Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

3 Pagini V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Proiecte Pentru Bucurestiul De Maine
anku
postare May 20 2009, 11:59 PM
Postare #21


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



superb articol....
felicitari !!!
sincer???
nu am vazut asemenea cladiri in munchen ...nu cred ca se vor realiza multe din aceste cladiri!!!!
chiar citisem oameni care au fost expropritariti ptr nu stiu ce posaj si desi li se promisesera 900 euro p metru patrat au primit abia 200...banii se aflau in primarie...era vb de suma de 25 milioane de euro din care se folosisera doar 5 milioane de euro...
s-a mentionat ca 25 de milioane de euro cicva erau ptr terenuri cum ar fi nu si ptr constructie...
si in ziar la sf se intreba cine a bagat in buzunar 20 milioane euro???
deci ma gandesc ca dc vor fi fondurile sa nu-si umple altii conturile inainte de a finaliza constructiile...
speram totusi...
inca o data felicitari pt topic... oFloare1.gif


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare May 21 2009, 01:22 AM
Postare #22


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



mersi mult, anku notworthy.gif partners.gif


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anku
postare May 21 2009, 05:29 PM
Postare #23


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



QUOTE(Sara1 @ Apr 16 2009, 03:41 AM) *
Stii, eu cind am ajuns in America, fumam si eram obisnuita sa arunc mucurile de tigara pe geamul masinii-de, ma invatase cum sa arunc sa nu-mi cada inapoi in masina mucul si sa-mi arda scaunele, fostul prieten, doctor, care de altfel mai e si var primar cu Geoana. Aici, eram tentata sa fac acelasi lucru-sa arunc- pina mi-am dat seama ca e prea curat si ca al meu ar fii singurul muc de pe jos. Asa ca, pentru ca mi-a placut ce vedeam, si nu voiam sa fiu tocmai eu cea care sa faca mizerie, m-am abtinut.
Asta era singurul motiv pentru care ma gindeam ca romanii ar putea cumva sa vrea sa prezerve ceva frumos, si sa se bucure de el pentru cit mai mult timp posibil. Nu se pate ca locul sa civilizeze omul? wacko.gif

Si fara legatura ce ce scriam mai sus, imi place foarte mult poza ta de la avatar! E frumoasa si te reprezinta. wub.gif

eu nici inainte nu puteam sa arunc p jos dar acum sunt muuult mai atenta si la cum inchid o usa...
nu cumva sa se tranteasca...
dc te duci la oameni civilizati atunci ai toate sansekle sa devii si tu ca si ei...
dar ca sa construim noi asa ceva...nu cred...sunt zeci de motive p care nu le pot scrie aici...
eu am obs ca multi romani se falesc cu ideea de a arunca p jos...ca si atunci cand paresesc tara nu mai folosesc pasaportul ci folosesc buletinul...
greu la noi ...
sunt oameni si oameni...dar eu cred ca 60%nici nu vor o schimbare in bine,o lume mai cuarata...etc... hug.gif


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

3 Pagini V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 17th April 2024 - 12:45 AM