Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

82 Pagini V  « < 78 79 80 81 82 >  
Reply to this topicStart new topic
> Rugaminte Mare De La O Fata Frumoasa, intrati, cititi si votati daca credeti ca merita!!!!&#
anku
postare May 21 2010, 08:51 PM
Postare #791


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



ufffffffff!!!! sad.gif sad.gif sad.gif


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare May 21 2010, 09:07 PM
Postare #792


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(ruxy @ May 21 2010, 11:06 AM) *

Cred in binele Anastasiei Sara! Stiu ca Cineva Acolo Sus...are un plan minunat pentru ea! Ii suntem alaturi cu inima!
love1.gif love1.gif love1.gif


Da Ruxi draga, asa cred si eu! E un copil prea bun ca sa fie altfel!Pupici si multumiri pentru tot love1.gif floare2.gif
QUOTE(gabrielle2003 @ May 21 2010, 11:18 AM) *
sara sunt sigura ca ceva mult mai bun o asteapta! notworthy.gif


Sa ai mina cu care ai scris cuvintele astea, aurita! Pupici si multumim! tzuc.gif

QUOTE(simina_ana @ May 21 2010, 11:21 AM) *
Cand am fost la primul meu interviu pentru job, am fost respinsa pe motiv ca eram prea calificata....aplicasem pt un post de secretara si cum toata lumea cerea experienta pentru ce vroiam eu sa fac am zis ca e un inceput....Dar nu a fost sa fie. Am plans mult ...intelegeam..ca nu stiu cum sa umblu cu xerox, fax etc...dar sa-mi spuna ca faptul ca stiu 3 limbi straine a fost criteriul pt care m-au refuzat a fost prea de tot....Mama mi-a spus atunci asa. "Un sut in fund ( scuze de expresie), e un pas inainte"...si asa a fost....dupa o luna m-am angajat si apoi am evoluat repede si destul de sus in acea companie....
Asa ca eu sunt convinsa ca Dumnezeu are alte planuri pentru Nastasia....Toate se intampla cu un anumit rost....Poate nu a fost acum sa fie, dar stiu ca noi vom auzi de Nasti peste scurt timp .....iar vestile vor fi nu bune.....ci excelente!!!
Eu ii urez mult succes in tot ce va face si daca va mai trebui sa votam pentru ea ...o voi face cu cea ai mare placere!!!!

Iubita mea, ai dreptate, in viata sunt suisuri si coborisuri, iar ea, ca si tine, e o fata serioasa, care-si vede de treaba, are pasiunea asta pentru care munceste, face tot ce poate ca sa se apropie de visul ei si eu sper din suflet ca va reusi. Indiferent de circumstanta, pina la urma oamenii valorosi ies la iveala si sunt recunoscuti ca atare-mie asa imi place sa cred!!! Pupici multi si pufosi pentru pereferatii mei! tzuc.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cristinu_tza
postare May 21 2010, 09:42 PM
Postare #793


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,694
Inscris la: 17-January 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 12,800



Imi pare foarte rau... sad.gif Insa, pe de alta parte, sunt convinsa ca va reusi sa-si indeplineasca visul!!! wub.gif hug.gif

Aceasta postare a fost editata de cristinu_tza: May 21 2010, 09:43 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare May 21 2010, 11:13 PM
Postare #794


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371




QUOTE(anku @ May 21 2010, 11:51 AM) *
ufffffffff!!!! sad.gif sad.gif sad.gif


Da, Anku, asta e! sad.gif In alta ordine de idei, abia am vazut ca poza ta cu ochiul il are pe Darius in ea!!!Geniala idee! yes.gif
QUOTE(cristinu_tza @ May 21 2010, 12:42 PM) *
Imi pare foarte rau... sad.gif Insa, pe de alta parte, sunt convinsa ca va reusi sa-si indeplineasca visul!!! wub.gif hug.gif

Cristinu_tza iubita, asta e situatia. Si de fapt se pare ca era chiar ceva ce i se potrivea ei foarte tare. Pentru ca ea este mai degraba genul mai trimid si nu e super-dezinvolta in fata camerei. Iar ei cautatu de fapt pe unii care sa fie un fel de prezentatori a diferitelor zone, nu a fost insa foarte specifica cerinta dinainte. Cei pe care i-au ales aveu filmulete facute in care se prezentau ei, cele mai multe comice si clar oamenii erau foarte bine in pielea lor in fata camerei. Nu stiu daca ea ar fii fot la fel, dar cert este ca videoul ei se adresa unui altfel de job decit cel pentru care aveau ei nevoie. N-au specificat intentionat, ca sa adune cit mai multa atentie, a fost dew fapt o campanie de marketing, pentru ca revista a fost de curind cumparata de niste rusi si voiau sa atraga atentia in mod deoserbit asupra ei! Tie imi multumesc din sufelt pentru suportul tau in voturi si in cuvinte de incurajare. Pupici la fetite, mari si mici! floare2.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flori-de-cimp
postare May 22 2010, 03:56 AM
Postare #795


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,120
Inscris la: 8-April 08
Membru nr.: 20,018



ii doresc succes si bafta in tot ceea ce face iar in viitorul cit mai apropiat sa isi implineasca visul floare2.gif


--------------------

" Fiecare lucru est frumos in felul lui , dar sint prea putini ochi ca sa observe " (Confucius)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Oct 8 2010, 05:49 PM
Postare #796


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



Iubitele mele prietene cu suflete mari, de ieri nepoata mea a inceput noul ei job ca reporter, pentru o companie de stiri!!!! Sunt atit de mindra de ea, caci nu s-a lasat, s-a zbatut clipa de clipa ca sa isi atinga scopul atit de mult dorit!!!
Si trebuia neaparat sa impartasesc fericirea asta cu voi, cele care ati pus atita suflet pentru atita timp si ati muncit votind sa o sustineti!!!Va pup, va iuibesc si va doresc un week-end minunat, asa cum dealtfel meritat!!! partners.gif love1.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
natsandrea
postare Oct 8 2010, 05:54 PM
Postare #797


mami de printesa Andra
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,565
Inscris la: 20-March 09
Din: Baia Mare
Membru nr.: 80,151



felicitari si mult succes bananab.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Oct 8 2010, 06:29 PM
Postare #798


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(natsandrea @ Oct 8 2010, 08:54 AM) *
felicitari si mult succes bananab.gif

Multumim mult si ...pupici caldurosi!!!! tzuc.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gabrielle2003
postare Oct 8 2010, 06:34 PM
Postare #799


mami lui casian
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 23,491
Inscris la: 8-June 08
Din: BRASOV
Membru nr.: 25,703



super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif


--------------------









Lista copii de octombrie 2008 si nu numai
http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?s...p;#entry1467827



Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Oct 8 2010, 07:07 PM
Postare #800


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(gabrielle2003 @ Oct 8 2010, 09:34 AM) *
super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif

EXACT!!!! Asa fac si eu de cind am aflat!!! Pupici mamica sugubeata si tie si pufului galbior!!


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

82 Pagini V  « < 78 79 80 81 82 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 25th April 2024 - 12:41 PM