum toate stelele ar rade. Tu vei avea stele care vor sti sa rada!
Antoine de Saint-Exupery - Micul Print
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pissy18kat
postare Feb 20 2008, 02:06 AM
Postare #28


bibi alexandra
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,716
Inscris la: 14-January 08
Din: mangalia
Membru nr.: 12,621



daa ea mereu doarme mult iar maine o sa ma certe ca ma trezesc tarziu!!! unsure.gif unsure.gif blink.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danna68
postare Feb 20 2008, 02:12 AM
Postare #29


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 21,874
Inscris la: 3-February 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1,873



QUOTE(pissy18kat @ Feb 20 2008, 02:06 AM) *
daa ea mereu doarme mult iar maine o sa ma certe ca ma trezesc tarziu!!! unsure.gif unsure.gif blink.gif

jucaus.gif jucaus.gif pai are dreptate copilul , ea se trezeste devreme si vrea sa se joace, nu-i normal sa te certe?... tot e mai bine decat sa te trezesti cu jucarii aruncate in cap... cam asa patesc eu daca indraznesc sa nu ma trezesc inaintea lui Deny... face fata mea o curatenie in patut si totul zboara cu directie pe mami, poate se simte si se da jos din pat liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif


--------------------

Cand vei privi cerul, noaptea, pentru ca eu voi locui pe una din ele, pentru ca eu voi rade acolo, atunci pentru tine va fi ca si cum toate stelele ar rade. Tu vei avea stele care vor sti sa rada!
Antoine de Saint-Exupery - Micul Print
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pissy18kat
postare Feb 20 2008, 02:21 AM
Postare #30


bibi alexandra
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,716
Inscris la: 14-January 08
Din: mangalia
Membru nr.: 12,621



QUOTE(danna68 @ Feb 20 2008, 11:12 AM) *
jucaus.gif jucaus.gif pai are dreptate copilul , ea se trezeste devreme si vrea sa se joace, nu-i normal sa te certe?... tot e mai bine decat sa te trezesti cu jucarii aruncate in cap... cam asa patesc eu daca indraznesc sa nu ma trezesc inaintea lui Deny... face fata mea o curatenie in patut si totul zboara cu directie pe mami, poate se simte si se da jos din pat liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif



norocul meu ca inca este mica


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

9 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 06:05 PM