Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

7 Pagini V  « < 3 4 5 6 7 >  
Reply to this topicStart new topic
> Sarbatorile De Iarna La Noi In Familie
aly80r
postare Jan 25 2010, 07:30 PM
Postare #41


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,374
Inscris la: 29-May 09
Din: Bucuresti
Membru nr.: 92,473



QUOTE(Nadia Carina @ Jan 25 2010, 07:20 PM) *
Salut, te cred si ai dreptate,pana la vara mai e!Cu banii,eu si sotul meu am hotart sa veniti pe banii nostri ca bani avem si am face orice ca sa ne intalnim cu voi.Si noi nu suntem genul sa scoatem ochii cuiva ca i-am imprumutat.Oricum banii nu sunt pe imprumut sunt un cadou de la noi.Mai ganditi-va si vorbim.Daca vreti sa veniti veti sta in casa cu noi ca avem si niste camere goale.Va pupam dulce,dulce de tot! smile.gif love1.gif floare2.gif oFloare.gif partners.gif trandafir.gif Pupici din parte printeselor mele pentru printesa ta!



Poti, te rog, sa-mi dai adresa ta de mess?


--------------------
FLUTURAS IUBIT, SA NU UITI NICIODATA CA MAMI ESTE CU UN PAS IN URMA TA. TREBUIE DOAR SA INTORCI PRIVIREA SI SA INTINZI MANUTA SI MAMI TE VA AJUTA IN ORICE CLIPA.

VA ASTEPT CU DRAG AICI http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=193

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninina
postare Jan 26 2010, 12:13 PM
Postare #42


...sunt fericita alaturi de iubitii mei...
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 13,885
Inscris la: 11-September 08
Membru nr.: 37,208



wawwwwwwww ce soferitza superba vad eu aici....
...este o dulce Erika..... trandafir.gif trandafir.gif
va pupam trandafir.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aly80r
postare Jan 26 2010, 03:14 PM
Postare #43


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,374
Inscris la: 29-May 09
Din: Bucuresti
Membru nr.: 92,473



QUOTE(ninina @ Jan 26 2010, 02:13 PM) *
wawwwwwwww ce soferitza superba vad eu aici....
...este o dulce Erika..... trandafir.gif trandafir.gif
va pupam trandafir.gif



Va multumim de vizita si aprecieri, frumosilor!!! tzuc.gif


--------------------
FLUTURAS IUBIT, SA NU UITI NICIODATA CA MAMI ESTE CU UN PAS IN URMA TA. TREBUIE DOAR SA INTORCI PRIVIREA SI SA INTINZI MANUTA SI MAMI TE VA AJUTA IN ORICE CLIPA.

VA ASTEPT CU DRAG AICI http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=193

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mir0108
postare Jan 26 2010, 03:37 PM
Postare #44


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,822
Inscris la: 8-December 08
Membru nr.: 55,218




sunteti o familie tare draguta!voi 2 frumoase..iar sotul tau e haios si de gasca..asa e? oFloare.gif
soferita are o tunsoare smecheroasa atre..si imi place si pe masinuta ei..si pe a lui tati!! partners.gif

ps:daca faceti o intalnire utile la londra!o sa fiti de poveste!! partners.gif eu am fost in sesiune la bucuresti..m-am intalnit cu super dragutele dyana si lara!si sa stii ca m-am gandit si la tine... partners.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aly80r
postare Jan 26 2010, 06:35 PM
Postare #45


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,374
Inscris la: 29-May 09
Din: Bucuresti
Membru nr.: 92,473



QUOTE(mir0108 @ Jan 26 2010, 05:37 PM) *
sunteti o familie tare draguta!voi 2 frumoase..iar sotul tau e haios si de gasca..asa e? oFloare.gif
soferita are o tunsoare smecheroasa atre..si imi place si pe masinuta ei..si pe a lui tati!! partners.gif

ps:daca faceti o intalnire utile la londra!o sa fiti de poveste!! partners.gif eu am fost in sesiune la bucuresti..m-am intalnit cu super dragutele dyana si lara!si sa stii ca m-am gandit si la tine... partners.gif


Multumim, draga mea. Asa e, tati e un ZUZ liwlol.gif . Perisorul e in crestere (a fost tunsa 0) si de ceva timp ii sta zbarlit biggrin.gif .

Nu stiu daca vom ajunge la Londra, trebuie discutata treaba pt ca nu ne cunoastem deloc. Ar trebui sa ne imprietenim inainte de a merge acolo. Ea este o draguta pt ca ne-a lansat o astfel de invitatie dar.........trebuie "cantarita" situatia noastra financiara. Numai un drum pana acolo dus-intors e taaaaareeee scump.


Mi-ar fi placut tare mult sa ma luati si pe mine la intalnire, iar tu esti o dulcica pt ca te-ai gandit la mine. Data viitoare sa ma anuntati si nu va voi rata! tzuc.gif


--------------------
FLUTURAS IUBIT, SA NU UITI NICIODATA CA MAMI ESTE CU UN PAS IN URMA TA. TREBUIE DOAR SA INTORCI PRIVIREA SI SA INTINZI MANUTA SI MAMI TE VA AJUTA IN ORICE CLIPA.

VA ASTEPT CU DRAG AICI http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=193

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mir0108
postare Jan 27 2010, 02:33 PM
Postare #46


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,822
Inscris la: 8-December 08
Membru nr.: 55,218



QUOTE(aly80r @ Jan 26 2010, 08:35 PM) *
Multumim, draga mea. Asa e, tati e un ZUZ liwlol.gif . Perisorul e in crestere (a fost tunsa 0) si de ceva timp ii sta zbarlit biggrin.gif .

tzuc.gif tzuc.gif sa aveti o zi buna!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aly80r
postare Jan 28 2010, 10:28 PM
Postare #47


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,374
Inscris la: 29-May 09
Din: Bucuresti
Membru nr.: 92,473



QUOTE(Claudia_fericita @ Jan 28 2010, 06:33 PM) *
Am facut o prostie scuze adresa mea nu e asa e a Nadiei.Ca vbadresa mea personala de mess. cu ea acum si ti-am dat-o eu.Eu nam adresa de mess.Pa.Poti bn cu ea pe acesta adresa.Ea ma rugat




Buna , sa inteleg ca sunteti rude?


--------------------
FLUTURAS IUBIT, SA NU UITI NICIODATA CA MAMI ESTE CU UN PAS IN URMA TA. TREBUIE DOAR SA INTORCI PRIVIREA SI SA INTINZI MANUTA SI MAMI TE VA AJUTA IN ORICE CLIPA.

VA ASTEPT CU DRAG AICI http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=193

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mir0108
postare Feb 6 2010, 07:11 PM
Postare #48


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,822
Inscris la: 8-December 08
Membru nr.: 55,218



ciudata lume!!!incepem sa fim cu okii in 4!
aly ,tu si nadia carina ati facut schimb de id-uri?ati vb?ma gandesc sa nu fie genul de hartuitoare !...

mie nu mi-a mirosit bine de cand am auzit ca iti propune vacanta aceea!

va pupacim !si sper ca nu trebuie sa iti schimbi id-ul din cauza astora!!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aly80r
postare Feb 6 2010, 07:59 PM
Postare #49


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,374
Inscris la: 29-May 09
Din: Bucuresti
Membru nr.: 92,473



QUOTE(mir0108 @ Feb 6 2010, 09:11 PM) *
ciudata lume!!!incepem sa fim cu okii in 4!
aly ,tu si nadia carina ati facut schimb de id-uri?ati vb?ma gandesc sa nu fie genul de hartuitoare !...

mie nu mi-a mirosit bine de cand am auzit ca iti propune vacanta aceea!

va pupacim !si sper ca nu trebuie sa iti schimbi id-ul din cauza astora!!



Te pup mir. Tocmai d-aia i-am si cerut adresa de mess, pt ca si mie mi s-a parut ciudat. Doar ce ne-a vazut in poze si ne chema la ea in Londra. Am vrut sa vad ce e cu ea, ce i s-a nazarit pe noi.

Si acum sa-ti raspund: o nume claudia fericita mi-a dat o adresa de mess care ar fi fost a nadiei wacko.gif . Atunci m-am convins ca e ceva necurat la mijloc. Asa ca nu am dat importanta si am ignorat total persoanele in cauza. Mai tarziu s-au dovedit una si aceeasi persoana, de fapt.....una si a n-spea pers. Pt ca a intrat sub diverse nume.


Pe mine insa ma nelinisteste ceva teribil. Ma gandesc ca daca i-a "placut" asa de mult de noi, mi-a si furat niste poze cu Erika pe care le posteaza pe cine stie ce site ca si cum ar fi copilul ei. Ideea asta nu-mi da pace unsure.gif . Ma gandeam sa sterg pozele......insa acum e tardiv.


--------------------
FLUTURAS IUBIT, SA NU UITI NICIODATA CA MAMI ESTE CU UN PAS IN URMA TA. TREBUIE DOAR SA INTORCI PRIVIREA SI SA INTINZI MANUTA SI MAMI TE VA AJUTA IN ORICE CLIPA.

VA ASTEPT CU DRAG AICI http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=193

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mir0108
postare Feb 8 2010, 10:18 AM
Postare #50


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,822
Inscris la: 8-December 08
Membru nr.: 55,218



QUOTE(aly80r @ Feb 6 2010, 09:59 PM) *
Te pup mir. Tocmai d-aia i-am si cerut adresa de mess, pt ca si mie mi s-a parut ciudat. Doar ce ne-a vazut in poze si ne chema la ea in Londra. Am vrut sa vad ce e cu ea, ce i s-a nazarit pe noi.

da ,ciudata rau mi s-a parut invitatia aceea!am fost un pic sarcastica in postarea mea vizand plecarea in londra,dar nu stiam cum sa iti spun!ma bucur ca ai simtit la timp ...si eu am gandeam sa mai sterg din poze , etc!
dar oricum nu trebuie sa facem o fobie din asta...ca ciudati sunt peste tot si ar insemna nici sa nu mai iesim din casa -daca am incerca sa ne ferim de ei...
sa stii ca ma pui pe ganduri ...sigur "ea"v-a placut ..dar poate nu indrazneste sa se foloseasca de pozele voastre...!

partners.gif poop pe tine si pe erika..sa aveti o saptamana cu soare!desi acum vb cu frate-miu care a ajuns cu greu la lucru!spunea ca e urata rau soseaua la voi!


ps:sa stii ca am rasfoit pe la "vacante"...chiar vrem o iesire in vara asta ,oscilam intre turcia si bulgaria..inclinand spre prima..imi trece prin minte ca si grecia ar fi de vis!!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

7 Pagini V  « < 3 4 5 6 7 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 19th April 2024 - 08:58 PM