Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

3 Pagini V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> My Jurnal
mamiralu
postare Jul 17 2009, 06:25 PM
Postare #11


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,045
Inscris la: 15-June 09
Membru nr.: 95,033



.


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mamiralu
postare Jul 19 2009, 09:42 PM
Postare #12


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,045
Inscris la: 15-June 09
Membru nr.: 95,033



azi ma simt ca ....o planta....parca nu sunt eu...parca nu exist pentru nimeni...si parca nici pe mn nu am mai vad...cu toate astea ...imi mangai puiul si il rog pe dumnezeu sa mi-l aduca sanatos...si sa imi dfea puterea de a trece peste orice...vreau sa fiu mai buna...vreau sa imi cunosc prioritatile....vreau sa stiu care e rostul meu in viata....vreau sa pot sa visez...vreau sa uit prin ce am trecut...vreau un bagaj de amintiri frumoase atunci cand nu voi mai fi....l-am visat iar pe tati...il strigam....cineva m-a alergat sa imi faca rau...iar eu strigam la tati sa ma salveze...dar nu mi-a raspuns nimeni....asa a mai trecut o noapte...azi...nu imi aimintesc nimk,,,doar ca tinui mana pe burtica aproape mereu...si dormiii.....dar nimk nu mai visai...azi nimk nu fu special..azi nimeni nu ma cauta....

Aceasta postare a fost editata de mamiralu: Jul 19 2009, 09:44 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mamiralu
postare Jul 19 2009, 09:48 PM
Postare #13


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,045
Inscris la: 15-June 09
Membru nr.: 95,033



as vrea sa nu mai am suflet...as vrea sa fiu din gheata....as vrea....de ce nu se poate?de ce trebuie sa sufar mereu?de ce ofer atat de mult si primesc atat de putin...se spune ca atunci cand daruiesti nu trebuie sa astepti sa primesti....dar de ce alegem pe cineva langa noi daca nu sa ne iubeasca?ohmy.gif:O:


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
natsandrea
postare Jul 19 2009, 10:05 PM
Postare #14


mami de printesa Andra
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,565
Inscris la: 20-March 09
Din: Baia Mare
Membru nr.: 80,151




draga mamiralu, trebuie sa gandesti pozitiv...mai ales acum...ai sa vezi ce bucurie imensa vei avea cand iti vei vedea pt prima data bb, cand il vei atinge pt prima data...de acolo vor incepe amintirile frumoase...vei incepe sa uiti tristetile de dragul bb tau...numai bine iti doresc trandafir.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mikaell
postare Jul 19 2009, 11:09 PM
Postare #15


Mami de Printesica iubita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,401
Inscris la: 18-February 09
Din: Arges
Membru nr.: 72,774



QUOTE(mamiralu @ Jul 19 2009, 09:48 PM) *
as vrea sa nu mai am suflet...as vrea sa fiu din gheata....as vrea....de ce nu se poate?de ce trebuie sa sufar mereu?de ce ofer atat de mult si primesc atat de putin...se spune ca atunci cand daruiesti nu trebuie sa astepti sa primesti....dar de ce alegem pe cineva langa noi daca nu sa ne iubeasca? ohmy.gif ohmy.gif:

draga mamiralu ,ar trebui sa nu mai suferi atat de mult,poate ca viata ta nu a fost asa cum ti-ai dorit-o si ai suferit mult in viata si de aceea te astepti la multa iubire....e dureros ca ti-ai pierdut tatal care pt tine a fost si mama si tata,e dureros ca pe mama ta ai cunoscut-o de curand( sau cam asa ceva)si poate nu stie sa te iubeasca,poate sotul tau nu iti arata ca te iubeste ,dar gansestete ca viata e frumoasa si trebuie traita din plin...acum o sa dai viata unui ingeras mic si el iti va oferi toata iubirea de care tu ai nevoie...
citeste aceste randuri poate iti vor face bine: tzuc.gif

''Iubirea adevarata e ca un trandafir superb, rosu, parfumat, înflorit, dar cu foarte multi ghimpi, care straluceste în lumina soarelui. Daca vrei sa îl ai, trebuie sa îl cultivi. Ca si cel mai priceput gradinar sa-l ingrijesti, sa ai rabdare sa creasca, sa se dezvolte si sa infloreasca, sa îl aperi de geruri si de furtuni, de hoti si de alti daunatori. Mai presus de orice, trebuie sa crezi cu putere ca frumusetea exista si ca o vezi ca se manifesta în viata ta, prin frumusetea unica a acestui trandafir. Când va înflori în toata plenitudinea sa, bucura-te de minunea existentei lui, culege-l cu grija, chiar daca vei sângera datorita ghimpilor sai, iar parfumul pe care îl vei obtine, pastreaza-l toata viata, si daruieste din el oricui are nevoie, dar si reteta ta de bun cultivator... si poate un lastar de trandafir, rosu, stralucitor, parfumat, pentru a fi cultiva în gradina vietii oricui va putea deprinde de la tine arta cresterii trandafirilor.''
pentru tine din toata inima


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mikaell
postare Jul 20 2009, 11:38 PM
Postare #16


Mami de Printesica iubita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,401
Inscris la: 18-February 09
Din: Arges
Membru nr.: 72,774



astazi nu ne-ai mai spus cum te mai simti... sad.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mamiralu
postare Aug 5 2009, 10:28 AM
Postare #17


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,045
Inscris la: 15-June 09
Membru nr.: 95,033



azi...ma simt bn...sufletste...adica incerc sa gandesc pozitiv mereu...mi-e frica de nastere...actse gand ma chinuie


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mikaell
postare Aug 8 2009, 05:15 PM
Postare #18


Mami de Printesica iubita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,401
Inscris la: 18-February 09
Din: Arges
Membru nr.: 72,774



QUOTE(mamiralu @ Aug 5 2009, 10:28 AM) *
azi...ma simt bn...sufletste...adica incerc sa gandesc pozitiv mereu...mi-e frica de nastere...actse gand ma chinuie


ma bucur mult ca esti mai bine ...si nu trebuie sa-ti fie frica de nastere o sa treaca si o sa te bucuri de ingerasul tau tzuc.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mamiralu
postare Aug 9 2009, 11:18 AM
Postare #19


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,045
Inscris la: 15-June 09
Membru nr.: 95,033



QUOTE(Mikaell @ Aug 8 2009, 06:15 PM) *
ma bucur mult ca esti mai bine ...si nu trebuie sa-ti fie frica de nastere o sa treaca si o sa te bucuri de ingerasul tau tzuc.gif


of doamne cum stai tu mereu asa si ma vezi ...si imi alini sufletul cand am nevoie... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif hug.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mikaell
postare Aug 9 2009, 12:56 PM
Postare #20


Mami de Printesica iubita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,401
Inscris la: 18-February 09
Din: Arges
Membru nr.: 72,774



QUOTE(mamiralu @ Aug 9 2009, 11:18 AM) *
of doamne cum stai tu mereu asa si ma vezi ...si imi alini sufletul cand am nevoie... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif hug.gif


am vazut ca ai nevoi de incurajari si de multa afectiune...iar sufletul tau este minunat... tzuc.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

3 Pagini V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 16th April 2024 - 12:22 PM