Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

6 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Echipa Utilecopii A Intalnit Castigatorul Copilul Anului - Editia 2
enyk
postare Apr 24 2009, 07:53 AM
Postare #11


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 22
Inscris la: 4-February 09
Din: Romania-Tg-Mures
Membru nr.: 69,675



FELICITARI ANDRA
-mult subces si noroc in continuare oFloare1.gif


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elena13st
postare Apr 24 2009, 08:44 AM
Postare #12


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 8
Inscris la: 3-December 08
Din: Galati
Membru nr.: 53,163



Felicitari Andra!!!! Ma bucur ca ai castigat pentru ca eu am fost una din sustinatoarele voastre fidele. O cunosc pe mami Alina de pe site-uri cu bebei si stiu sigur ca daca n-ar fi fost un concurs corect nu ar fi avut cum sa castige. Deci felicitari Andrei tineti-o tot asa!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mikaell
postare Apr 24 2009, 09:20 AM
Postare #13


Mami de Printesica iubita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,401
Inscris la: 18-February 09
Din: Arges
Membru nr.: 72,774



PE MINE UNA M-A IMPRESIONAT FOARTE MULT FILMULETUL!ANDRA ESTI O FETITA MINUNATA SI FRATIORUL LA FEL DE MINUNAT!SA VA BUCURATI DIN PLIN DE CADOURILE PRIMITE PENTRU CA MERITATI! notworthy.gif oFloare.gif notworthy.gif
FELICITARI ECHIPEI UTILECOPII SI MAI ALES LUI ANDREI CARE A FACUT FRUMOSUL GEST SA-I OFERE SI FRATIORULUI ANDREI JUCARII! eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ramobogda
postare Apr 24 2009, 09:39 AM
Postare #14


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 6
Inscris la: 4-October 07
Din: brasov
Membru nr.: 7,609




Felicitari ANDRA, esti super, ma bucur ca te-am sustinut cu folos. Sa va bucurati si tu si fratiorul tau de cadourile frumoase.
Ridic palaria si pentru echipa de la utilecopii va felicit si va doresc multi ani de acum inainte


Aceasta postare a fost editata de ramobogda: Apr 24 2009, 09:42 AM
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
oandree
postare Apr 24 2009, 11:17 AM
Postare #15


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 7
Inscris la: 3-December 08
Din: Pitesti
Membru nr.: 53,225



FOARTE FRUMOS!!!!!!!!!!!!! trandafir.gif

mi-au dat lacrimile si am zambit... frumos, frumos!... m-am bucurat cand am vazut ca au castigat... Andra, Adi si Alina!!! si ce cadouri frumoase: si jucarii pentru ambii copilasi, si hainute si dulciuri! Bravo, Andrei si intreaga echipa utilecopii.ro!

Stiam ca Adi a fost cel care i-a facut promovare Andrei, surioara lui! Stiam cat de mult o iubeste si ca el si-a dorit o surioara! Ma bucur mult pentru ei! Si chiar vorbisem cu Alina cu vreo ora inainte de anuntarea castigatorului... si ea nici nu spera macar... O mamicuta tanara si frumoasa, vesela, cu gropite-n obrajori... vad ca si printesa mica le-a mostenit! wink.gif O fetita dulce, cu bujori in obrajori, crescuta in aer curat de munte ... BRAVO!!!!!!!!

Mult succes tuturor celor care vor participa si la a III-a editie! floare2.gif



Aceasta postare a fost editata de oandree: Apr 24 2009, 11:20 AM
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TESYMO
postare Apr 24 2009, 11:42 AM
Postare #16


Darius
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,890
Inscris la: 14-October 08
Din: Timisoara
Membru nr.: 42,546



Alina ai o minunatie de fetita, nici baiatul nu e mai prejos. Andra felicitari inca o data si sa va bucurati de lucrurile primite.

Andrei am vazut ca te pricepi la cumparaturi pt copii, mai ales la hainute pt fetite. Toate erau frumoase si la moda.


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrei
postare Apr 24 2009, 11:50 AM
Postare #17


Administrator
*******

Grup: Top Golden Members
Postari: 3,706
Inscris la: 21-July 06
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1



Multumim tuturor smile.gif
Vreau sa va spun ca a fost minunat. O familie prietenoasa, niste copii minunati si o zona superba. Andra este o fetita superba, iar Adi - un flacau cuminte si ascultator, care isi sorbea din ochi surioara smile.gif
Nu stiu cat ne pricepem la filmari si la montat filme ( caci am prelucrat din doua ore de film inregistrat pe caseta - atat am stat pe capul oamenilor smile.gif ) iar comprimarea facuta de trilulilu a facut ca imaginile sa nu mai fie atat de clare, cum iesisera din casete smile.gif

terbancea, nu este meritul meu alegerea hainutelor smile.gif si asa am fost certat, pentru ca atunci cand scoteam hainutele din cutiile de cadou, nu le-am scos pe culori asortate crybaby.gif

Va multumim inca o data pentru aprecieri smile.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oanaaa
postare Apr 24 2009, 11:59 AM
Postare #18


Zambariciu
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,257
Inscris la: 22-September 08
Din: Timisoara, now Spain
Membru nr.: 38,729



QUOTE(Andrei @ Apr 24 2009, 12:50 PM) *
Multumim tuturor smile.gif
Vreau sa va spun ca a fost minunat. O familie prietenoasa, niste copii minunati si o zona superba. Andra este o fetita superba, iar Adi - un flacau cuminte si ascultator, care isi sorbea din ochi surioara smile.gif
Nu stiu cat ne pricepem la filmari si la montat filme ( caci am prelucrat din doua ore de film inregistrat pe caseta - atat am stat pe capul oamenilor smile.gif ) iar comprimarea facuta de trilulilu a facut ca imaginile sa nu mai fie atat de clare, cum iesisera din casete smile.gif

terbancea, nu este meritul meu alegerea hainutelor smile.gif si asa am fost certat, pentru ca atunci cand scoteam hainutele din cutiile de cadou, nu le-am scos pe culori asortate crybaby.gif

Va multumim inca o data pentru aprecieri smile.gif


pfff... Andrei asta sa fie cea mai mare greseala pe pamantu asta ca nu ai scos hainitele asortate .... mai conteaza??...eu zic ca nu
Important e ca am vazut esentialul, adica bucuria din ochii celor 2 fratoiri la vederea ta, si ca s-au bucurat de ceea ce au primit smile.gif
Felicitari inca o data floare2.gif


--------------------
POZE CU ARIANA
COPILUTZI DE OCTOMBRIE 2008 SI NU NUMAI

"Prietenia este ca si atunci cand faci pipi pe tine: toata lumea poata sa vada acest lucru,dar numai tu stii sentimentul caldut pe care il ofera"
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
georgeta23
postare Apr 24 2009, 12:16 PM
Postare #19


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,320
Inscris la: 28-February 07
Din: craiova
Membru nr.: 2,377



foarte emotionant! felicitari! e ata de minunat!
felicitari inca o data!


--------------------




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zuzu
postare Apr 24 2009, 12:27 PM
Postare #20


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,209
Inscris la: 14-February 09
Membru nr.: 72,030



QUOTE(Andrei @ Apr 24 2009, 12:50 PM) *
Multumim tuturor smile.gif
Vreau sa va spun ca a fost minunat. O familie prietenoasa, niste copii minunati si o zona superba. Andra este o fetita superba, iar Adi - un flacau cuminte si ascultator, care isi sorbea din ochi surioara smile.gif
Nu stiu cat ne pricepem la filmari si la montat filme ( caci am prelucrat din doua ore de film inregistrat pe caseta - atat am stat pe capul oamenilor smile.gif ) iar comprimarea facuta de trilulilu a facut ca imaginile sa nu mai fie atat de clare, cum iesisera din casete smile.gif

terbancea, nu este meritul meu alegerea hainutelor smile.gif si asa am fost certat, pentru ca atunci cand scoteam hainutele din cutiile de cadou, nu le-am scos pe culori asortate crybaby.gif

Va multumim inca o data pentru aprecieri smile.gif


da cine te-a certat? biggrin.gif


super filmuletul, noroc de Andra ca te-a ajutat sa intinzi cortul, ca nu stiu cum te descurcai, Andrei :
D


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

6 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 02:47 PM