Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

7 Pagini V  « < 4 5 6 7 >  
Reply to this topicStart new topic
> Sarbatorile De Iarna La Noi In Familie
aly80r
postare Feb 8 2010, 11:36 AM
Postare #51


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,374
Inscris la: 29-May 09
Din: Bucuresti
Membru nr.: 92,473



QUOTE(mir0108 @ Feb 8 2010, 12:18 PM) *
da ,ciudata rau mi s-a parut invitatia aceea!am fost un pic sarcastica in postarea mea vizand plecarea in londra,dar nu stiam cum sa iti spun!ma bucur ca ai simtit la timp ...si eu am gandeam sa mai sterg din poze , etc!
dar oricum nu trebuie sa facem o fobie din asta...ca ciudati sunt peste tot si ar insemna nici sa nu mai iesim din casa -daca am incerca sa ne ferim de ei...
sa stii ca ma pui pe ganduri ...sigur "ea"v-a placut ..dar poate nu indrazneste sa se foloseasca de pozele voastre...!

partners.gif poop pe tine si pe erika..sa aveti o saptamana cu soare!desi acum vb cu frate-miu care a ajuns cu greu la lucru!spunea ca e urata rau soseaua la voi!
ps:sa stii ca am rasfoit pe la "vacante"...chiar vrem o iesire in vara asta ,oscilam intre turcia si bulgaria..inclinand spre prima..imi trece prin minte ca si grecia ar fi de vis!!



Gand la gand partners.gif . Asta facem si noi de cateva zile. Cautam oferte pentru litoral. Am ales sa mergem tot in Bulgaria pt ca este mai aproape si anul trecut am petrecut bine la ei. Vroiam si noi Grecia, dar studiind ofertele am observat ca nu prea au plaje cu nisip..... Eu, deocamdata, vreau pentru Erika nisip. Iar Turcia.....pentru un drum cu masina este cam mult. Desi ofertele sunt mult mai bune la turci decat la bulgari.....mergem si anul asta tot la bulgari.

P.S. Daca faci rezervare de acum, unele agentii ofera discount intre 10 si 30% daca achiti pana in martie. Noi tre' sa profitam de chestia asta yes.gif

Pupam fetele frumoase tzuc.gif


--------------------
FLUTURAS IUBIT, SA NU UITI NICIODATA CA MAMI ESTE CU UN PAS IN URMA TA. TREBUIE DOAR SA INTORCI PRIVIREA SI SA INTINZI MANUTA SI MAMI TE VA AJUTA IN ORICE CLIPA.

VA ASTEPT CU DRAG AICI http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=193

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Feb 8 2010, 12:01 PM
Postare #52


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(aly80r @ Feb 8 2010, 11:36 AM) *
Gand la gand partners.gif . Asta facem si noi de cateva zile. Cautam oferte pentru litoral. Am ales sa mergem tot in Bulgaria pt ca este mai aproape si anul trecut am petrecut bine la ei. Vroiam si noi Grecia, dar studiind ofertele am observat ca nu prea au plaje cu nisip..... Eu, deocamdata, vreau pentru Erika nisip. Iar Turcia.....pentru un drum cu masina este cam mult. Desi ofertele sunt mult mai bune la turci decat la bulgari.....mergem si anul asta tot la bulgari.

P.S. Daca faci rezervare de acum, unele agentii ofera discount intre 10 si 30% daca achiti pana in martie. Noi tre' sa profitam de chestia asta yes.gif

Pupam fetele frumoase tzuc.gif

Anul trecut am fost la Afitos in Grecia...a fost absolut superb...o plaja superba cu nisip, apa fantastic de albastra...o localitate frumoasa, linistita cu terase micute elegante, un peisaj extraordinar...daca vrei pot sa iti pun si cateva fotografii sa vezi...recomand locul...este fascinant...anul acesta sper sa ajung tot acolo...e un vis frumos...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mir0108
postare Feb 8 2010, 05:42 PM
Postare #53


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,822
Inscris la: 8-December 08
Membru nr.: 55,218



QUOTE(aly80r @ Feb 8 2010, 01:36 PM) *
Gand la gand partners.gif . Asta facem si noi de cateva zile. Cautam oferte pentru litoral. Am ales sa mergem tot in Bulgaria pt ca este mai aproape si anul trecut am petrecut bine la ei. Vroiam si noi Grecia, dar studiind ofertele am observat ca nu prea au plaje cu nisip..... Eu, deocamdata, vreau pentru Erika nisip. Iar Turcia.....pentru un drum cu masina este cam mult. Desi ofertele sunt mult mai bune la turci decat la bulgari.....mergem si anul asta tot la bulgari.

P.S. Daca faci rezervare de acum, unele agentii ofera discount intre 10 si 30% daca achiti pana in martie. Noi tre' sa profitam de chestia asta yes.gif

Pupam fetele frumoase tzuc.gif


si eu sunt in cautare!chestia este ca al meu sot zice sa platim la vara!sa vedem cum "evolueaza "lucrurile ,criza etc!!dar stiu si eu de discount...si cumnata mea deja si-a luat bilete la TITANIC HOTEL/LARA/ANTALYA!ei merg de cativa ani acolo ,anul trecut au fost la MIRACLE RESORT,unde era STEAUA acum cateva zile...dar spun ca titanic is the best!!! whistling.gif (il gasesti usor si il poti vedea!)

si zi-mi cum e cu masina in bulgaria !imi amintesc ca ziceai de parcare pazita ...si drumurile pana acolo?noi ne gandeam sa mergem cu avionul(daca vom merge!! rolleyes.gif )
QUOTE(ruxy @ Feb 8 2010, 02:01 PM) *
Anul trecut am fost la Afitos in Grecia...a fost absolut superb...o plaja superba cu nisip, apa fantastic de albastra...o localitate frumoasa, linistita cu terase micute elegante, un peisaj extraordinar...daca vrei pot sa iti pun si cateva fotografii sa vezi...recomand locul...este fascinant...anul acesta sper sa ajung tot acolo...e un vis frumos...

visez si eu ,ruxy....mai da -ne ceva detalii,te rog!
stiu ca si anul trecut ne-ai povestit! partners.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Feb 8 2010, 06:09 PM
Postare #54


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411




QUOTE(mir0108 @ Feb 8 2010, 05:42 PM) *
si eu sunt in cautare!chestia este ca al meu sot zice sa platim la vara!sa vedem cum "evolueaza "lucrurile ,criza etc!!dar stiu si eu de discount...si cumnata mea deja si-a luat bilete la TITANIC HOTEL/LARA/ANTALYA!ei merg de cativa ani acolo ,anul trecut au fost la MIRACLE RESORT,unde era STEAUA acum cateva zile...dar spun ca titanic is the best!!! whistling.gif (il gasesti usor si il poti vedea!)

si zi-mi cum e cu masina in bulgaria !imi amintesc ca ziceai de parcare pazita ...si drumurile pana acolo?noi ne gandeam sa mergem cu avionul(daca vom merge!! rolleyes.gif )

visez si eu ,ruxy....mai da -ne ceva detalii,te rog!
stiu ca si anul trecut ne-ai povestit! partners.gif



trandafir.gif

Aceasta postare a fost editata de ruxy: Feb 8 2010, 06:27 PM
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aly80r
postare Feb 8 2010, 06:57 PM
Postare #55


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,374
Inscris la: 29-May 09
Din: Bucuresti
Membru nr.: 92,473



QUOTE(ruxy @ Feb 8 2010, 02:01 PM) *
Anul trecut am fost la Afitos in Grecia...a fost absolut superb...o plaja superba cu nisip, apa fantastic de albastra...o localitate frumoasa, linistita cu terase micute elegante, un peisaj extraordinar...daca vrei pot sa iti pun si cateva fotografii sa vezi...recomand locul...este fascinant...anul acesta sper sa ajung tot acolo...e un vis frumos...



Eram pe punctul de a face o rezervare in Bulgaria, dar intru sa vad ce oferte sunt pt Afitos wink.gif . Multumesc mult partners.gif


--------------------
FLUTURAS IUBIT, SA NU UITI NICIODATA CA MAMI ESTE CU UN PAS IN URMA TA. TREBUIE DOAR SA INTORCI PRIVIREA SI SA INTINZI MANUTA SI MAMI TE VA AJUTA IN ORICE CLIPA.

VA ASTEPT CU DRAG AICI http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=193

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aly80r
postare Feb 8 2010, 06:59 PM
Postare #56


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,374
Inscris la: 29-May 09
Din: Bucuresti
Membru nr.: 92,473



QUOTE(mir0108 @ Feb 8 2010, 07:42 PM) *
si zi-mi cum e cu masina in bulgaria !imi amintesc ca ziceai de parcare pazita ...si drumurile pana acolo?noi ne gandeam sa mergem cu avionul(daca vom merge!! rolleyes.gif )


E ok atata timo cat respecti regulile de circulatie. Pe noi nu ne-au oprit deloc. Si nici nu am avut parte de alte aventuri. Drumul a fost bun. Sotul meu a ales sa ocolim si sa o luam pe la marea noastra, desi pe la Giurgiu era mai scurt drumul. tzuc.gif


--------------------
FLUTURAS IUBIT, SA NU UITI NICIODATA CA MAMI ESTE CU UN PAS IN URMA TA. TREBUIE DOAR SA INTORCI PRIVIREA SI SA INTINZI MANUTA SI MAMI TE VA AJUTA IN ORICE CLIPA.

VA ASTEPT CU DRAG AICI http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=193

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Feb 8 2010, 07:03 PM
Postare #57


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(aly80r @ Feb 8 2010, 06:57 PM) *
Eram pe punctul de a face o rezervare in Bulgaria, dar intru sa vad ce oferte sunt pt Afitos wink.gif . Multumesc mult partners.gif

Cu mult drag...si neaparat plaja in golfulet partners.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ely_S
postare Mar 17 2010, 07:39 PM
Postare #58


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 337
Inscris la: 14-January 10
Din: bucuresti
Membru nr.: 125,583



QUOTE(aly80r @ Jan 8 2010, 05:11 PM) *
Pe 2 ianuarie a fost ziua matusei sotului si am plecat la ea. A condus Erika





liwlol.gif glumesc, desigur. Tati a oprit sa-i cumparam un tort sarbatoritei si Erika ia luat repede locul wink.gif

Iata tortul si cateva poze de la ziua matusei














desi ma repet superrr poze....si am vz pe cineva cunoscut d-na Flori de la ismb3.......








--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aly80r
postare Mar 17 2010, 10:29 PM
Postare #59


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,374
Inscris la: 29-May 09
Din: Bucuresti
Membru nr.: 92,473



QUOTE(ely_S @ Mar 17 2010, 09:39 PM) *
desi ma repet superrr poze....si am vz pe cineva cunoscut d-na Flori de la ismb3.......



DAAAAA!!! Chiar ea! E matusa noastra preferata love1.gif . O cunosti si tu? De unde?


--------------------
FLUTURAS IUBIT, SA NU UITI NICIODATA CA MAMI ESTE CU UN PAS IN URMA TA. TREBUIE DOAR SA INTORCI PRIVIREA SI SA INTINZI MANUTA SI MAMI TE VA AJUTA IN ORICE CLIPA.

VA ASTEPT CU DRAG AICI http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=193

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ely_S
postare Mar 18 2010, 10:14 AM
Postare #60


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 337
Inscris la: 14-January 10
Din: bucuresti
Membru nr.: 125,583



QUOTE(aly80r @ Mar 17 2010, 10:29 PM) *
DAAAAA!!! Chiar ea! E matusa noastra preferata love1.gif . O cunosti si tu? De unde?

de la inspectorat...sunt profesor de ed fizica.....este o doamna foarte draguta si amabila trandafir.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

7 Pagini V  « < 4 5 6 7 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 16th April 2024 - 05:11 PM