Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

3223 Pagini V  « < 1383 1384 1385 1386 1387 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Mamici De Aprilie 2009
alina_zugravu18
postare Nov 18 2009, 02:03 PM
Postare #13841


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,074
Inscris la: 9-August 09
Din: c-ta
Membru nr.: 103,572



http://s690.photobucket.com/albums/vv270/a...€t=MOV00138.flv
cred ca azi nu merge,sau nu procedez eu corect.....dar cred ca e de la ei


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alina_zugravu18
postare Nov 18 2009, 02:07 PM
Postare #13842


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,074
Inscris la: 9-August 09
Din: c-ta
Membru nr.: 103,572



ii dau pufuleti.....sunt unii fara sare''nica''....dar ei ii plac cei pe care ii mananca AMALIA...''VEVERITA''(ASTIA SI MIE IMI PLAC)
AS VREA SA MERG SI EU SA FAC PAPANICOLAU,EU N-AM FOST LA CONTROLUL DE 6 LUNI doh.gif
si la vot o sa merg,desi,inca nu stiu pe cine voi vota blush.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alina_zugravu18
postare Nov 18 2009, 02:31 PM
Postare #13843


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,074
Inscris la: 9-August 09
Din: c-ta
Membru nr.: 103,572




AM PUS O POZA SA VAD DACA MERGE


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andree29
postare Nov 18 2009, 02:34 PM
Postare #13844


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,031
Inscris la: 30-September 08
Din: cluj
Membru nr.: 39,800




QUOTE(alina_zugravu18 @ Nov 18 2009, 04:31 PM) *

AM PUS O POZA SA VAD DACA MERGE



Ce par frumos are Daria.


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Nov 18 2009, 02:38 PM
Postare #13845


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



QUOTE(andree29 @ Nov 18 2009, 02:25 PM) *
Corina ,cand vad asa ceva mi se face mai sila dai in m........ ca oricum nu o sa faca nimic pt noi nu te-ai invatat de atatia ani si vorba lui sotu daca tot duminica e fara salar la ce rost mai are sa mearga ,pai nu e asa pe langa ca sunt putini mai iau si din ei la noi oare nu vin sarbatorile?de ce nu au cheltuit mai putin cu propaganda asta electorala daca alta solutie nu au gasit? Pt noi lacuitori Dej orasul este un oras mort din totate fabricile au ramas numai ruine acuma sunt numai privati care fac bajocura din oameni ,noi ce am realizat am realizt cu misiunile lui sotul in afara tari in Irak asa ca sa ii voteze alti eu ca sa am o casa si conditi la copii am fost nevoita sa il trimit intr-o zona in care era razboi acum 5 ani in noaptea de Craciun soldati din dej au primit cadou o bomba in perimetru care erau ,acuma a venit iar misiune in Afganistan si de data asta nu mai e daca vrei sau nu sa mergi este obligatoriu daca nu esti liber sa iti cauti serviciusi unde ai putea sa mergi sa lucru intr-un oras mort?DE ACEEA LA ANUL VOI FI 6 LUNI SINGURA 800 DE BARBATI DIN DEJ VOR MERGE IN MISIUNE ESTE JALNIC IN CE TARA TRAIM SI CE FAC CU NOI CU GENERATIA DE SACRIFICIU.

Nu stiam ca militarii sunt obligati sa mearga in teatrele de operatiuni, credeam ca e decizia fiecaruia. Nu mi se pare corect sa ii oblige. Acolo se poate intampla orice. Sotul meu pleaca des din tara cate o saptamana - doua si nu merge in zone de razboi dar tot stau cu inima cat un purice.


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Nov 18 2009, 02:38 PM
Postare #13846


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



QUOTE(anamaria_c @ Nov 18 2009, 03:32 PM) *
Voi le da-ti pufuleti la bebe?Ca eu ii dau Amaliei si ii plac enorm(cam 6-8 buc)

Nu i-am dat pana acum. Dar nu sunt sarati? Aseara i-am dat un biscuite in mana si l-a papat, dar s-a facut totuna smile.gif


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alina_zugravu18
postare Nov 18 2009, 02:39 PM
Postare #13847


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,074
Inscris la: 9-August 09
Din: c-ta
Membru nr.: 103,572



MULTUMIM....DAR EI II CADE F MULT...EA S-A NASCUT CU PAR MULT DAR ACUM CHELESTE......abia astept s-o tunt cheala la 1 an dar nush daca ii va mai creste cret


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Nov 18 2009, 02:39 PM
Postare #13848


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



QUOTE(alina_zugravu18 @ Nov 18 2009, 04:00 PM) *

mai incerc o data fetelor.....aseara se vedea.....e filmata ieri....azi face mai bine''pa''nu mai e asa stangace,AMI a invatat-o,acum lucreaza la ''bvo''dar nu le iese....

Nu merge sad.gif Cel putin eu nu am reusit sa il deschid. Tu il poti deschide dupa ce il pui pe site?


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alina_zugravu18
postare Nov 18 2009, 02:41 PM
Postare #13849


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,074
Inscris la: 9-August 09
Din: c-ta
Membru nr.: 103,572



QUOTE(manu1981 @ Nov 18 2009, 02:38 PM) *
Nu i-am dat pana acum. Dar nu sunt sarati? Aseara i-am dat un biscuite in mana si l-a papat, dar s-a facut totuna smile.gif

aia''nica''nu au sare dar nu-i plac ei,ceilalti au dar ii plac dar un lucru e bun....ca dupa 2 pufi bea 20 ml apa....ceea ce nu se prea intampla la ea.....


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Nov 18 2009, 02:41 PM
Postare #13850


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



QUOTE(alina_zugravu18 @ Nov 18 2009, 04:31 PM) *

AM PUS O POZA SA VAD DACA MERGE

Ce fetita frumoasa! floare2.gif SE spune ca parul cu care se nasc trebuie sa cada si apoi sa le creasca cel care ramane definitiv. Posibil sa-i creasca tot cret, nu vad de ce s-ar schimba.


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3223 Pagini V  « < 1383 1384 1385 1386 1387 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 25th April 2024 - 03:49 AM