Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

10 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Sex La Prima Intalnire?
stefy7
postare Nov 21 2008, 02:38 PM
Postare #21


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 517
Inscris la: 17-November 08
Membru nr.: 49,397



Multumesc pentru floricica Giulia notworthy.gif .


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
giulia_0319
postare Nov 21 2008, 02:39 PM
Postare #22


Caught between the devil and the deep blue sea...
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,570
Inscris la: 2-December 06
Din: Verviers (BE)
Membru nr.: 985



QUOTE(stefy7 @ Nov 21 2008, 04:38 PM) *
Multumesc pentru floricica Giulia notworthy.gif .

cu multa placere...o meriti! floare2.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stefy7
postare Nov 21 2008, 02:44 PM
Postare #23


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 517
Inscris la: 17-November 08
Membru nr.: 49,397



Nu stiu daca o merit. Nu a fost ceve premeditat, nu am avut un fix sa fiu doar cu un singur barbat. Pur si simplu m-am indragostit dar atat de tare incat atunci cand m-a sarutat prima oara am crezut ca lesin (pe bune). Si nu era primul om care m-a sarutat ci prima oara cand am simtit ceva. Si acum simt la fel. Sper sa tina mult ... mult. Ce ciudata este dragostea wub.gif si ce frumoasa. Oare aparitia unui copil va schimba relatia dintre noi?


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
giulia_0319
postare Nov 21 2008, 02:51 PM
Postare #24


Caught between the devil and the deep blue sea...
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,570
Inscris la: 2-December 06
Din: Verviers (BE)
Membru nr.: 985




QUOTE(stefy7 @ Nov 21 2008, 04:44 PM) *
Nu stiu daca o merit. Nu a fost ceve premeditat, nu am avut un fix sa fiu doar cu un singur barbat. Pur si simplu m-am indragostit dar atat de tare incat atunci cand m-a sarutat prima oara am crezut ca lesin (pe bune). Si nu era primul om care m-a sarutat ci prima oara cand am simtit ceva. Si acum simt la fel. Sper sa tina mult ... mult. Ce ciudata este dragostea wub.gif si ce frumoasa. Oare aparitia unui copil va schimba relatia dintre noi?

eu cand m-a sarutat sotul meu pt prima data a trebuit sa ma agatz de tricoul lui pt ca am simtit cum imi fuge pamantul de sub picioare...niciodata nu am simtit asa ceva pana atunci...si in ziua de azi imi spune ca atunci "i-am rupt tricoul" doh.gif liwlol.gif
daca va iubiti atat de mult un copil nu poate decat sa intareasca relatia voastra! oFloare.gif

Aceasta postare a fost editata de giulia_0319: Nov 21 2008, 02:52 PM


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stefy7
postare Nov 21 2008, 03:20 PM
Postare #25


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 517
Inscris la: 17-November 08
Membru nr.: 49,397



Sa speram ca asa va fi Giulia si sa speram ca jucaus.gif va veni pana la urma.
Se pare ca dragoste ne face sa plutim wub.gif wub.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pustiks
postare Nov 21 2008, 03:55 PM
Postare #26


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,297
Inscris la: 23-May 08
Din: Craiova, acum Horezu
Membru nr.: 24,190



QUOTE(stefy7 @ Nov 21 2008, 02:31 PM) *
Eu am facut dragoste cu sotul la 4 luni dupa ce ne-am cunoscut. Nu stiu daca a fost devereme sau prea tarziu dar a fost atunci cand am simtit eu ca sunt pregatita (a fost prima oara pentru mine). Este si singurul barbat cu care am fost. Asa a fost sa fie. bananab.gif bananab.gif

Ma incadrez si eu


--------------------



Viata este frumoasa, iar ceea ce este mai frumos urmeaza sa se intample
http://stirileprotv.ro/campanii/vreau-si-e...ie-si-lege.html
http://vreausieuparintiimei.stirileprotv.ro/
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simina
postare Nov 23 2008, 03:07 PM
Postare #27


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,708
Inscris la: 12-October 06
Membru nr.: 186



QUOTE(Matei @ Nov 11 2008, 06:42 AM) *
Este mai bine ca o relatie sa inceapa cu un contact sexual sau e necesara o amanare?


Sex la prima intalnire?Inainte de a afla CNP-ul respectivului...ca sa nu mai zic de alte detalii? unsure.gif Daca e intalnire,eu ma gandesc ca e in parc,pe unde te plimbi si nu ai curaj macar sa-i dai mana...de sarut nu mai zic....Sau de mers la un party,unde abia ai curaj sa dansezi,binenteles la distanta.Pana la sex,tre' sa mai treaca Z intalniri,ca sa fii sigura ca nu te-alegi cu vreun hpv,sau alta chestie similara.

ce de moda veche sunt! bouncy.gif


--------------------
,,Sa te trezesti in zori, cu inima mereu inaripata si sa inalti,
plin de recunostinta, multumire pentru inca o zi de iubire;
Sa te odihnesti, coplesit de beatituine,
la ceasul amiezii si sa cugeti la extazul iubirii''...Kahlil Gibran


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vera_An
postare Nov 26 2008, 12:56 AM
Postare #28


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 420
Inscris la: 9-February 08
Din: Breda, NL
Membru nr.: 14,523



QUOTE(simina @ Nov 23 2008, 02:07 PM) *
Sex la prima intalnire?Inainte de a afla CNP-ul respectivului...ca sa nu mai zic de alte detalii? unsure.gif Daca e intalnire,eu ma gandesc ca e in parc,pe unde te plimbi si nu ai curaj macar sa-i dai mana...de sarut nu mai zic....Sau de mers la un party,unde abia ai curaj sa dansezi,binenteles la distanta.Pana la sex,tre' sa mai treaca Z intalniri,ca sa fii sigura ca nu te-alegi cu vreun hpv,sau alta chestie similara.

ce de moda veche sunt! bouncy.gif


HPV ? De unde iti veni asta???smile.gif) Mie imi vine in minte BTS...smile.gif)))))))) -chiar daca acum la moda e HPV-ul:)))
Nu cred ca se referea cineva la 'sex fara CNP'..Uite, eu il stiam pe sotul meu din auzite de la actualii nostri nasi(eu eram prietena lor cea mai buna, el prietenul lor cel mai bun)si el de mine, apoi am vorbit 4 luni pe net non stop, uneori de vineri seara pana luni dimineata la 6-7 cand trebuia sa mergem servici, vorbeam ore in sir la telefon etc...Nu era nici un necunoscut in ecuatie, ne-am cunoscut mult mai bine decat daca ne-am fi plimbat in parc..So...Cand ne-am intalnit , dupa 4 luni, am sarit unul la altul cand ne-am vazut la mine acasa inca de cum a intrat pe usa..Doar l-am intrebat cum a fost zborul si atat:)))Stiam ca suntem sortiti unui altuia.


--------------------





  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
oktavia
postare Nov 26 2008, 12:17 PM
Postare #29


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 11,191
Inscris la: 18-February 08
Membru nr.: 15,262



QUOTE(Vera_An @ Nov 26 2008, 12:56 AM) *
HPV ? De unde iti veni asta???smile.gif) Mie imi vine in minte BTS...smile.gif)))))))) -chiar daca acum la moda e HPV-ul:)))
Nu cred ca se referea cineva la 'sex fara CNP'..Uite, eu il stiam pe sotul meu din auzite de la actualii nostri nasi(eu eram prietena lor cea mai buna, el prietenul lor cel mai bun)si el de mine, apoi am vorbit 4 luni pe net non stop, uneori de vineri seara pana luni dimineata la 6-7 cand trebuia sa mergem servici, vorbeam ore in sir la telefon etc...Nu era nici un necunoscut in ecuatie, ne-am cunoscut mult mai bine decat daca ne-am fi plimbat in parc..So...Cand ne-am intalnit , dupa 4 luni, am sarit unul la altul cand ne-am vazut la mine acasa inca de cum a intrat pe usa..Doar l-am intrebat cum a fost zborul si atat:)))Stiam ca suntem sortiti unui altuia.

Pai vera tu-i stiai caracterul din lungile voastre discutii, o idee ti-ai facut despre el si prin faptul ca era prietenul pritenilor tai, intrebarea mea este daca il intalneai prima oara fara sa stii nimik despre el si fara sa fie pritenul prietenilor tai cum ai fi reactionat? ai mai fi facut sex cu el doar dupa o ora, doua ?


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vera_An
postare Nov 26 2008, 03:14 PM
Postare #30


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 420
Inscris la: 9-February 08
Din: Breda, NL
Membru nr.: 14,523



[quote name='oktavia' date='Nov 26 2008, 11:17 AM' post='371403']
Pai vera tu-i stiai caracterul din lungile voastre discutii, o idee ti-ai facut despre el si prin faptul ca era prietenul pritenilor tai, intrebarea mea este daca il intalneai prima oara fara sa stii nimik despre el si fara sa fie pritenul prietenilor tai cum ai fi reactionat? ai mai fi facut sex cu el doar dupa o ora, doua ?
[/quote

Nu, sigur nu.
La 'sex la prima intalnire' intra si 'one night stand'-urile? Alea nu sunt intalniri, ce-i drept:)))


--------------------





  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

10 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 16th April 2024 - 06:15 AM