Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

3223 Pagini V  « < 2293 2294 2295 2296 2297 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Mamici De Aprilie 2009
cristina_natalia
postare Mar 19 2010, 10:32 AM
Postare #22941


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,069
Inscris la: 8-November 09
Din: cluj-napoca
Membru nr.: 120,889



Natalia e in gradina, papuceii nostri sunt plini de pamant. Dar pisica a innebunit cand a vazut-o pe puiutza, e plina de tumbe acum. Soare, in sfarsit.
Aseara, i-am dat humex expectorant si picaturi de nasuc, caci prea se chinuia sa respire. Si a dormit... credem... caci noi n-am auzit-o:). Pana dimineata cand a aruncat cu jucaria in noi!


--------------------
a href=&quot;http://lilypie.com&quot; target=&quot;_blank&quot;&gt;&lt;img src=&quot;http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/R3JnJhw.jpg&quot; border=&quot;0&quot; class=&quot;linked-sig-image&quot; /&gt;&lt;img src=&quot;http://lb1f.lilypie.com/R3Jnp3.png&quot; border=&quot;0&quot; class=&quot;linked-sig-image&quot; /&gt;&lt;/a&gt;
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Mar 19 2010, 10:38 AM
Postare #22942


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



Neata, fetelor. Arina a dormit foarte bine azi noapte, s-a trezit abia pe la 9.30 astazi. Si-a baut lapticul si acum, la joaca. Sper sa iesim si noi afara, ca se anunta o vreme frumoasa.

Noi am ramas iar singure acasa pana duminica, tati a plecat la Bistrita. Se intoarce duminica si marti pleaca in Italia si de acolo in Austria si o sa-l mai vedem abia dupa Paste sad.gif


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Mar 19 2010, 10:39 AM
Postare #22943


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



QUOTE(maria_corina29 @ Mar 19 2010, 10:15 AM) *
nimeni asa dimineata? noi ne-am trezit cu chef de poze....parul lui gabit e din ce in ce mai mare si eu profit sa-i tot fac poze...ca apoi....o sa-mi fie dor si il mai vad in poze doar:

Si mie mi-ar fi dor de un asa perisor, dar, la ritmul in care ii creste, poate sa-l aiba la loc in cateva luni smile.gif


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Mar 19 2010, 10:41 AM
Postare #22944


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566




QUOTE(cristina_natalia @ Mar 19 2010, 12:29 PM) *
Buna dimineata!!

Fetelor, ma bagati in sperieti! La noi intra in 20, maine; asa ca numai pe marti ma astept la bani. Sper ca fara surprize.

Si la noi tot pe 20 intra de obicei. Sper sa nu am vreo surpriza, mai ales ca astia sunt banii pe care ne bazam pentru cumparaturile pt motul Arinei.


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maria_corina29
postare Mar 19 2010, 10:47 AM
Postare #22945


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,658
Inscris la: 18-September 08
Din: pitesti
Membru nr.: 38,133



QUOTE(cristina_natalia @ Mar 19 2010, 12:32 PM) *
Natalia e in gradina, papuceii nostri sunt plini de pamant. Dar pisica a innebunit cand a vazut-o pe puiutza, e plina de tumbe acum. Soare, in sfarsit.
Aseara, i-am dat humex expectorant si picaturi de nasuc, caci prea se chinuia sa respire. Si a dormit... credem... caci noi n-am auzit-o:). Pana dimineata cand a aruncat cu jucaria in noi!

sanatate micutei natalia!!!!!

QUOTE(manu1981 @ Mar 19 2010, 12:39 PM) *
Si mie mi-ar fi dor de un asa perisor, dar, la ritmul in care ii creste, poate sa-l aiba la loc in cateva luni smile.gif


oare? chiar crezi ca-i va creste la loc? m-as bucura daca ar fi asa........dar nu cred...!

QUOTE(manu1981 @ Mar 19 2010, 12:41 PM) *
Si la noi tot pe 20 intra de obicei. Sper sa nu am vreo surpriza, mai ales ca astia sunt banii pe care ne bazam pentru cumparaturile pt motul Arinei.


la noi anul trecut intrau pe 18 iar de anul asta, pe 19. cum ziceti si voi....sper sa nu avem vreo surpriza neplacuta. noi mai avem o luna jumate pana la mot.

Aceasta postare a fost editata de maria_corina29: Mar 19 2010, 10:49 AM


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iubita_tiana
postare Mar 19 2010, 10:53 AM
Postare #22946


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,096
Inscris la: 10-November 07
Membru nr.: 9,441



e o nebunie cu banii, cred ca trebuie sa facem si noi greva....ce daca suntem in oncediu....puiutii nostrii cu ce sa traiasca pana se gandesc ei sa ne dea banii??
nici la fetele de iunie multe dintre ele nu si-au primit banii, la martie la fel se pare.....deci.....e o problema se pare intr-adevar cu banii copiilor...


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anamaria_c
postare Mar 19 2010, 10:54 AM
Postare #22947


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 947
Inscris la: 12-September 08
Din: timisoara
Membru nr.: 37,307



Ma tot chinui sa sun la agentia judeteana dar crede-ti ca raspunde careva,suna tot ocupat daca aflu ceva va spun.


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maria_corina29
postare Mar 19 2010, 11:17 AM
Postare #22948


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,658
Inscris la: 18-September 08
Din: pitesti
Membru nr.: 38,133



QUOTE(anamaria_c @ Mar 19 2010, 12:54 PM) *
Ma tot chinui sa sun la agentia judeteana dar crede-ti ca raspunde careva,suna tot ocupat daca aflu ceva va spun.



eu am banii copilului pe cardul sotului iar ai mei pe cardul meu. doar ca sotul umbla cu amandoua dupa el. o sa-l sun acum sa-i zic sa verifice si el cardurile. azi suntem in 19 deci ar trebui sa fi intrat banii.


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cristina_natalia
postare Mar 19 2010, 11:20 AM
Postare #22949


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,069
Inscris la: 8-November 09
Din: cluj-napoca
Membru nr.: 120,889



QUOTE(maria_corina29 @ Mar 19 2010, 10:47 AM) *
sanatate micutei natalia!!!!!

Multumim!

Andree29, la tine au intrat banii? Tii tot de Cluj, sunt curioasa.


--------------------
a href=&quot;http://lilypie.com&quot; target=&quot;_blank&quot;&gt;&lt;img src=&quot;http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/R3JnJhw.jpg&quot; border=&quot;0&quot; class=&quot;linked-sig-image&quot; /&gt;&lt;img src=&quot;http://lb1f.lilypie.com/R3Jnp3.png&quot; border=&quot;0&quot; class=&quot;linked-sig-image&quot; /&gt;&lt;/a&gt;
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alinaspa
postare Mar 19 2010, 11:26 AM
Postare #22950


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,166
Inscris la: 28-January 09
Din: VILLANUA/SPANIA
Membru nr.: 67,875



QUOTE(Doinitzagabriela @ Mar 18 2010, 09:48 PM) *
mersi mult, la mine este putin invers...dar trebuie sa nu ma gandesc prea mult la bebe2 ci doar sa-l fac.Ca altfel nu o sa ma mai simt niciodata pregatita suficient pentru bebe2.

Eiii , cu cat te gandesti mai mult cu atat iti dai seama ca trebuie sa mai astepti ...mai bine nu te gandesti ...E minunat sa ai mai multi copii, si pentru parinti si pentru ei ... Eu am suferit toata viata ca am fost singura la parinti...ma uitam la verisorii mei (si ma uit si acum ) ca sunt 3 si foarte uniti ... oFloare1.gif
QUOTE(maria_corina29 @ Mar 19 2010, 10:15 AM) *
nimeni asa dimineata? noi ne-am trezit cu chef de poze....parul lui gabit e din ce in ce mai mare si eu profit sa-i tot fac poze...ca apoi....o sa-mi fie dor si il mai vad in poze doar:


Corina , tu tanjesti inca dupa o fetitza ...Mie personal mi-au placut toata viata barbatii cu parul foarte scurt...evident cand sunt bebelusi , asa ca Gabitzu ... sunt foarte dragalasi .
QUOTE(iubita_tiana @ Mar 19 2010, 12:53 PM) *
e o nebunie cu banii, cred ca trebuie sa facem si noi greva....ce daca suntem in oncediu....puiutii nostrii cu ce sa traiasca pana se gandesc ei sa ne dea banii??
nici la fetele de iunie multe dintre ele nu si-au primit banii, la martie la fel se pare.....deci.....e o problema se pare intr-adevar cu banii copiilor...

Eu ma apuc prima de greva , ca nu iau deloc ......Bine ...nu-i vina nimanui ca mi-am pus demisia in iulie si am ramas insarcinata in august ...


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3223 Pagini V  « < 2293 2294 2295 2296 2297 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 20th April 2024 - 08:24 AM