Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

15 Pagini V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Despre Mine, Cateva poze
Lusha&Zbenguica
postare Nov 13 2008, 07:53 PM
Postare #1


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,589
Inscris la: 13-October 08
Din: Cluj-Napoca
Membru nr.: 42,418



Uite ca mi-am facut si eu un bloguletz..sa vedem ce voi scrie in el..idei am dar sa vedem si cu timpul cum voi sta...
Deocamdata m-am horatat sa pun cateva poze:
Eu si iubitul meu sotior


de Paste, anul acesta


in vizita la socri, impreuna cu marinarashul meu dragutz


cam asa ma trateaza mereu

poza e facuta la Vaslui, orasul meu natal, care mi-e foarte drag

Hmm si cam atat deocamdata....


--------------------
2009 2010

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare Nov 13 2008, 07:59 PM
Postare #2


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



Buna Lusha!Sunteti un cuplu dragut, parca si semanati! biggrin.gif Sa fiti mereu fericiti si odata cu venirea lui bb si mai binecuvantati! wub.gif
Mi-e cunoscuta rau de tot uniforma sotului, te lasa sa pui poze cu el imbracat asa pe net? rolleyes.gif Al meu e terestru, dar nu indraznesc sa-l pun pe aici.. biggrin.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lusha&Zbenguica
postare Nov 13 2008, 08:07 PM
Postare #3


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,589
Inscris la: 13-October 08
Din: Cluj-Napoca
Membru nr.: 42,418



QUOTE(alondramona @ Nov 13 2008, 05:59 PM) *
Buna Lusha!Sunteti un cuplu dragut, parca si semanati! biggrin.gif Sa fiti mereu fericiti si odata cu venirea lui bb si mai binecuvantati! wub.gif
Mi-e cunoscuta rau de tot uniforma sotului, te lasa sa pui poze cu el imbracat asa pe net? rolleyes.gif Al meu e terestru, dar nu indraznesc sa-l pun pe aici.. biggrin.gif


HHHHmmm nici nu m-am gandit daca ma lasa sau nu....Dar el e in marina civila asa ca nu cred sa fie probleme...
Am vazut ca stai acuma in Northfolk....daca imi aduc aminte bine ...A fost si Radu (sotul) pe acolo si i-a placut mult ca si orasel...si Savannah.. Mi-a spus ca daca ar fi sa ne mutam in S.U.A acolo m-ar duce....
Stiu ca iti doresti si tu bebe si sunt convinsa ca o sa te binecuvanteze Doamne Doamne..si noi ne doream de ceva timp dar cum tot plecat era Radu...a venit mai greu...si totusi uite ca a venit...important este sa crezi in Cel de Sus si vei vedea ca vei fi si tu o mamica fericita
Merci de urari..cam semanam si la caracter..uneori amandoi cu capul in nori ....


--------------------
2009 2010

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gabrielle2003
postare Nov 13 2008, 08:12 PM
Postare #4


mami lui casian
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 23,491
Inscris la: 8-June 08
Din: BRASOV
Membru nr.: 25,703




sunteti doi frumosi
sa fiti fericiti si sa va iubiti k acum


--------------------









Lista copii de octombrie 2008 si nu numai
http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?s...p;#entry1467827



Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
G.Raluca
postare Nov 13 2008, 08:13 PM
Postare #5


Mamica de printisorica
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,697
Inscris la: 8-March 08
Din: Verona IT
Membru nr.: 17,216



Frumoase poze! Sunteti frumosi...o viata minunata impreuna va doresc ! trandafir.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare Nov 13 2008, 08:15 PM
Postare #6


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



QUOTE(Lusha&Zbeguica @ Nov 13 2008, 09:07 PM) *
HHHHmmm nici nu m-am gandit daca ma lasa sau nu....Dar el e in marina civila asa ca nu cred sa fie probleme...
Am vazut ca stai acuma in Northfolk....daca imi aduc aminte bine ...A fost si Radu (sotul) pe acolo si i-a placut mult ca si orasel...si Savannah.. Mi-a spus ca daca ar fi sa ne mutam in S.U.A acolo m-ar duce....
Stiu ca iti doresti si tu bebe si sunt convinsa ca o sa te binecuvanteze Doamne Doamne..si noi ne doream de ceva timp dar cum tot plecat era Radu...a venit mai greu...si totusi uite ca a venit...important este sa crezi in Cel de Sus si vei vedea ca vei fi si tu o mamica fericita
Merci de urari..cam semanam si la caracter..uneori amandoi cu capul in nori ....

Da, stau in Norfolk acum, aici unde e cea mai mare baza navala din lume..de-aia probabil sotul tau a fost aici, e plin de marina .. biggrin.gif Cand a fost sotul tau aici si cat a stat? Ca oras mie nu mi se pare cine stie ce, e ca la tara aici (dar nu tara ca la noi)..populatia afro-americana e predominanta...de aceea mi-ar fi placut sa stam in orasul vecin Virginia Beach, insa eram mai departe de servici..Oricum, am batut toata zona asta de aici, deja e floare la ureche sa mergi 45 de minute cu masina la un mall vecin.. rolleyes.gif
Multumesc pt urari!Asa sa fie, precum spui tu...sa vina soarele si pe strada noastra.. partners.gif Mai asteptam poze! wink.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lusha&Zbenguica
postare Nov 13 2008, 08:19 PM
Postare #7


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,589
Inscris la: 13-October 08
Din: Cluj-Napoca
Membru nr.: 42,418



QUOTE(gabrielle2003 @ Nov 13 2008, 06:12 PM) *
sunteti doi frumosi
sa fiti fericiti si sa va iubiti k acum


Multumesc mult Gabi...la cum e plecat , noi suntem mai mereu in luna de miere...chiar glumim cand mai implinim cate un an de casnicie....ca de fapt pt noi is doar cateva luni....Dar stii si tu putin cum e su sotul plecat...flacara parca e mai puternica ....nu?


--------------------
2009 2010

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lusha&Zbenguica
postare Nov 13 2008, 08:22 PM
Postare #8


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,589
Inscris la: 13-October 08
Din: Cluj-Napoca
Membru nr.: 42,418



QUOTE(alondramona @ Nov 13 2008, 06:15 PM) *
Da, stau in Norfolk acum, aici unde e cea mai mare baza navala din lume..de-aia probabil sotul tau a fost aici, e plin de marina .. biggrin.gif Cand a fost sotul tau aici si cat a stat? Ca oras mie nu mi se pare cine stie ce, e ca la tara aici (dar nu tara ca la noi)..populatia afro-americana e predominanta...de aceea mi-ar fi placut sa stam in orasul vecin Virginia Beach, insa eram mai departe de servici..Oricum, am batut toata zona asta de aici, deja e floare la ureche sa mergi 45 de minute cu masina la un mall vecin.. rolleyes.gif
Multumesc pt urari!Asa sa fie, precum spui tu...sa vina soarele si pe strada noastra.. partners.gif Mai asteptam poze! wink.gif



Sotul meu sta de obicei cel mult o zi intr-un port...asta in cazurile fericite..in unele a stat si numai cateva ore.....dar in unele porturi chiar daca sta putin, merge foarte des si atunci apuca sa viziteze una alta...stiu ca imi spunea ca acolo este o nava muzeu..pe care ii parea rau ca nu a apucat sa o viziteze..gresec oare...ca atatea imi povesteste de pe unde merge ca le mai incurc si eu uneori.... blush.gif

o sa mai pun si poze dar dureaza multisor pana sa incarca pe photobucket..si de aia m-am oprit..poate maine va merge mai bine....


--------------------
2009 2010

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lusha&Zbenguica
postare Nov 13 2008, 08:23 PM
Postare #9


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,589
Inscris la: 13-October 08
Din: Cluj-Napoca
Membru nr.: 42,418



QUOTE(G.Raluca @ Nov 13 2008, 06:13 PM) *
Frumoase poze! Sunteti frumosi...o viata minunata impreuna va doresc ! trandafir.gif


iti multumesc Raluca...la fel va doresc si voua...e frumos sa iubesti si sa ti se raspunda cu aceeasi moneda... rolleyes.gif


--------------------
2009 2010

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
G.Raluca
postare Nov 13 2008, 08:28 PM
Postare #10


Mamica de printisorica
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,697
Inscris la: 8-March 08
Din: Verona IT
Membru nr.: 17,216



QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Nov 13 2008, 09:23 PM) *
iti multumesc Raluca...la fel va doresc si voua...e frumos sa iubesti si sa ti se raspunda cu aceeasi moneda... rolleyes.gif



Multumesc! Mare dreptate ai...fericire... rolleyes.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

15 Pagini V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 01:44 AM