Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Electrostimulare In Timpul Sarcinii
diana2242
postare Sep 16 2008, 12:21 PM
Postare #1


Junior
*

Grup: Members
Postari: 3
Inscris la: 16-September 08
Membru nr.: 37,813



Buna mai fericitelor,am si eu o intrebare pentru ca am inceput un abonament cu sedinte de electrostimulare care chiar dau randament si nu as vrea sa le intrerup dar ma intreb imi pot afecta bebelusul?astept un raspuns de la voi ca sunt tare derutata.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
liliana2u
postare Sep 16 2008, 12:53 PM
Postare #2


mami de blonduta desteapta!
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,886
Inscris la: 10-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,054



QUOTE(diana2242 @ Sep 16 2008, 05:21 AM) *
Buna mai fericitelor,am si eu o intrebare pentru ca am inceput un abonament cu sedinte de electrostimulare care chiar dau randament si nu as vrea sa le intrerup dar ma intreb imi pot afecta bebelusul?astept un raspuns de la voi ca sunt tare derutata.


Electrostimularea nu este permisa in timpul sarcinii, cei de la salon ar fi trebuit sa te intrebe daca esti insarcinata si nu te-ar fi inscris, asa ti-ai compromis starea.. vorbeste cu un medic si o sa afli cum ti-ai nenorocit bebelusul, in caz ca mai esti insarcinata si nu ai avortat inca, pt ca asta se intampla!

Aceasta postare a fost editata de mallina2u: Sep 16 2008, 12:54 PM


--------------------
"Iubirea este cea mai frumoasa muzica din partitura vietii. Fara ea, ai fi un etern afon in corul imens al omenirii" (Roque Schneider)
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue. (Carl Sandburg)
Tratati-va unii pe altii cu cel mai mare respect, deoarece atunci cand va uitati in ochii altuia, priviti in ochii lui Dumnezeu!

Fericirea din viata ta depinde de calitatea gandurilor tale.

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
diana2242
postare Sep 16 2008, 02:25 PM
Postare #3


Junior
*

Grup: Members
Postari: 3
Inscris la: 16-September 08
Membru nr.: 37,813



QUOTE(mallina2u @ Sep 16 2008, 01:53 PM) *
Electrostimularea nu este permisa in timpul sarcinii, cei de la salon ar fi trebuit sa te intrebe daca esti insarcinata si nu te-ar fi inscris, asa ti-ai compromis starea.. vorbeste cu un medic si o sa afli cum ti-ai nenorocit bebelusul, in caz ca mai esti insarcinata si nu ai avortat inca, pt ca asta se intampla!

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
diana2242
postare Sep 16 2008, 02:26 PM
Postare #4


Junior
*

Grup: Members
Postari: 3
Inscris la: 16-September 08
Membru nr.: 37,813




nu am facut decat o sedinta si astazi am aflat ca sunt insarcinata nu stiam nici eu,chiar m-ai speriat o sa sun sa intreb.ms oricum
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 19th April 2024 - 02:05 PM