Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

8 Pagini V  « < 5 6 7 8 >  
Reply to this topicStart new topic
> Excursie In Zion Si Bryce Canyon-utah, pozne
USA
postare Apr 15 2010, 08:34 PM
Postare #61


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



QUOTE(Sara1 @ Apr 15 2010, 09:30 PM) *
Tom saracu' o sa se fisticeasca cel mai tare!!!! E un timid, dar si cind ii trece, cred ca numa' cu ea in brate ar sta!!!

nanner.gif nanner.gif nanner.gif nanner.gif ieeeeeee, el e ginerelu' meu iubit......cat despre timid..stai linistita ca il ia Babys la invartit una doua.....eram in magazin mai ieri.....sa iti zic ca era fata in fata cu pustiulica de varsta ei, si il tragea sa il deshida la geaca sa ii vada bluzaaa....ca era cu nu stiu ce personaj ce il stie ea....si ea apoi sa ii arate si ea ce stelute roz are pe bluzita si ciorapei, pe sub fustita..... anima1.gif anima1.gif anima1.gif ......iti imaginezi ce era pe noi parintii! blush.gif blush.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

Aceasta postare a fost editata de USA: Apr 15 2010, 08:35 PM


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Apr 15 2010, 08:37 PM
Postare #62


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(USA @ Apr 15 2010, 11:34 AM) *
nanner.gif nanner.gif nanner.gif nanner.gif ieeeeeee, el e ginerelu' meu iubit......cat despre timid..stai linistita ca il ia Babys la invartit una doua.....eram in magazin mai ieri.....sa iti zic ca era fata in fata cu pustiulica de varsta ei, si il tragea sa il deshida la geaca sa ii vada bluzaaa....ca era cu nu stiu ce personaj ce il stie ea....si ea apoi sa ii arate si ea ce stelute roz are pe bluzita si ciorapei, pe sub fustita..... anima1.gif anima1.gif anima1.gif ......iti imaginezi ce era pe noi parintii! liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

liwlol.gif wub.gif imi imaginez! Al meu ieri, cind l-am luat de la scoala, l-am mai lasat nitel in parcul scolii sa se joace cu copiii! SI unde nu pui ca-l ia la alergat o duduitza si el fugea de ea de mama focului si a venit sa se ascunda ...dupa mama!! liwlol.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyanp
postare Apr 15 2010, 08:41 PM
Postare #63


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,173
Inscris la: 24-December 08
Din: ontario
Membru nr.: 59,818



QUOTE(Sara1 @ Apr 15 2010, 11:37 AM) *
liwlol.gif wub.gif imi imaginez! Al meu ieri, cind l-am luat de la scoala, l-am mai lasat nitel in parcul scolii sa se joace cu copiii! SI unde nu pui ca-l ia la alergat o duduitza si el fugea de ea de mama focului si a venit sa se ascunda ...dupa mama!! liwlol.gif


belea, dragul de el...noi in joia mare cand am venit de la gradi, facuse el nu's ce oua la gradi, pachetel, si mi-a aratat o punguta ca vrea sa i-o dea lui Taylor, vecina de la parter...si eu..nah, zic care mama, punguta asta? el nuuuu, oul asta bleu doh.gif , eu...aaa, scuze, mami...ca n-am inteles...dar am fost mandra...bravo mama, fi cu capul pe umeri, nu ramane in fundul gol...dar nu va spun ce fastacit si ce se tinea dupa cracii mei...si cica...fo you Taylo....nu prea ne iese noua R-ul....Taylor, zice aaaa, Thank andrei...ea e cu un an mai mare, dar e haioasa si batoasa...si-a arnajat ochelarii pe nasuc si a fugit la bunica-sa si al meu...ramasese intre cracii mei si nu mai stia ce sa faca...si asa am urcat sus sa mancam ciorba zilnica.... liwlol.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Apr 15 2010, 08:46 PM
Postare #64


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371




QUOTE(dyanp @ Apr 15 2010, 11:41 AM) *
belea, dragul de el...noi in joia mare cand am venit de la gradi, facuse el nu's ce oua la gradi, pachetel, si mi-a aratat o punguta ca vrea sa i-o dea lui Taylor, vecina de la parter...si eu..nah, zic care mama, punguta asta? el nuuuu, oul asta bleu doh.gif , eu...aaa, scuze, mami...ca n-am inteles...dar am fost mandra...bravo mama, fi cu capul pe umeri, nu ramane in fundul gol...dar nu va spun ce fastacit si ce se tinea dupa cracii mei...si cica...fo you Taylo....nu prea ne iese noua R-ul....Taylor, zice aaaa, Thank andrei...ea e cu un an mai mare, dar e haioasa si batoasa...si-a arnajat ochelarii pe nasuc si a fugit la bunica-sa si al meu...ramasese intre cracii mei si nu mai stia ce sa faca...si asa am urcat sus sa mancam ciorba zilnica.... liwlol.gif

Las ca sunt buni asa, prefer asa tupeului! Si o sa vina si indrazaneala, cu virsta! Eu mereu ii spun ca ce destept e el si ce handsome, ca sa capete incredere in el si sa ajunga sa-si cunoasca valoarea! Altfel, daca vreau sa-i schimb tricoul intr-un loc public, atita se mai acopera cu miinile, sa nu-l vada nimeni, de zici ca are tite cel putin masura C! liwlol.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Apr 15 2010, 08:56 PM
Postare #65


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



QUOTE(dyanp @ Apr 15 2010, 09:41 PM) *
belea, dragul de el...noi in joia mare cand am venit de la gradi, facuse el nu's ce oua la gradi, pachetel, si mi-a aratat o punguta ca vrea sa i-o dea lui Taylor, vecina de la parter...si eu..nah, zic care mama, punguta asta? el nuuuu, oul asta bleu doh.gif , eu...aaa, scuze, mami...ca n-am inteles...dar am fost mandra...bravo mama, fi cu capul pe umeri, nu ramane in fundul gol...dar nu va spun ce fastacit si ce se tinea dupa cracii mei...si cica...fo you Taylo....nu prea ne iese noua R-ul....Taylor, zice aaaa, Thank andrei...ea e cu un an mai mare, dar e haioasa si batoasa...si-a arnajat ochelarii pe nasuc si a fugit la bunica-sa si al meu...ramasese intre cracii mei si nu mai stia ce sa faca...si asa am urcat sus sa mancam ciorba zilnica.... liwlol.gif



QUOTE(Sara1 @ Apr 15 2010, 09:46 PM) *
Las ca sunt buni asa, prefer asa tupeului! Si o sa vina si indrazaneala, cu virsta! Eu mereu ii spun ca ce destept e el si ce handsome, ca sa capete incredere in el si sa ajunga sa-si cunoasca valoarea! Altfel, daca vreau sa-i schimb tricoul intr-un loc public, atita se mai acopera cu miinile, sa nu-l vada nimeni, de zici ca are tite cel putin masura C! liwlol.gif

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif Hai ca rad cu lacrimi pe aici...Doamne haioase mai sunteti........
Va ubesc yo!!!!!!!!!!!!!!

Aceasta postare a fost editata de USA: Apr 15 2010, 08:57 PM


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Apr 15 2010, 09:04 PM
Postare #66


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(USA @ Apr 15 2010, 11:56 AM) *
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif Hai ca rad cu lacrimi pe aici...Doamne haioase mai sunteti........
Va ubesc yo!!!!!!!!!!!!!!

Dupa cum vezi, tu te-ai scos cu curajoasa ta mica!! love1.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Apr 15 2010, 09:07 PM
Postare #67


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



QUOTE(Sara1 @ Apr 15 2010, 10:04 PM) *
Dupa cum vezi, tu te-ai scos cu curajoasa ta mica!! love1.gif

Asa se pare..ea deja ne intreaba seara de seara....cand e gata avionul sa plecam la buni....ma topeste cand o aud.....dar nu uita sa zica ca mergem toti...si ne ia la numarat...noroc ca suntem numai trei! oFloare1.gif


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Apr 16 2010, 12:13 AM
Postare #68


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(USA @ Apr 15 2010, 12:07 PM) *
Asa se pare..ea deja ne intreaba seara de seara....cand e gata avionul sa plecam la buni....ma topeste cand o aud.....dar nu uita sa zica ca mergem toti...si ne ia la numarat...noroc ca suntem numai trei! oFloare1.gif

Contabila mica, calca pe urmele lu' mama! love1.gif Te-ai pregatit, gata accesoriile, le-ai cumparat?


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyanp
postare Apr 16 2010, 03:12 AM
Postare #69


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,173
Inscris la: 24-December 08
Din: ontario
Membru nr.: 59,818



QUOTE(Sara1 @ Apr 15 2010, 11:46 AM) *
Las ca sunt buni asa, prefer asa tupeului! Si o sa vina si indrazaneala, cu virsta! Eu mereu ii spun ca ce destept e el si ce handsome, ca sa capete incredere in el si sa ajunga sa-si cunoasca valoarea! Altfel, daca vreau sa-i schimb tricoul intr-un loc public, atita se mai acopera cu miinile, sa nu-l vada nimeni, de zici ca are tite cel putin masura C! liwlol.gif



aoleoooo, andrei se face ca sfecla din orice....in afara ca face pipi la copashel in curte ca sa nu mai urcam in casa....se rusineaza din orice, si face o fatza de lesinam, mai ales cand e laudat.....i-am zis o data ca sunt mandra de el si a prins asa bine ca acum mereu ma intreaba...si eu profit si cand nu asculta ii zic ca nu mai sunt mandra, sunt suparata, si el imediat reactioneaza si face ce vreau eu si ma intreaba daca sunt mandra....hmmmm
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyanp
postare Apr 16 2010, 03:13 AM
Postare #70


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,173
Inscris la: 24-December 08
Din: ontario
Membru nr.: 59,818



QUOTE(USA @ Apr 15 2010, 12:07 PM) *
Asa se pare..ea deja ne intreaba seara de seara....cand e gata avionul sa plecam la buni....ma topeste cand o aud.....dar nu uita sa zica ca mergem toti...si ne ia la numarat...noroc ca suntem numai trei! oFloare1.gif



iti dai seama daca ai fi ca aia din 19 and counting.... liwlol.gif , la ce ora v-ati culca?
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

8 Pagini V  « < 5 6 7 8 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 16th April 2024 - 07:20 AM