Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

4 Pagini V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Monica Columbeanu A Terminat Facultatea, a sustinut examenul final cu geanta de 6000 de euro
roxanne
postare Jul 7 2009, 12:26 PM
Postare #1


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,872
Inscris la: 22-May 08
Din: Resita
Membru nr.: 24,063



Școala Națională de Științe Politice și Administrative, Facultatea Comunicare și Relații Publice, ora 15:40. Printre zecile de studenți plini de emoții înaintea celui mai important examen din viață, ajunge și Monica Columbeanu.

Cu bluză albă închisă până-n gât, o fustă neagră până sub genunchi, cu un maldăr de materiale ajutătoare și cu emoții “cât casa”. Așa și-a făcut apariția Monica Columbeanu, ieri, la examenul de licență.

Bentley-ul familiei Columbeanu, condus de unul dintre vechii șoferi, Dinu, parchează la câțiva metri de intrarea în curtea facultății și tânăra absolventă coboară ținând la piept lucrarea de licență, “Tehnologia, mijloc de comunicare în societatea informațională”.

Vizibil emoționată, și-a luat după ea un teanc de materiale ajutătoare, dar și un laptop Toshiba, de ultimă generație. Însă, la toate acestea, Moni a asortat o geantă Hermes Birkin, neagră, cu un preț ce ajunge la 6.000 de euro.

A încercat să-și adune emoțiile împreună cu două colege. “Sunt foarte emoționată și îmi este frică să nu mă pierd. Lucrarea o pregătesc de jumătate de an, iar ultimele trei zile nu am dormit tot din cauza ei. Mi-am luat după mine de toate să nu cumva să mă trezesc că-mi lipsește ceva. Facultatea mă va ajuta cu adevărat și sper să fiu un exemplu pentru restul fetelor frumoase din România, care scot bani doar din frumusețe”, ne-a spus Moni, în timp ce-și repeta unele puncte din stufoasa lucrare de licență.

În timp ce aștepta, Monica a primit telefon și de la soțul său, Irinel, care a ținut să-i amintească faptul că îi ține pumnii. În sala de examen nu a stat mai mult de un sfert de oră, timp în care a convins comisia că merită notă maximă, pe care a și primit-o: 10.

Sursa: ziaremondene.ro


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anku
postare Jul 7 2009, 12:50 PM
Postare #2


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



bravo ei...desi nu-mi place.....de monica..tb sa recunosc ca are o vointa de fier....


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vasi
postare Jul 7 2009, 12:54 PM
Postare #3


mami fericita de printesa mica
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,643
Inscris la: 27-March 09
Din: bucovat...tm
Membru nr.: 81,473



bravo ei.este de admirat ca a reusit sa-si termine facultatea.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mia22_ro
postare Jul 7 2009, 12:59 PM
Postare #4


MAMI DE NATALIA-REBEKA
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,662
Inscris la: 10-January 09
Din: ROMANIA
Membru nr.: 63,850




QUOTE(roxanne @ Jul 7 2009, 01:26 PM) *
Școala Națională de Științe Politice și Administrative, Facultatea Comunicare și Relații Publice, ora 15:40. Printre zecile de studenți plini de emoții înaintea celui mai important examen din viață, ajunge și Monica Columbeanu.

Cu bluză albă închisă până-n gât, o fustă neagră până sub genunchi, cu un maldăr de materiale ajutătoare și cu emoții “cât casa”. Așa și-a făcut apariția Monica Columbeanu, ieri, la examenul de licență.

Bentley-ul familiei Columbeanu, condus de unul dintre vechii șoferi, Dinu, parchează la câțiva metri de intrarea în curtea facultății și tânăra absolventă coboară ținând la piept lucrarea de licență, “Tehnologia, mijloc de comunicare în societatea informațională”.

Vizibil emoționată, și-a luat după ea un teanc de materiale ajutătoare, dar și un laptop Toshiba, de ultimă generație. Însă, la toate acestea, Moni a asortat o geantă Hermes Birkin, neagră, cu un preț ce ajunge la 6.000 de euro.

A încercat să-și adune emoțiile împreună cu două colege. “Sunt foarte emoționată și îmi este frică să nu mă pierd. Lucrarea o pregătesc de jumătate de an, iar ultimele trei zile nu am dormit tot din cauza ei. Mi-am luat după mine de toate să nu cumva să mă trezesc că-mi lipsește ceva. Facultatea mă va ajuta cu adevărat și sper să fiu un exemplu pentru restul fetelor frumoase din România, care scot bani doar din frumusețe”, ne-a spus Moni, în timp ce-și repeta unele puncte din stufoasa lucrare de licență.

În timp ce aștepta, Monica a primit telefon și de la soțul său, Irinel, care a ținut să-i amintească faptul că îi ține pumnii. În sala de examen nu a stat mai mult de un sfert de oră, timp în care a convins comisia că merită notă maximă, pe care a și primit-o: 10.

Sursa: ziaremondene.ro

norocul ei cu irinel...poate si acu'o mai cautau'' prietenii ei'' pe la Bacau sau de unde o fi
a avut noroc...
nu am nimic personal cu ea dar nu o consider nici frumoasa, nici desteapta ci doar ca a mancat ceva cu lingura.


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Danutza_rge
postare Jul 7 2009, 01:11 PM
Postare #5



*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,683
Inscris la: 23-September 07
Din:
Membru nr.: 6,978



QUOTE(roxanne @ Jul 7 2009, 01:26 PM) *
Școala Națională de Științe Politice și Administrative, Facultatea Comunicare și Relații Publice, ora 15:40. Printre zecile de studenți plini de emoții înaintea celui mai important examen din viață, ajunge și Monica Columbeanu.

Cu bluză albă închisă până-n gât, o fustă neagră până sub genunchi, cu un maldăr de materiale ajutătoare și cu emoții “cât casa”. Așa și-a făcut apariția Monica Columbeanu, ieri, la examenul de licență.

Bentley-ul familiei Columbeanu, condus de unul dintre vechii șoferi, Dinu, parchează la câțiva metri de intrarea în curtea facultății și tânăra absolventă coboară ținând la piept lucrarea de licență, “Tehnologia, mijloc de comunicare în societatea informațională”.

Vizibil emoționată, și-a luat după ea un teanc de materiale ajutătoare, dar și un laptop Toshiba, de ultimă generație. Însă, la toate acestea, Moni a asortat o geantă Hermes Birkin, neagră, cu un preț ce ajunge la 6.000 de euro.

A încercat să-și adune emoțiile împreună cu două colege. “Sunt foarte emoționată și îmi este frică să nu mă pierd. Lucrarea o pregătesc de jumătate de an, iar ultimele trei zile nu am dormit tot din cauza ei. Mi-am luat după mine de toate să nu cumva să mă trezesc că-mi lipsește ceva. Facultatea mă va ajuta cu adevărat și sper să fiu un exemplu pentru restul fetelor frumoase din România, care scot bani doar din frumusețe”, ne-a spus Moni, în timp ce-și repeta unele puncte din stufoasa lucrare de licență.

În timp ce aștepta, Monica a primit telefon și de la soțul său, Irinel, care a ținut să-i amintească faptul că îi ține pumnii. În sala de examen nu a stat mai mult de un sfert de oră, timp în care a convins comisia că merită notă maximă, pe care a și primit-o: 10.

Sursa: ziaremondene.ro



bine ca nu si-a pus-o in cap pe post de caciula ...................in rest felicitari pt ambitia ei si pt ca a terminat facultatea


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alexandra81
postare Jul 7 2009, 01:42 PM
Postare #6


Stefan Constantin - iubitul meu mic
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 29,277
Inscris la: 8-January 08
Din: Craiova
Membru nr.: 12,186



QUOTE(Danutza_rge @ Jul 7 2009, 09:11 AM) *
bine ca nu si-a pus-o in cap pe post de caciula ...................in rest felicitari pt ambitia ei si pt ca a terminat facultatea


Nu cred ca a fost nevoie de o ambitie de fier in cazul ei...Ca doar o cheama Columbeanu...Cred ca semnau aia si cu ochii inchisi langa nota aia de 10.


--------------------




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oanaaa
postare Jul 7 2009, 02:24 PM
Postare #7


Zambariciu
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,257
Inscris la: 22-September 08
Din: Timisoara, now Spain
Membru nr.: 38,729



Cum Doamne iarta-ma, o terminat asta deja facultatea ca numai cand a dat bacul, parca cu un an inaintea mea unsure.gif
sau oare ma insel


--------------------
POZE CU ARIANA
COPILUTZI DE OCTOMBRIE 2008 SI NU NUMAI

"Prietenia este ca si atunci cand faci pipi pe tine: toata lumea poata sa vada acest lucru,dar numai tu stii sentimentul caldut pe care il ofera"
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anku
postare Jul 7 2009, 02:31 PM
Postare #8


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



QUOTE(Oanaaa @ Jul 7 2009, 04:24 PM) *
Cum Doamne iarta-ma, o terminat asta deja facultatea ca numai cand a dat bacul, parca cu un an inaintea mea unsure.gif
sau oare ma insel

eu stiu ca ea a dat bacul un an in spatele meu...
eu am terminat anul trecut si ea anul asta...
a prins sist bologna...cu 3 ani...
tu mai ai un an?????


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
natsandrea
postare Jul 7 2009, 02:31 PM
Postare #9


mami de printesa Andra
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,565
Inscris la: 20-March 09
Din: Baia Mare
Membru nr.: 80,151



pe mine nu ma impresioneaza fiinta asta...a facut facultatea pe podium???


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alexandra81
postare Jul 7 2009, 02:33 PM
Postare #10


Stefan Constantin - iubitul meu mic
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 29,277
Inscris la: 8-January 08
Din: Craiova
Membru nr.: 12,186



QUOTE(Oanaaa @ Jul 7 2009, 10:24 AM) *
Cum Doamne iarta-ma, o terminat asta deja facultatea ca numai cand a dat bacul, parca cu un an inaintea mea unsure.gif
sau oare ma insel


Cica a facut o facultate de 3 ani... trandafir.gif


--------------------




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

4 Pagini V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th April 2024 - 05:40 AM