Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Medicamente Naturiste Pentru Copii
mihaela1985
postare Oct 14 2009, 09:53 AM
Postare #1


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 550
Inscris la: 19-October 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 43,390



As vrea sa aleg o alternativa naturista pentru tratarea bolilor usoare ale copiilor, de exemplu: raceala, rosu in gat, tuse, enterocolita, constipatie, diaree, etc. Eu nu am folosit pana acum decat siropul de tuse Stodal, care mi s-a parut destul de bun.
Daca a folosit cineva asemenea produse, as vrea sa le scrie pentru a fi de folos si altor mamici. floare2.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruby
postare Oct 14 2009, 10:00 AM
Postare #2


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,152
Inscris la: 20-January 09
Din: somewhere ...
Membru nr.: 65,917



QUOTE(mihaela1985 @ Oct 14 2009, 11:53 AM) *
As vrea sa aleg o alternativa naturista pentru tratarea bolilor usoare ale copiilor, de exemplu: raceala, rosu in gat, tuse, enterocolita, constipatie, diaree, etc. Eu nu am folosit pana acum decat siropul de tuse Stodal, care mi s-a parut destul de bun.
Daca a folosit cineva asemenea produse, as vrea sa le scrie pentru a fi de folos si altor mamici. floare2.gif


noua pe aici n-i se dau doar produse homeopatice.acum doar ce avem o usoara raceala am primit Umckaloabo ,picaturi .pt diaree ne-a dat capsule LGG (bacili lactici)pt reglarea si intarirea traficului intestinal,pt stari agitate noaptea Lycopodium.
aici nu se da asa usor antibiotic decit daca analizele chiar arata ca ar fi nevoie.
stodal am folosit si eu la baiatul cel mare .Si noi am fost multumite de rezulatat!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihaela1985
postare Oct 14 2009, 11:10 AM
Postare #3


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 550
Inscris la: 19-October 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 43,390



Ce bine de voi notworthy.gif ...Noi nu avem norocul asta. DE CATE ORI E ALEX RACIT, FARA SA FACA FEBRA SAU ROSU IN GAT, DOCTORA II DA NUMAI ANTIBIOTICE. mad.gif Am incercat sa nu mai ii dau antibiotice si sa ii dau doar Nurofen sau Panadol, dar se deranjeaza la burtica de la ele. sad.gif

QUOTE(ruby @ Oct 14 2009, 11:00 AM) *
noua pe aici n-i se dau doar produse homeopatice.acum doar ce avem o usoara raceala am primit Umckaloabo ,picaturi .pt diaree ne-a dat capsule LGG (bacili lactici)pt reglarea si intarirea traficului intestinal,pt stari agitate noaptea Lycopodium.
aici nu se da asa usor antibiotic decit daca analizele chiar arata ca ar fi nevoie.
stodal am folosit si eu la baiatul cel mare .Si noi am fost multumite de rezulatat!



--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 23rd April 2024 - 01:46 PM