Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

3 Pagini V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Imbunatatirea Performantelor Sexuale
tamyc
postare Oct 10 2013, 12:19 PM
Postare #1


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 10-October 13
Membru nr.: 236,427



Remedii, tratamente naturiste sau trucuri pentru imbunatatirea performantelor sexuale
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
olariu32
postare Oct 24 2013, 02:29 PM
Postare #2


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 24-October 13
Membru nr.: 236,461



Eu am folosit pentru imbunatatirea performantelor sexuale un supliment naturist numit Vigrax. Pastilele astea m-au ajutat sa am o erectie mai tare si mai de durata. Pe viitor in caz ca o sa mai am probleme stiu ce am de facut!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
istrate29
postare Nov 7 2013, 01:39 PM
Postare #3


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 7-November 13
Membru nr.: 236,523



Salutare!
Si eu am probleme de erectie, dar pana acum nu am incercat nimic pentru a rezolva aceasta neplacere. Am mers pe ideea ca o sa treaca de la sine, dar din nefericire nu s-a intamplat acest lucru. Acum cred ca as incerca orice pentru a scapa de aceasta afectiune si in felul asta as fi o tinta sigura pentru cei care vand "minuni la punga". De asta as vrea daca se poate sa-mi explicati si mie d-le Olariu cum ati facut sa va tratati. Adresa mea este albert.diaconu@yahoo.com
Multumesc mult si va doresc multa sanatate!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
georgep
postare Nov 13 2013, 12:51 PM
Postare #4


Junior
*

Grup: Members
Postari: 2
Inscris la: 13-November 13
Membru nr.: 236,553




Un supliment eficient pentru imbunatatirea performantelor sexuale este si Maxatin. Suplimentul ajuta la intensificarea orgasmelor si la intarirea erectiilor. Produsul e facut din plante si poate fi gasit pe sit-ul maxatin.ro
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flavium
postare Nov 21 2013, 01:17 PM
Postare #5


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 21-November 13
Membru nr.: 236,590



Salut!
Eu mi-am imbunatatit performantele sexuale cu un supliment naturist numit Xtrasize. Ciudat e ca am luat o cutie din suplimentul asta pentru a-mi mari penisul si efectul a fost ca mi-a crescut randamentul sexual:)
Destul de ciudat, dar e bine si asa avand in vedere ca sunt o gramada de suplimente pe piata care sunt ineficiente!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kornel54
postare Dec 10 2013, 01:49 PM
Postare #6


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 10-December 13
Membru nr.: 236,668



Maxatinul e un supliment care ajuta la intensificarea orgasmelor prin cresterea cantitatii de lichid seminal ejaculat. Suplimentul e facut din plante si nu genereaza efecte adverse. Si pe mine m-a ajutat sa-mi imbunatatesc performantele sexuale intr-un moment destul de delicat pe care il aveam in cuplu din cauza problemelor mele sexuale!
Ideea e ca nu prea exista pe piata romaneasca atat de multe produse care sa actioneze pe cresterea volumului ejaculat:)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bogdy20
postare Dec 13 2013, 01:53 PM
Postare #7


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 13-December 13
Membru nr.: 236,686



Salut!
Xtrasize e bun pentru cresterea dimensiunii penisului. Asta e principala lui actiune. E drept ca imbunatateste si viata sexuala totodata! Partea faina la suplimentele astea e ca sunt facute doar din plante si nu provoaca efecte secundare. Eu le-am folosit 6 luni cand eram la munca in Italia si s-au vazut rezultate frumoase. Au trecut de atunci 3 luni de zile si se pare ca aceste rezultate sunt permanente!
Acum caut sa gasesc un produs bun pt potenta care sa fie alcatuoit doar din plante pentru ca nu as vrea sa iau ceva care are in compozitie chimicale!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cornelius11
postare Jan 13 2014, 02:54 PM
Postare #8


Junior
*

Grup: Members
Postari: 2
Inscris la: 13-January 14
Membru nr.: 236,801



Salut Olariu!

Poti sa-mi spui te rog in cat timp ai avut rezultate cu Vigrax? Mi- a zis si mie un amic de el ca ar fi bun, dar nu prea mai am incredere in nimic ce circula pe internet. M-am mai ars cu cateva produse care cica vindecau impotenta si mam ales si cu efecte adverse! Daca ai timp raspunde-mi si mie!
Mersi fain!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
georgep
postare Jan 27 2014, 01:42 PM
Postare #9


Junior
*

Grup: Members
Postari: 2
Inscris la: 13-November 13
Membru nr.: 236,553



Am vazut de curand niste suplimente numite Natural XL care ajuta la cresterea dimensiunii penisului si la cresterea lui in circumferinta. Voi ati folosit suplimentul asta? V-a ajutat?
Majoritatea suplimentelor de genu functioneaza prin accelerarea circulatiei sangvine in zona penisului!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cornelius11
postare Feb 3 2014, 01:29 PM
Postare #10


Junior
*

Grup: Members
Postari: 2
Inscris la: 13-January 14
Membru nr.: 236,801



Astazi am luat si eu 2 cutii din supliemntul Vigrax si incepand de maine o sa ma apuc de treaba. Cred ca o sa am rezultate bune la sfarsitul curei pt ca am citit doar lucruri bune despre produsul asta. Daca nu o sa ma ajute, asta sa fie paguba mea!

Multa bafta si sanatate sa aveti!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

3 Pagini V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 01:39 PM