Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

3 Pagini V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Catalin Crisan, Divorteaza din cauza banilor???
natsandrea
postare Feb 8 2010, 04:03 PM
Postare #21


mami de printesa Andra
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,565
Inscris la: 20-March 09
Din: Baia Mare
Membru nr.: 80,151



Iubita mi-a dăruit un medalion din aur cu Iisus
Solistul a împlinit sâmbătă 42 de ani și a făcut cinste unor prieteni apropiați

Anul acesta, Cătălin Crișan a avut parte de o aniversare atipică. Pentru prima oară după două decenii, solistul a sărbătorit în brațele altei femei decât soția sa. „M-am simțit minunat", ne-a spus el.

A realizat multe până la 42 de ani: o carieră solidă, doi copii frumoși, un divorț-fulger și o nouă iubită doctoriță. Sâmbătă, la ceas aniversar, Cătălin Crișan a avut parte de trăiri intense, dar și de o grămadă de surprize din partea celor dragi.

„Am sărbătorit la un restaurant, în cerc restrâns, cu câțiva prieteni și cu iubita mea, Alina. A fost o seară foarte plăcută", a declarat Cătălin Crișan pentru Click!

Solistul a primit o grămadă de cadouri, printre care cămăși, parfumuri, tablouri, o busolă, dar și o superbă bijuterie din partea iubitei, medicul dermatolog Alina Ioana Cupșa (32 de ani).

„Mi-a oferit un medalion din aur, cu Iisus. M-a impresionat mult", ne-a mai spus prezentatorul emisiunii „Adio, dar te iubesc", de la Kanal D.

Printre cadourile de suflet, artistul a inclus și două desene realizate de copiii săi. „Raris și Daria m-au desenat pe mine și au scris «Tati, te iubim!». Ce surpriză ar fi fost mai frumoasă decât asta?", se întreabă, retoric, Cătălin, care a recunoscut că a primit urări și din partea fostei sale soții, Lucia Bubulac: „Normal că m-a sunat și mi-a spus «La mulți ani», doar am rămas în relații civilizate".

Și pentru că la miezul nopții sărbătoritul trebuie să-și pună o dorință, Cătălin ne-a mărturisit că își dorește să fie mai liniștit și să îi meargă bine relația cu Alina.



--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

3 Pagini V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th April 2024 - 12:28 AM