Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Darul Nasilor La Nunta
ilinka
postare Jan 10 2012, 04:37 PM
Postare #1


Top Junior
**

Grup: Members Plus
Postari: 53
Inscris la: 30-January 09
Din: Timisoara
Membru nr.: 68,401



Buna, fetelor! Puteti sa-mi spuneti cam cat mai dau nasii finilor la nunta? anul acesta vom fi nasi si nu stim foarte precis, mai ales ca mai intervin si factori de genul locatiei, dimensiunilor evenimentului organizat etc. Noi vom cununa in Timisoara si vor fi 50 de invitati, deci e un cadru restrans. In plus, va fi nunta de zi. Din cate am inteles, nici investitia nu va fi mare, intrucat nu vor decor special, iar meniul nu va depasi 4 feluri de mancare, incluzand desertul.
Noi am avut nunta in 2009 si nasii ne-au dat 30 de milioane. astfel incat acum suntem cam nehotarati.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare Jan 10 2012, 08:33 PM
Postare #2


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



Eu zic ca depinde in primul rand de posibilitatile fiecaruia. smile.gif Daca voi ati primit 30 de mil. ca dar inseamna ca aveti nasi banosi biggrin.gif
Oricum sumele incep cu 1000 de RON banuiesc , minim.. acum depinde cat puteti si vreti sa le dati smile.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ilinka
postare Jan 11 2012, 03:33 PM
Postare #3


Top Junior
**

Grup: Members Plus
Postari: 53
Inscris la: 30-January 09
Din: Timisoara
Membru nr.: 68,401



Multumesc pentru reper, Alondra! trandafir.gif Deci cam asa sta situatia...
Noi ne-am panicat putin, mai ales ca anul acesta avem multe de facut: vine bebe, mai sunt vreo 3 nunti plus ceva lucrari costisitoare pe la casa - e vorba de niste lucruri care nu suporta amanare.
Eu m-am bucurat de vestea nuntii, pentru ca tin foarte mult la viitoarea fina, dar cand am stat de vorba cu sotul meu - care e sub orice critica de realist si cam pesimist - mi-a cam umbrit bucuria! Cred ca totusi voi exploata faptul ca el are o relatie foarte buna cu draguta de miresica! mai trebuie sa fim si putin manipulatoare din cand in cand! anima1.gif
Merci inca o data! notworthy.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 03:18 PM