Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

5760 Pagini V  « < 5757 5758 5759 5760 >  
Reply to this topicStart new topic
> Mamici De Iunie 2009
mayumi
postare Jul 11 2013, 12:51 PM
Postare #57581


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,460
Inscris la: 22-November 08
Din: bucuresti
Membru nr.: 50,599



QUOTE(iubita_tiana @ Dec 3 2012, 03:22 PM) *
ce lipseste? timpul, vointa:)

suntem comode:)


OLAAAAA,PAUZAAAAAAA
mama lui de FB nu ne-a mai lasat sa sriem deloc pe aici
puppppp fetele care sunt partial active doar aici wink.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
conveyor01
postare Jul 19 2013, 05:01 AM
Postare #57582


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 112
Inscris la: 22-February 13
Din: shanghai
Membru nr.: 235,498



Flat Connector
Whilst this particular definitely might be numerous companies inside a hard list economic climate, exactly what vendor loan companies do not usually state is actually these unregulated company improvements frequently include needs to change charge card repayment processors, as well as rates of interest which are adjustable as well as more than 50%, in addition to higher in advance costs simply to utilize.Side Guards
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iubita_tiana
postare Jul 20 2013, 02:20 PM
Postare #57583


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,096
Inscris la: 10-November 07
Membru nr.: 9,441



E nu stiu zau. Ce adminii nu blocheaza acest user conveyor01 sau cum ii zice, e degeaba pe aici:)


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ionela-beatris
postare Sep 11 2013, 04:16 PM
Postare #57584


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,983
Inscris la: 1-March 09
Din: Targu Mures
Membru nr.: 75,187




Mamiciiiiii!!!!

Mi-e dor de forum, asa m-am saturat de FB!!!Haideti sa mai scriem si aici cate ceva!!!!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
NikoletaB
postare Sep 12 2013, 08:27 AM
Postare #57585


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,440
Inscris la: 28-December 08
Din: Constanta
Membru nr.: 60,837



Ce vremuri...cu cata emotie asteptam un raspuns. Cat de frumos era cand era activitate. Cum am devenit un grup frumos.Cum ne-am sprijinit, ne-am ajutata in cele mai grele momente. Ne-am bucurat impreuna pentru cele mai fericite clipe. Am devenit pentru prima oara ( unele dintre noi) parinti,impreuna. Ar fi frumos sa reactivam formul. Asa dupa vreo 4 ani,nu?


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mayumi
postare Sep 12 2013, 01:21 PM
Postare #57586


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,460
Inscris la: 22-November 08
Din: bucuresti
Membru nr.: 50,599



QUOTE(NikoletaB @ Sep 12 2013, 08:27 AM) *
Ce vremuri...cu cata emotie asteptam un raspuns. Cat de frumos era cand era activitate. Cum am devenit un grup frumos.Cum ne-am sprijinit, ne-am ajutata in cele mai grele momente. Ne-am bucurat impreuna pentru cele mai fericite clipe. Am devenit pentru prima oara ( unele dintre noi) parinti,impreuna. Ar fi frumos sa reactivam formul. Asa dupa vreo 4 ani,nu?



daaaaaaaa,ce frumos ar fi wink.gif chiar ca au trecut multe peste noi,prima zi de gradi,primul pupic, prima poezie,prima declaratie de dragoste facuta parintilor,au mai fost si decese la cateva mamici dragi noua(dumnezeu sa ii odihneasca pe toti) am trecut prin multe si sper sa trecem impreuna si sa ne ajutam,sprijinim,sfatuim,impartasim cum am facut-o si pana acum ,va pup FTL


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iubita_tiana
postare Sep 13 2013, 08:08 AM
Postare #57587


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,096
Inscris la: 10-November 07
Membru nr.: 9,441



Buna dimineata, mamici! Poftiti la cafeluta!!!:)


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bela_Bela
postare Oct 5 2013, 12:49 PM
Postare #57588


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 8
Inscris la: 2-September 13
Membru nr.: 236,326



CITAT(iubita_tiana @ Sep 13 2013, 06:08 AM) *
Buna dimineata, mamici! Poftiti la cafeluta!!!:)


buna tuturor celor de pe acest forum. buna iubita_tiana, nici macar nu stiu cum sa incep ce vreau sa zic, imi este foarte greu abia vad tastatura din cauza lacrimilor care imi curg pe obraz. in urma cu 2 luni adica in luna august am pierdut o sarcina la 8 luni. bebelusul meu a murit si mi s-a facut cezariana,este groaznic,imi e asa de greu, plang in fiecare zi....ma gandesc in feicare zi la bebelusul meu,baitel,si bratele imi sunt atat de goale..., la fel ca si tine am plecat din spital doar cu o hartie in mana si fara bebelus si cand am ajuns acasa cu mainile goale am simtit ca ma prabusesc de durere.
ieri am dat peste acest forum si am vazut o postare de a ta mai veche, si tu ai trecut prin asta.... iar mai tarziu am gasit o alta postare de a ta si am vazut ca acum ai doi copii,ceea ce mi-a dat speranta si putere sa merg mai departe. multumesc ca ai scris aici si ti-am vazut o mica parte din povestea ta,m-a ajutat foarte mult MULTUMESC.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iubita_tiana
postare Oct 25 2013, 11:39 AM
Postare #57589


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,096
Inscris la: 10-November 07
Membru nr.: 9,441



QUOTE(Bela_Bela @ Oct 5 2013, 01:49 PM) *
buna tuturor celor de pe acest forum. buna iubita_tiana, nici macar nu stiu cum sa incep ce vreau sa zic, imi este foarte greu abia vad tastatura din cauza lacrimilor care imi curg pe obraz. in urma cu 2 luni adica in luna august am pierdut o sarcina la 8 luni. bebelusul meu a murit si mi s-a facut cezariana,este groaznic,imi e asa de greu, plang in fiecare zi....ma gandesc in feicare zi la bebelusul meu,baitel,si bratele imi sunt atat de goale..., la fel ca si tine am plecat din spital doar cu o hartie in mana si fara bebelus si cand am ajuns acasa cu mainile goale am simtit ca ma prabusesc de durere.
ieri am dat peste acest forum si am vazut o postare de a ta mai veche, si tu ai trecut prin asta.... iar mai tarziu am gasit o alta postare de a ta si am vazut ca acum ai doi copii,ceea ce mi-a dat speranta si putere sa merg mai departe. multumesc ca ai scris aici si ti-am vazut o mica parte din povestea ta,m-a ajutat foarte mult MULTUMESC.

Ma bucur ca macar cu atat, poate ajuta acest forum si acest topic o mamica aflata in dificultate emotionala!
Curaj si va fii bine!


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mike77
postare Jun 8 2014, 01:59 PM
Postare #57590


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 8-June 14
Membru nr.: 237,414



Superba poza cu Mara la baita. E o dragalasa!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5760 Pagini V  « < 5757 5758 5759 5760 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 27th April 2024 - 05:18 PM