Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

> Ce V-a Adus Mosul, Voua Si Celor Dragi, cu ilustratii
Sara1
postare Dec 29 2009, 01:36 AM
Postare #1


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



Dragelor, m-am gindit ca ar fii haios sa ne impartasim si ce cadouri am primit de la Mosul asta din 2009, cite ceva despre intrebuintarile cadourilor-in caz de jucarii si poze cu pregatirile si petrecerea(rile) la care ati participat!

Am sa incep eu, prin a va spune ca mie Mosul mi-a adus un pachet de 10 lectii de calarie!!!! Da, de calarie pe cal!!! Sotul meu s-a gindit sa-mi inlesneasca completarea implinirii unui vis de al meu, acela de a invata sa calaresc. Acum 10 ani, mi-a facut acelasi cadou, dar a intervenit ceva si nu am terminat niciodata lectiile acelea. M-a bufnit risul cind am vazut, caci , mi-am dat seama ca el ma vede capabila sa fac chestii ca acum 10 ani. Intre timp insa, am pus kg serioase pe mine si am capatat tot felul de frici-printre care si aceea de a ma sui la inaltime, pe un cal. Incerc sa-l conving sa faca el ceva cu calaria si mie sa-mi ia un abonament la un club de gimnastica! wink.gif

Am sa va arat cum pe la 2 noaptea am reusit sa aranjam cadourile sub pom, caci Tom a stat treaz cit de mult a putut. Voia sa-l vada pe Mosul si sa plece cu el in Polar Expres la Polul Nord. Mi-a cerut voie si eu i-am dat. Drept pentru care eu am tras cu David un pui de somn, dupa care tati cind in sfirsit a reusit sa-l culce pe al mai hotarit dintre ei, a venit sa ma scoale si eram ca o vijelie prin casa sa culegem cadouri si sa le punem sub pom. In fiecare an le impachetez si le ascund prin casa si garaj si apoi e o aventura serioasa sa le recuperez pe toate!



si asa arata dupa ce au intrat in posesia cadourilor:


Aceasta postare a fost editata de Sara1: Dec 29 2009, 01:39 AM


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post



Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th April 2024 - 01:15 AM